dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

167 000 zł43 m² 3 883,72 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Iwona Kaniewska tel.   Do sprzedarzy 2-pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w wysokiej zabudowie z balkonem. Pokoje rozkładowe, na ścianach gładzie oraz tapetan na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadbane po wymianie okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

480 000 zł68 m² 7 012 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Turniejowej (kurdwanów), usytuowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2003 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie posiada dwa balkony. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

435 000 zł122 m² 3 565,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe duże mieszkanie o podwyższonym standaecie po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie,usytuowane na 3 piętrze w kamienicy.Cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

165 000 zł53 m² 3 113,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie posiada parapety z drewna, dużo drewna i boazerii. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

205 000 zł54 m² 3 796,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Ciche i spokojne osiedle, blisko przystanek autobusowy, szkoła 500m. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo II

Toruń,kujawsko-pomorskie

156 000 zł36 m² 4 357,54 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przyjemne mieszkanie w odnowionym wieżowcu, w dobrym ciągu komunikacyjno-handlowym. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe i przytulne. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rubinkowo I

Toruń,kujawsko-pomorskie

148 000 zł36 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36m2 w cichej i spokojnej okolicy. Wokół bloku bardzo dużo zieleni. Niski czynsz, bardzo duża loggia. Mieszkanie wymaga remontu.Zapraszam na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę mieszkania dwupoziomowego. Mieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze i zajmuje powierzchnię 80m2. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

325 000 zł43 m² 7 674 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Bobrzyńskiego (ruczaj), w inwestycji Osiedle Europejskie, usytuowane na czwartym piętrze pięciopiętrowego budynku z 2007 roku. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie M-4 W Solcu Kujawskim na osiedlu Toruńskim. Mieszkanie 60m2 w bloku na 1 piętrze.Pokoje 22m2,12m2,7m2, Kuchnia- 6m2, łazienka 2m2 z osobnym WC 1m2. Balkon, dwie piwnice.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo II

Toruń,kujawsko-pomorskie

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w pełni rozkładowe w wieżowcu na drugim piętrze. Spokojna, zadbana okolica - sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, plac zabaw. Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rubinkowo I

Toruń,kujawsko-pomorskie

195 000 zł44 m² 4 431,82 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o niestandardowym rozkładzie i powierzchni. Można poczuć się bardzo komfortowo. Do mieszkania przynależy piwnica. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Węgorzyno

Węgorzyno,zachodniopomorskie

129 000 zł64 m² 2 015 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania które położone jest na małym osiedlu na uboczu miasteczka, o powierzchni 64 m2. W miejscowości jest przystanek pks, dworzec kolejowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Łódź,łódzkie

198 000 zł44 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie bardzo jasne. kuchnia pod wymiar. mieszkanie w trakcie remontu - odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heliosa

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kowale, 57m2, 2/2p, 3-pokojowe, własność hipoteczna, rok budowy 2000, balkon 6m2, drzwi antywłamaniowe, okna drewniane, dwustronne, komórka lokatorska 3,2m2, w przedpokoju szafa w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

214 000 zł65 m² 3 292,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Przedmiotem oferty jest trzy-pokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem, usytuowane na drugim piętrze w cztero-piętrowym bloku mieszkalnym.~Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł58 m² 4 293,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

W sprzedaży bardzo ładne mieszkanie w bloku na 4 piętrze. Powierzchnię 58m2 stanowią 4 pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka wraz z wc. W pokojach na podłodze panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowo docieplanym budynku,cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

276 000 zł73 m² 3 780,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Bardzo atrakcyjna oferta! Duże i przestronne mieszkanie o pow. 73 mkw. Składa się z czterech pokoi. Kuchnia jest otwarta na pokój i tworzy otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

160 000 zł46 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mieszkanie o powierzchni 46.50 mkw, składające się z trzech pokoi, położone na pierwszym piętrze. Dwa pokoje są niezależne, trzeci stanowi pokój przejsciowy- gościnny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł52 m² 10 865,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dwustronne mieszkanie położne w cichej i zielonej części Śródmieścia. Blisko park Krasińskich, stare Miasto. Mieszkanie dwustronne, 3 pokojowe. Salon 24m z otwartą kuchnią, sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokołowska

Siedlce,mazowieckie

168 000 zł48 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

279 000 zł56 m² 4 982 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Wysokim (bieńczyce), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych. W mieszkaniu okna drewniane starego typu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kuczkowskiego

Kraków,małopolskie

580 000 zł102 m² 5 686 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie położone na os. Srebrnych Orłów przy ul. Kuczkowskiego, na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku z 2000 roku. Pow. całkowita 102 m2, pow. użytkowa 84,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

205 000 zł63 m² 3 253,97 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Świetna oferta. Przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie Zabudowa kuchni w cenie. Położenie budynku daje piękny widok na rzekę Wisła a w pobliżu szkoła, przedszkole i żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

185 000 zł34 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! Bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 33,20 m2 na piątym piętrze w ocieplonym bloku. Stan do zamieszkania. Mieszkanie w pełni umeblowane. Oddzielna jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

175 000 zł51 m² 3 370 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Katowice, ul. Radockiego. Mieszkanie 2 pokojowe. Oddzielna widna kuchnia. Duży pokój z balkonem. Drzwi wewnętrzne drewniane. Drzwi wejściowe antywłamaniowe typu gerda. Na podłodze panele/kafle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ratuszowa

Lubań,dolnośląskie

120 000 zł55 m² 2 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe, spółdzielcze w Lubaniu, 55m2, duży balkon, 4 piętro. Cena 120 000 do negocjacji. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

190 000 zł54 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe, na 3 piętrze, kuchnia, łazienka, wc. Powierzchnia 54m2. Nowe okna. Przedpokój w panelach i płytkach, z zabudowaną szafą. W pokojach panele. Duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

175 000 zł40 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania 2 pokojowego w spokojnej i cichej okolicy. W mieszkaniu 2 lata temu wymieniane były okna. Zabudowa kuchni, przedpokoju oraz drzwi wejściowe są nowe. W małym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Augustów,podlaskie

235 000 zł58 m² 4 051,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 57,7m2 w centrum Augustowa, przy ul.Ks.Skorupki. Mieszkanie zadbane, ciepłe ( coroczne zwroty za ogrzewanie ) , słoneczne, na cichym i bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

291 000 zł50 m² 5 820 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Piękne i zadbane mieszkanie w bardzo cichym i spokojnym miejscu. Osiedle zamknięte i strzeżone. W okolicy lasu. Rozkładowy układ pokoi. Mieszkanie w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

306 000 zł53 m² 5 773 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Białoruskiej (wola Duchacka), usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku z 1981 roku. Mieszkanie po remoncie, nowe okna pcv. Pokoje oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

160 000 zł52 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne z balkonem, osobną łazienką i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roweckiego

Police,zachodniopomorskie

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w dobrym stanie. Stolarka okienna wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

164 000 zł50 m² 3 280 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja od drogi Warszawa-Toruń 70m, blisko przystanek pks oraz stacja paliw, cicho, ładnie zagospodarowana przynależna część podwórka, duży garaż - 2 stanowiskowy Numer licencji pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Słoneczna

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł120 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Okazja! Ostatni Apartament w stanie deweloperskim z garażem 120 m2 składa się z pokoju dziennego z przygotowanym miejscem na kominek, kuchni i łazienki o łącznej pow. 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

258 000 zł52 m² 4 961,54 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Super oferta! Mieszkanie 3 pokojowe, przestronne w sąsiedztwie Parku Miejskiego, 10 minut pieszo na Starówkę. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku z cegły z lat 90-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

248 500 zł46 m² 5 449,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Przepiękne całkowicie odnowione mieszkanie na I piętrze bloku na Osiedlu xxlecia w Grodzisku Mazowieckim. Blok jest czteropiętrowy i został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Niepodległości

Świdnica,dolnośląskie

156 000 zł42 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży mieszkanie w Centrum Świdnicy przy al. Niepodległości. Mieszkanie dwupokojowe - sypialnia i salon z aneksem kuchennym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij