dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 039 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 039 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

203 000 zł56 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkania w ocieplonym bloku na wysokim parterze. Wnętrze mieszkania posiada cztery pokoje, kuchnie, łazienkę, całość jednak nadaje się do remontu. Znaczną zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Kraków,małopolskie

355 000 zł49 m² 7 215 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Solskiego (krowodrza - osiedle Żabiniec), usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego bloku z 1996 roku. Mieszkanie w dobrym stanie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

226 000 zł66 m² 3 424 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie usytuowane na 1piętrze w bardzo dobrze utrzymanej, reprezentacyjnej kamienicy, składa się: z 3 pokoi [20, 14, 9m2], kuchni 12m2, łazienki, osobno wc, przestronnego przedpokoju, wys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

170 000 zł27 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży kawalerkę w wysokim bloku, 27m2 na os. Pod Lipami. Mieszkanie jest w dobrym stanie, jasna kuchnia, okno balkonowe. Mieszkanie położone jest w bardzo ciekawym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

176 700 zł57 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam mieszkanie 57m2 w Stalowej Woli ul.Poniatowskiego. Bardzo dobra lokalizacja: pomiędzy Centrum 4 a bankiem bgż. Pierwsze piętro /IV, 3 pokoje, kuchnia, duża łazienka, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

170 000 zł40 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane i słoneczne mieszkanie. Cicho i spokojnie. Bliskość sklepów i przystanku mzk. Rozsądna cena. Zapraszam do prezentacji. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 7960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żytnia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

170 000 zł63 m² 2 698 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie przy ul. Żytniej (os. Kaziemierza Wielkiego). Powierzchnia całkowita: 63m2, pokoje o pow. 14,14,11,7. Okna pcv, na podłogach mozaika, w jednym pokoju zabudowa typu komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Marca

Wodzisław Śląski,śląskie

125 000 zł47 m² 2 659 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe w Wodzisławiu Śl. na ul. 26 Marca o pow. 47,18m2. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, przedpokój, łazienka z wc, kuchnia + 2 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Białystok,podlaskie

230 000 zł55 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta wstrzymana. Polecamy atrakcyjne mieszkanie w bloku z cegły na popularnym osiedlu Nowe Miasto. Lokal w bardzo dobrym stanie,ewentualnie do odświeżenia. W pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieskanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

210 000 zł77 m² 2 727 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Strzelina (dwa mieszkania połączone w jedno), parter. Mieszkanie składa się z kuchni, 4 pokoi, łazienki z toaletą,drugiej osobnej toalety, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wilda

Poznań,wielkopolskie

152 000 zł28 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz dużej przestronnej kawalerki, z potencjałem aranżacyjnym, to zapraszam na prezentacje. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w niskim trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł64 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 1506

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu Parasol

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł43 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne, 2 niezależne pokoje. 13 i 17 m.kw. W mniejszym pokoju wymienione okno. Z większego pokoju wyjście na balko typu loggia. W pokojach na podłodze panele. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyszyńskiego

Wieluń,łódzkie

110 000 zł38 m² 2 894 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio, 2-pokojowe, rozkładowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Bielsko-Biała,śląskie

145 000 zł36 m² 4 027 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone na parterze w 4-kondygnacyjnym budynku. 2 pokoje, kuchnia, łazienka mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dzielnica Nadmorska

Świnoujście,zachodniopomorskie

180 000 zł34 m² 5 294 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerkę w Świnoujściu sprzedam. Niski czynsz piękny widok na Kanał Piastowski.Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe,ogrzewanie gazowe do natychmiastowego zamieszkania.Cena 180000 PLN. kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł113 m² 6 106 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowa oferta! Tylko w naszym biurze! Komfortowy apartament na terenie zamkniętym na osiedlu Arkadia w Niemczu. Mieszkanie komfortowo wykończone i bardzo ładnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Bogatynia,dolnośląskie

210 000 zł58 m² 3 620 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Mam do sprzedania mieszkanie przy ulicy Wyczółkowskiego,spółdzielczo-własnościowe ( bez kredytow czy zadłóżeń ), 2 pokojowe z osobna kuchnia plus łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Morąg,warmińsko-mazurskie

125 000 zł47 m² 2 659 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Pułaskiego. 4 piętro , zadbane , naprzeciwko sklepu Blaszak , bardzo sympatyczna okolica. Cena: 125 tysięcy do minimalnej negocjacji. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marynarzy Polskich

Łódź,łódzkie

59 m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie w tbs pomorska. 60 m2, 2 pokoje + kuchnia + duza Lazienka + wc. Blok znajduje sie w jednej z piekniejszych czesci Lodzi ok 800 m od rynku Nowosolna. Bardzo szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

150 000 zł49 m² 37 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest 3-pokojowe do remontu. Z tyłu mieszkania widać sklep netto A Z sprzodu plac zabaw, nie daleko jest szkoła , blisko do tramwaju I mnóstwo sklepów wokoło. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Puławy,lubelskie

169 000 zł42 m² 4 023 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nie wymaga remontu ,piecyk gazowy zlikwidowany w 2010 roku , tanie w utrzymaniu czynsz około 150zł , bardzo ciepłe,piwnica około 4mkw , miłe sąsiedztwo w okolicy szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Knurów

Knurów,śląskie

235 000 zł73 m² 3 219 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam M-5 II p - 73m2 Knurów os. Wojska Polskiego (bez pośredników) - 4 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, osobne wc. Duży przedpokój z miejscami na pojemne szafy i dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

375 000 zł48 m² 7 731 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wielickiej (płaszów), usytuowane na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie posiada balkon typu loggia. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

575 000 zł85 m² 6 764 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Grzegórzeckiej (grzegórzki), usytuowane na wysokim parterze dwupiętrowego bloku z 1995 roku. Kuchnia i łazienka do remontu. Pokoje oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

248 000 zł35 m² 7 085,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie na zadbanym zamkniętym osiedlu lech (młynarska 15) w Piasecznie. Jeden pokój z aneksem kuchennym położony na parterze (wysokim nad halą garażową). Przestronny słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Maczka

Poznań,wielkopolskie

165 000 zł29 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 246zł.Aneks kuchenny z meblami otwarty na pokój-płytki ,pokój 19m-płytki , wc i łazienka- płytki , okna PCV , balkonik ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Kraków,małopolskie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wiśniowej (olsza), usytuowane na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1981 roku. Mieszkanie po remoncie. Mieszkanie posiada taras. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaśminowy Stok

Gdańsk,pomorskie

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam atrakcyjne, przestrzenne, nowe mieszkanie usytuowane blisko lotniska oraz zjazdu do Gdańska Głównego. Budynek zbudowany w 2009, znajduje się w spokojnej dzielnicy nieopodal działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kraków,małopolskie

205 000 zł37 m² 5 408 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Spółdzielców (prokocim), usytuowane na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 - tych. Mieszkanie do remontu. Kuchnia oddzielna. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Przybyszewskiego

Hel,pomorskie

160 000 zł23 m² 6 956 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem nowe meble, klimatyzacja, szafa typu komandor w przedpokoju, zabudowa kuchni, rolety w oknach. Kuchnia z oknem. Łazienka w kaflach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Studzienna

Białystok,podlaskie

247 000 zł60 m² 4 116 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

139 000 zł50 m² 2 780 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ruda śląska 1~w naszej ofercie do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. prawie 50 m2 znajdujące się w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Pokoju

Kraków,małopolskie

198 000 zł26 m² 7 615 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na Al. Pokoju (grzegórzki), usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 - tych. Mieszkanie w dobrym stanie. Kuchnia - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

225 000 zł85 m² 2 647 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 3 pokoje,kuchnia,przedpokój,komórka strych,suszarnia strych,2xpiwnica.Mieszkanie na 3 piętrze,piece kaflowe,brak łazienki,toaleta na parterze,słoneczne i duże pokoje do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

303 000 zł64 m² 4 734 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

stan ogólny dobry, mieszkanie do "odświeżenia" (ściany,podłogi - mozaika, glazura w wc) Meble kuchenne, agd, meble młodzieżowe, duży pawlacz. Bardzo dobry dojazd do W-wy, w pobliżu stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

150 000 zł44 m² 3 409 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 44 m2 dogodne położenie w centrum miasta,blok z cegły po termoizolacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

440 000 zł52 m² 8 461 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dywizjonu 303 (czyżyny), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego kameralnego budynku z 2006 roku. Pokoje oddzielne. W mieszkaniu garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Oświęcim,małopolskie

205 000 zł73 m² 2 808 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania duże, jasne 4 pokojowe mieszkanie na atrakcyjnym oświęcimskim osiedlu. Dla dużej rodziny. Do remontu. Dostępne natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

145 000 zł29 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą i jest własnościowe z gruntem

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij