dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 025 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Ogrody

Kalisz,wielkopolskie

57 000 zł27 m² 2 111 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 27m,pokój,aneks kuchenny,łazienka z toaletą.Mieszkanie bezczynszowe,udział w gruncie,księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

220 000 zł38 m² 5 789 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 38 m.kw na ul.Bułgarskiej na II piętrze w bloku IV piętrowym. W 2008 roku blok ocieplono i została odnowiona elewacja. Mieszkanie składa się z: - jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Skierniewice,łódzkie

337 000 zł75 m² 4 493 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

300m od dworca pkp i pks, budynek ogrodzony, plac zabaw, miejsca parkingowe w strefie ogrodzonej, możliwość również odsprzedaży garażu; ogrzewanie mieszkania za pomocą logoterm (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Techników

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

140 000 zł43 m² 3 255,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pokoje jasne , ustawne, w dużym pokoju ozdobna struktura w małym pokoju gładź. W kuchni, łazience i przedpokoju kafle, dodatkowo kuchnia wyposażona w funkcjonalne meble na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

289 000 zł47 m² 6 148 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Piastów (mistrzejowice), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 1976 roku. Pokoje oddzielne. Mieszkanie posiada balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rogalin

Rogalin,wielkopolskie

265 000 zł75 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe na parterze w niskim bloku w Rogalinie. Mieszkanie jest pięknie zaaranżowane, zadbane, starannie i gustownie urządzone. Rozkładowy układ mieszkania, duże jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

375 000 zł43 m² 8 720 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kalwaryjskiej (podgórze), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Kuchnia oddzielna, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

180 000 zł61 m² 2 950,82 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie o pow. 61m2, rozkładowe, z jasną kuchnią w zabudowie, po remoncie. Parkiet w pokojach odnowiony, na podłodze w przedpokoju, kuchni i łazience nowa terakota. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagiellońskie

Kościan,wielkopolskie

190 000 zł52 m² 3 653 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 52,5 m2. 3 pokoje ( 21,5 m2; 12 m2 ; 6,5 m2. ) kuchnia, łazienka i wc. Na 3 piętrze. Dodatkowo garaż własnościowy ok. 50 m od mieszkania. Mieszkanie wolne od lipca-sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawale

Strzyżów,podkarpackie

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie z balkonem i piwnicą. Komfortowo wykończone - gładź, parkiet, płytki, kuchnia i łazienka w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszańska

Kraków,małopolskie

850 000 zł123 m² 6 910 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Olszańskiej (rakowice/os. Oficerskie), usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku z lat 60-tych. Pokoje oddzielne, z parkietem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Parowcowa

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł35 m² 7 142 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam. Mam do sprzedania bardzo ładne i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35 metrów, położone w spokojnej dzielnicy Warszawa-Włochy. Mieszkanie składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Skarpa

Skarpa,kujawsko-pomorskie

95 000 zł60 m² 1 583 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Stolarka drzwiowa nowa,okna pcv nowe.W pokojach panele,w pozostałych pomieszczeniach płytki.Pomieszczenie gospodarcze-garaż z kanałem o pow.21,0m2 +strych o tej samej powiedzeni.Piwnica 9,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Katowice,śląskie

180 000 zł53 m² 3 396 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie w Katowiach - Piotrowicach przy ul. Armii Krajowej. 3 pokoje - 1 przejściowy. Kuchnia otwarta na salon. Duża możliwość aranżacji. Przedstawione propozycje nie są ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wolności

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

500 000 zł91 m² 5 494 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 91 m2 w samym centrum Mikołajek; 2 sypialnie, duży salon, kuchnia z jadalnią, łazienka, przedpokój, piwnica i strych. Sąsiedztwo restauracji, barów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Słupsk,pomorskie

215 000 zł51 m² 4 215 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam prywatnie mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na drugim piętrze w bloku na osiedlu Niepodległości,dwustronne,rozkładowe z dużym balkonem typu loggia.Mieszkanie bardzo zadbane,ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

292 000 zł63 m² 4 634,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jedno z mieszkań w nowym budynku z 6-cioma mieszkaniami. Mieszkania do 78 m2. W cenie garaż. Pomieszczenie gospodarcze. Zapraszamy do negocjacji ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

329 000 zł72 m² 4 569,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cisza-spokój-komfort!~gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe ciekawie zaaranżowane mieszkanie o wysokim standarcie w bardzo dobrym stanie,~usytuowane na 2 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Konstytucji 3 Maja

Starogard Gdański,pomorskie

220 000 zł60 m² 3 666 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie 3 pokojowe, 3 piętro , oddzielna lazienka i wc. w pobliżu przedszkole , biedronka , przychodnia lekarska , szkola z basenem .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Chrzanów,małopolskie

180 000 zł53 m² 3 396 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po calkowitym remoncie w centrum Chrzanowa przy ul. Zielonej 3 pokoje/ 53 qm7 2 pietro w czteropietrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

200 000 zł62 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5m2 usytuowane na I piętrze w kilkurodzinnej kamienicy w centrum Solca Kujawskiego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Bielsk Podlaski,podlaskie

160 000 zł48 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Ładna i spokojna okolica. Mieszkanie do zamiany na większe .Niski czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

340 000 zł58 m² 5 862 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ma wymienione wszystkie instalacje, gotowe do zamieszkania, okna pcv, na podłogach wysokiej klasy panele i terakota. W łazience podgrzewana podłoga, świetnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałubińskiego

Nowa Sól,lubuskie

290 000 zł84 m² 3 452 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry , mieszkanie gotowe do zamieszkania , w cenie mieszkania garaż przy ul.Chałubińskiego , oraz działka rekreacyjna 4 arowa (bardzo zadbana ) z altanką , przy ul.Chałubinskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

200 000 zł25 m² 7 843 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Koszykarskiej (płaszów), usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku z 2009 roku. Teren ogrodzony, brama na pilota. Mieszkanie posiada ogródek 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dąbrowskiego

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

49 300 zł24 m² 2 054 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie - kawalerka, dogodna lokalizacja w centrum miasta przy głównej ulicy, domofon. Atrakcyjna cena do negocjacji! Serdecznie polecam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielecka

Będzin,śląskie

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****~~do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w Będzinie, na osiedlu Warpie. Powierzchnia 49m, 2 niezależne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, wc, balkon. Położone na parterze/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

79 000 zł36 m² 2 194 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne mieszkanie bez czynszowe w starym budownictwie na pierwszym piętrze w Ząbkowicach Sl. Mieszkanie bardzo słoneczne, okna od strony ogródka rekreacyjnego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł108 m² 4 166 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronne 108m mieszkanie-apartament na Szwederowie. Mieszkanie ładnie zaaranżowane do wykończenia tylko łazienka. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. W salonie położone są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołłątaja

Kraków,małopolskie

590 000 zł42 m² 14 047 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawe mieszkanie położone niedaleko centrum, na cichej ulicy Kołłątaja, usytuowane na czwartym piętrze kamienicy. Dwupoziomowe wykończone w wysokim standardzie, oryginalnie urządzone. Na dole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fertnera

Kraków,małopolskie

365 000 zł60 m² 6 023 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Fertnera (olsza), usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 80/90 - tych. Budynek ocieplony, odnowiony. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Plewiska,wielkopolskie

415 000 zł90 m² 4 611,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciekawe mieszkanie w Plewiskach. Lokal znajduje się na drugim piętrze budynku wchodzącego w skład nowego kompleksu handlowo-biurowo-usługowego przy ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Kraków,małopolskie

410 000 zł52 m² 7 749 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy ulicy ks. Bandurskiego (os. Oficerskie, olsza), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1939 roku. Mieszkanie po remoncie. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dyrekcja Dolna

Chełm,lubelskie

85 000 zł36 m² 2 361 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam ciche i cieple mieszkanko z ciemna kuchnia w dobrym punkcie miasta do remontu czesciowego.cena do negocjacji-PILNE

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Olkusz

Olkusz,małopolskie

270 000 zł73 m² 3 698 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Olkusz,oś Słowiki, parter, mieszkanie superkomfortowe, flizy, boazeria, parkiety, 73m2, 4-pok, świetne na działalność mam dwa oddzielne wejścia, cicha okolica, las, sklepy, przystanek mpk, kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

566 000 zł76 m² 7 447,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie składa się z 2 sypialni, pokoju dziennego 28 m połączonego z dużą kuchnią, łazienki, toalety, garderoby, balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

283 000 zł55 m² 5 145,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bardzo przestronne i mieszkanie. Powierzchnia 55m ze skosami. Mieszkanie jest bardzo przestronne. Rozkład mieszkania: - salon o pow. 19,2m, - sypialnia o pow. 8m, - kuchnia widna, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

139 000 zł32 m² 4 343,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Przytulne, zadbane mieszkanie w nowym bloku z cegły. W cenie zabudowa przedpokoju i meble w kuchni. Polecam Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 7960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer Armii Krajowej

Białystok,podlaskie

190 000 zł45 m² 4 139 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pokoju

Kraków,małopolskie

250 000 zł37 m² 6 756 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na al. Pokoju (dąbie), usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 80 -tych. W mieszkaniu okna drewniane starego typu. Kuchnia bez okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Knapowskiego

Poznań,wielkopolskie

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam dwupokojowe mieszkanie na ul. Knapowskiego na 3 piętrze w niskim bloku. Pokój pierwszy (12,3m2) posiada nowe okna drewniane i panele na podłogach, pokój drugi (19,9m2) również.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach