dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

300 000 zł51 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjna oferta. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie rozkładowe, funkcjonalne. Plusem tego mieszkania jest fakt iż nie było ono jeszcze użytkowane. Istnieje możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

155 000 zł54 m² 2 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie,usytuowane na ~1 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, ~kuchni z oknem,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo II

Toruń,kujawsko-pomorskie

330 000 zł61 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna oferta! Istnieje możliwość negocjacji dobrej ceny. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie rozkładowe, funkcjonalne, zadbane. Po przeprowadzonym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

520 000 zł104 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo ciche, zadbane z możliwością ciekawej aranżacji, przestronne i jasne Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bardzo atrakcyjna oferta! Blok położony blisko centrum na Przedmieściu Chełmińskim. Bezpieczne i ładnie zaaranżowane osiedle. Dużo zieleni i cisza. Miejsca parkingowe znajdują się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

775 000 zł190 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Atrakcyjna oferta. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 5 pokojowe mieszkanie w kamienicy. Kamienica z 1905 roku. Remontowana w 1997 roku. Ściany murowane z cegły ceramicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

270 000 zł69 m² 3 941,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w spokojnej okolicy. Mieszkanie znajdujące się na parterze w 4 piętrowym bloku składa się z 3 pokoi, małej garderobianki z szafą typu Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

225 000 zł46 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Bardzo dobra lokalizacja, blisko Centrum i sklepy Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lulkowo

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł400 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość w trakcie przebudowy, na tym etapie istnieje możliwość wybrania sobie metrażu (minimum 50m2) oraz ustawienia ścianek. Bardzo blisko kujawsko-pomorskiej sse, do Geanta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skarbimierz

Skarbimierz,opolskie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie skarbimierz-osiedle 47,6 m2 , 2-pokojowe , 2-balkony po remoncie .Niski czynsz , atrakcyjny wygląd , piwnica , parking. Cena - 155 000zł. Telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

580 000 zł90 m² 6 437,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Komfortowe, przestronne mieszkanie w bloku z cegły, dodatkowo ocieplonym i odnowionym, zarządzanym przez wspólnotę. W trakcie niedawnej przebudowy i remontu kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

290 000 zł55 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjna oferta! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe, przestronne, zadbane. Teren wokół budynku ogrodzony. W pobliżu sklepy, bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

170 000 zł32 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie położone w atrakcyjnej części osiedla, nieopodal parku. Teren ogrodzony, możliwość dokupienia miejsca garażowego. Dostępne natychmiast. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Katowice,śląskie

235 000 zł62 m² 3 790 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Katowicach, zadole, przy ul.Gdańskiej. Ładne po remoncie. Cicha i spokojna okolica. Serdecznie polecam! Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

355 000 zł80 m² 4 437,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Bardzo dobra lokalizacja!. Na sprzedaż ładne rozkładowe 2 poziomowe mieszkanie znajdujące się na 3/4 piętrze w bloku. Cenione osiedle Koniuchy. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Miechów

Miechów,małopolskie

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-2 w Miechowie na oś.Sikorskiego.Mieszkanie znajduje się na I piętrze w dwu piętrowym bloku.Mieszkanie położone jest w cichym i spokojnym miejscu {dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielopole

Kraków,małopolskie

299 000 zł30 m² 9 966 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wielopole (stare Miasto), usytuowane na trzecim piętrze w kamienicy (wejście od oficyny). Mieszkanie po remoncie. Pokój z parkietem na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - sprzedaż Powierzchnia - 38 m2, 2 pokoje, IV piętro w czteropiętrowym bloku Lokalizacja Nowy Sącz, os. Grodzkie Proponowana cena sprzedaży - 240.000 zł/całość, 3.684zł/m2 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wojska Polskiego

Nowy Sącz,małopolskie

249 000 zł55 m² 4 527,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowoczesne umeblowane mieszkanie po remoncie "do wejścia"- sprzedaż Powierzchnia - 55,60 m2, 3 pokoje, III piętro w czteropiętrowym ocieplonym bloku Lokalizacja - Nowy Sącz, os. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Młodych

Toruń,kujawsko-pomorskie

135 000 zł29 m² 4 655,17 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta! Kawalerka w świetnej lokalizacji Torunia, z pięknym widokiem na Starówkę i Wisłę. Jeden duży pokój do własnej aranżacji - na podłodze panele, na ścianach gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł115 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie na Sielance, z nieograniczonymi możliwościami, dla wyjątkowego klienta, typowe dla konesera.Lokal składa się z czterech pokoi , z czego trzy są w amfiladzie. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomianowskiego

Koronowo,kujawsko-pomorskie

145 000 zł46 m² 3 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji blisko komunikacja miejska, szkoła, przedszkole, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

229 000 zł63 m² 3 634,92 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przepiękne mieszkanie. Wysokiej jakości materiały. W cenie mieszkania zostaje cała zabudowa kuchni, przedpokoi, mosiężne karnisze, oświetlenie. Mieszkanie dodatkowo wewnętrznie ocieplone płytami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo II

Toruń,kujawsko-pomorskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Rubinkowo II, przestronne,jasne, w pełni rozkładowe. Do remontu. Na ścianach gładzie, na podłogach mozaika parkietowa do cyklinowania. Mieszkanie posiada potencjał. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł65 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3 pokojowe w domu dwurodzinnym o powierzchni 65m2. W przedpokoju znajduje się szafa typu komandor. Dom położony jest w spokojnej okolicy. Blisko znajduje się sklep, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Nuszkiewicza (rej. Dobrego pasterza/majora/prądnik Czerwony), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 1997 roku. Pierwotnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo I

Toruń,kujawsko-pomorskie

255 000 zł72 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na osiedlu Rubinkowo I, po remoncie- wymieniona instalacja elektryczna, powiększona łazienka (nowe kafle). Kuchnia z jadalnia. W przedpokoju zabudowa. Mieszkanie jasne, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł68 m² 5 474 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie w bloku na I piętrze na terenie ogrodzonym na osiedlu Błonie o powierzchni 68,5m 2. Salon z wyjściem na balkon o powierzchni 19m 2. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł68 m² 4 646,02 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w bloku z cegły wybudowanym w 1997 roku, na początku chełmińskiego (15 min. spacerem do Starówki). Mieszkanie jest dwustronnie, rozkładowe i funkcjonalne. Okna drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

238 000 zł46 m² 5 173,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie blisko centrum, niedaleko targowisko miejskie, kino, przystanek mzk. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł59 m² 3 728 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna! Na sprzedaż zadbane mieszkanie trzypokojowe na 4. piętrze ocieplonego bloku na Kapuściskach. Trzy ustawne pokoje (jeden z szafą ścienną w zabudowie), kuchnia z ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

188 000 zł47 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na Starówce. Układ jest przechodni. Na podłodze deski. Kuchnia w kaflach, jasna. Łazienka z prysznicem razem z wc. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

165 000 zł35 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum Katowic o powierzchni 34,5 m2. Usytuowane jest na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta, jednocześnie cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Przy Lesie

Toruń,kujawsko-pomorskie

650 000 zł94 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Duże przestronne mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu "przy Lesie". Dwa mieszkania jeszcze w stanie developerskim połączone i wykończone jako jeden lokal z jednym wejściem. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

580 000 zł53 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Wrocławskiej (krowodrza). W pokojach na podłodze parkiet, aneks kuchenny w zabudowie, połączony z salonem. Przestronna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

695 000 zł135 m² 5 148,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne mieszkanie, gustownie urządzone. Mieszkanie w bloku z cegły, położone w cichej okolicy, w pobliżu sklepy i przystanki autobusowe. Mieszkanie powstało w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

175 000 zł42 m² 4 216,87 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie jednostronne z oknami na tereny zielone. Cicho pomimo bliskości ulicy. Cena do negocjacji! Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921