dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łask

Łask,łódzkie

130 000 zł37 m² 3 513 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie w bloku o powierzchni 37m , dwa pokoje plus kuchnia, wc łączone z łazienką. Cena 130 tyś. złotych. Szczegółowe informacje:   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

542 000 zł61 m² 8 885 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie spełnia kryteria programu "rodzina na swoim" tylko do końca pierwszego kwartału 2011! Powierzchnia mieszkania 60,26m2 Wygodna i prestiżowa lokalizacja, 3 drogi prowadzące do centrum/metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

328 000 zł57 m² 5 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku z 2010 roku, w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Gumieńce. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Staszów

Staszów,świętokrzyskie

200 000 zł73 m² 2 739 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

73 m2,ul K.E.N.Mieszkanie 4 pokojowe na 4 piętrze.Po remoncie,wymienione okna,drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, w pokojach położone panele podłogowe.Mieszkanie ciche,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Słoneczne

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

151 900 zł49 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 49 m2, w centrum miasta /bardzo dobra lokalizacja/ na 5 piętrze. Lokal po remoncie, w bardzo ładnej i ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł115 m² 4 339 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe z antresolą o powierzchni całkowitej 115m2 a użytkowej 91,48m2 bardzo ładnie zaaranżowane. Mieszkanie obejmujące ostatnią kondygnację wraz z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kęty

Kęty,małopolskie

180 000 zł64 m² 2 812 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nowe plastikowe okna ,panele podlogowe w pokojach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glazera

Przemyśl,podkarpackie

155 000 zł44 m² 3 522,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w doskonałej lokalizacji Przemyśl, ul. Glazera. 2 pokoje - 44 m2, jasna kuchnia, duża łazienka, nowe okna, spory balkon. Czwarte piętro w niedawno ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

210 000 zł53 m² 3 962 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie. Blisko przedszkole, żłobek, szkoła, place zabaw,boiska,sklepy. Mieszkanie zadbane, funkcjonalnie zorganizowane. Nowe okna (również na balkonie), nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich

Bukowiec,kujawsko-pomorskie

90 000 zł43 m² 2 093 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie gotowe do zamieszkania dodatkowo ogrodzony ogródek z wyjsciem bezposrednim z domu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

160 000 zł47 m² 3 404 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, 47m., położone na os. Westerplatte, jasna kuchnia, balkon. W mieszkaniu są wymienione okna, w pokojach na podłodze parkiet. Blok ocieplony, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawiercie

Zawiercie,śląskie

142 000 zł64 m² 2 218 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MIeszkanie M-4 64m2 w zawierciu 3 pokoje, kuchnia, lazienka, wc, wszystko odzielnie z balkonem na 3 pietrze w budynku 4 piętrowym Po remoncie okna pcv, lazienka i wc w glazurze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Murowana Goślina,wielkopolskie

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w Murowanej Goślinie na Osiedlu Zielone Wzgórza. Mieszkanie jest po remoncie przeprowadzonym 3 lata temu. Rozkład pomieszczeń: salon pow 20 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

260 000 zł69 m² 3 768 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

wyposażona kuchnia, łazienka i wc osobno, bez pośredników

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Poznań

Luboń,wielkopolskie

145 000 zł64 m² 2 265 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaz bez zadnych posrednikow. Spoldzielcze mieszkanie wlasnosciowe, odremontowane, zadbane, 3,40m wysokie; składa sie z dwóch ustawnych, samodzielnych pokoi o pow. 23 i 19 m2, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piotrkowska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł115 m² 5 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Wielka obniżka ceny! Apartament 115m2, przepiękny, ciepły i słoneczny, dwupoziomowy bez skosów, okna na 4 strony świata, wewnątrz ściany z cegły. 4 pokoje, dwie duże łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł62 m² 7 177,42 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie jest rozkładowe, funkcjonalnie wykończone (wbudowane półki, duża szafa wnękowa), efektownie zaprojektowane oświetlenie dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

270 000 zł62 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 600zł. Jasna kuchnia 14m-płytki , pokoje 25m i 14m- parkiet , wc i łazienka-płytki , nowa instalacja wodna i kanalizacyjna , okna pcv ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Bohaterów Września (mistrzejowice), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych. Mieszkanie po remoncie, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł34 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkaniejednopokojowe w kamienicy, na parterze, o powierzchni 34m2. Pokój 22m2, kuchnia 5m2, przedpokój 3m2, łazienka z wc 3m2, na podłogach panele,na ścianach gładź .W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Felińskiego

Kraków,małopolskie

336 000 zł46 m² 7 304 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Felińskiego (prądnik Biały), usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia połączona z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

90 000 zł32 m² 2 786,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładnie położone mieszkanko do remontu na osiedlu Kopernika. Budynek świeżo ocieplony, ładnie pomalowany, mieszkanko na pierwszym piętrze, od ulicy Kalinkowej. Wszędzie blisko, doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

273 000 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie usytuowane na I-szym piętrze w bloku IV-piętrowym na Gocławiu. W pokoju i przedpokoju na podłodze klepka dębowa, w kuchni pvc, w łazience - terakota. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł65 m² 3 923 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Leśnym 3- pokojowe. Przestronne , bardzo ustawne pokoje 20m,15m,12m, na podłogach parkiet, kuchnia oddzielna około 7m, z nowymi meblami kuchennymi. Łazienka razem z wc ( ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł40 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie dwupokojowe w bloku ze starszej cegły położonym na terenie ogrodzonym na Szwederowie. Świetna lokalizacja na pograniczu ze Starym Miastem. Układ mieszkania rozkładowy: dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach. Szybki dojazd do Centrum, do Metra, po sąsiedzku pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoła, przedszkole, bazarek. Budynek ocieplony, piony po wymianie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

169 000 zł52 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne M-3. Mieszkanie o powierzchni 51,4 m2, położone na 2 piętrze w wieżowcu 10 piętrowym. W pokoju dziennym gipsówki, panele, podwieszany sufit z oświetleniem halogenowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł54 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Saska Kępa. Nowa winda, domofon, piwnica, balkon Mieszkanie 54m, trzypokojowe, dwustronne, ciche. Pokoje 18,5m, 12m, 10m, przedpokój 8,5m, kuchnia 5m. Nowa glazura, terakota, duża szafa Komandor. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

185 000 zł36 m² 5 138 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjna kawalerka w nowym budownictwie, usytuowana na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku nowego osiedla położonego ok.1500 m od centrum miasta. Na mieszkanie składa się: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Starachowice,świętokrzyskie

160 000 zł52 m² 3 076 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrym stanie ( wysoki standard ), 2 balkony, wc i łazienka osobno, parkiet , terakota, glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Końskie,świętokrzyskie

250 000 zł65 m² 3 846 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 65 m2 wykończone w bardzo wysokim standardzie, w nowoczesnym stylu, po generalnym remoncie: okna, drzwi, podłogi, ściany, sufity, elektryka, kaloryfery, wod-kan, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filarecka

Kraków,małopolskie

325 000 zł32 m² 10 156 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Filareckiej (salwator), usytuowane na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie po remoncie. W pokoju na podłodze panele. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

87 000 zł38 m² 2 289 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

mieszkanie 2 pokojowe po remoncie z garażem 15km od Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

143 500 zł48 m² 2 989 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio Mieszkanie (kalisz-N.Skamierzyce os.Montex) 2 pok.,48m2,II piętro,z balkonem i piwnicą z możliwością kupna garażu WŁAŚCICIEL tel.   . Mieszkanie na spokojnym osiedlu 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

320 000 zł55 m² 5 818 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Kazimierzowskim (bieńczyce), usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z lat 70 - tych. Budynek odnowiony, ocieplony. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

208 000 zł38 m² 5 473,68 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche mieszkanie na dziesiątym piętrze w wieżowcu w Poznaniu w dzielnicy Winogrady. Dwa pokoje, okna wychodzące na wschód, południe z widokiem na podwórko. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ladne mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na perwszym piętrze na osiedlu Bajka w Fordonie. Wnętrze mieszkania posiada trzy niezależne pokoje, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

128 000 zł37 m² 3 459 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub Zamienię Mieszkanie własnościowe 36,7 m2 dwupokojowe (kuchnia widna ) przy ul. Wojska Polskiego 56 na większe 3 pokojowe w rejonie ulic 1-go maja , Wojska polskiego , Korczaka. Może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

347 000 zł52 m² 6 673 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie Z 2000r., dwustronne, przestronne, w pełni rozkładowe z dużym balkonem - 11 m, wystawa okien na stronę południową i północną, bardzo słoneczne. Pokoje 18m, 12 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Pelplin,pomorskie

155 000 zł44 m² 3 522 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pobliżu pkp, pks, ośrodek zdrowia, sieć sklepów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczuczyńska

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł68 m² 9 985,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starej Saskiej Kępie. Wokół niska zabudowa - bardzo kameralny rejon. Prężna wspólnota dbająca o budynek, po wymianie piony i media - sieciowe.