dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

73 000 zł31 m² 2 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy do sprzedaży kawalerkę 31,20m2, na 2- piętrze w 5- kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni z oknem, łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Kraków,małopolskie

360 000 zł49 m² 7 317 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Solskiego (krowodrza - osiedle Żabiniec), usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego bloku z 1996 roku. Mieszkanie w dobrym stanie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł107 m² 9 336,45 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji. Budynek jest nowy z 2000 roku. W budynku całodobowa ochrona. Miejsce postojowe jest w podziemnym garażu i do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

176 000 zł62 m² 2 838 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! nowa niższa cena! Mieszkanie dwupokojowe o pow. 62m2 w samym centrum Bydgoszczy w okolicy Starego Rynku oraz Sądu. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

430 000 zł70 m² 6 142 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Grota Roweckiego (ruczaj), usytuowane na jedenastym piętrze jedenastopiętrowego budynku z 2010 roku. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł45 m² 5 444 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w cegle, rok 1998r. Teren ogrodzony, strzeżony. Na podłodze mozaika parkietowa,na ścianach gładzie. Okno balkonowe z roletami zewnętrznymi. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Brzęczkowice

Mysłowice,śląskie

209 000 zł73 m² 2 863,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy!~do sprzedazy mieszkanie w bloku 4 pietrowym znajdujacym sie na 3 pietrze w Myslowicach-Brzęczkowice o powierzchni 73 m2, skladajace sie z 4 pokoi , kuchni, lazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

280 000 zł61 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Teatralnym (nowa Huta), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 50 - tych. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł31 m² 8 354 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

S p R Z E D A M bezpośrednio! Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bardzo ładne i b.ciepłe przy ul. Marsylskiej (mokotów-Stegny) piętro 3,czyste, zadbane. Metraż 31m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

280 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomości Grodzisk Mazowiecki. Mieszkanie dwupokojowe przerobione na trzypokojowe w Grodzisku Mazowieckim. Lokal o powierzchni 53m usytuowany na trzecim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ożarów

Ożarów,mazowieckie

260 000 zł45 m² 5 689 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Do sprzedania mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim. Mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia oddzielna, widna. Okna wymienione pcv. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

230 000 zł82 m² 2 804 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo piękne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, mieszkanie bardzo słoneczne, w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, poczta, apteka, piekarnia, dwa sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

150 000 zł46 m² 3 219 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie w atrakcyjnej cenie po remoncie na os. Śródmieście przy Al. Wolności. Mieszkanie jest rozkładowe, 46,59 m2, trzy pokoje, kuchnia, toaleta z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mysłowice

Mysłowice,śląskie

107 000 zł36 m² 2 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! polecamy!~do sprzedaży nieruchomość zlokalizowana w Myslowicach. Położona na 4 piętrze w bloku 4 piętrowymo powierzchni mieszkania 35,8m2~jeden pokoj z mozliwoscia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hrubieszowska

Zamość,lubelskie

130 000 zł47 m² 2 765 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W bloku znajduje się przychodnia zdrowia, obok kościół. W pobliżu przystanek mzk. Mieszkanie widne, dobra komunikacja wewnętrzna, duża - ustawna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Frąckowskiego

Słupsk,pomorskie

225 000 zł37 m² 6 081 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Jednopokojowe luksusowe mieszkanie z windą w najnowszym prestiżowym bloku osiedla Niepodległości, całkowicie wykończone i wyposażone. Mieszkanie bardzo ładnie zaaranżowane, gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garncarska

Głogów,dolnośląskie

260 000 zł58 m² 4 482 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Sprzedam ładne mieszkanie na Starym Mieście w Głogowie, 3 pokoje plus salonik, 58 m2 + piwnica 2 m2. Mieszkanie dwustronne, bezczynszowe, z balkonem i oddzielną kuchnią. III piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł49 m² 8 163 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne dwupokojowe mieszkanie, ciche, dobra komunikacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jastrzębia

Lubin,dolnośląskie

160 000 zł47 m² 3 404 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 46,5 m Mieszkanie 2 pokojowe na przylesiu, II piętro, 2 windy. Własnościowe z księgą wieczystą. 2 balkony, w tym jeden zabudowany. Kuchnia w zabudowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Okole

Okole,kujawsko-pomorskie

199 000 zł45 m² 4 422 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niespotykane, bardzo nietypowe mieszkanie dwupoziomowe w kamienicy na I piętrze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie również dach i elewacja kamienicy, wymieniowe wszystkie instalacje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

142 000 zł45 m² 3 155 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 46 m; 2pokoje+kuchnia; 2 piętro. Pokoje: 25m/10m. W mniejszym pokoju szafa. Wszystkie okna drewniane w kolorze sosny. Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne nowe drewniane. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

125 500 zł31 m² 4 048 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż kawalerka z loggią o powierzchni 31 m2, usytuowana na parterze w bloku na osiedlu Fordon - Bohaterów. W mieszkaniu wymieniono okna, pozostałe elementy do remontu. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł41 m² 9 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bezpośrednio moje mieszkanie o powierzchni 41m2 na Górnym Mokotowie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły zlokalizowanym przy ulicy Racławickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

249 000 zł81 m² 3 074,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum miasta, po kapitalnym remoncie. Na podłogach panele i płytki, nowe drzwi i okna, ciekawe wykończenie. W mieszkaniu znajdują się dwie szafy wnękowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

288 000 zł53 m² 5 433,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje trzypokojowego przestronnego mieszkania mieszkania położonego na Os. Kosmonautów w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropietrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów Śląskich

Głogów,dolnośląskie

180 000 zł64 m² 2 786 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne mieszkanie na Piastowie w dobrej cenie. Ustawne i przestronne mieszkanie do wyremontowania 64,5 m2 na osiedlu Piastów Śląskich. Trzy pokoje, kuchnia, toaleta, łazienka, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ligota

Ligota,śląskie

240 000 zł90 m² 2 666 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Katowicach, dzielnica Ligota. Doskonale usytuowane okolice ul. Emerytalnej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i bardzo dużej przestronnej kuchni. Do mieszkania przynależą dwie.