dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Gdańsk,pomorskie

309 000 zł64 m² 4 828 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pilnie sprzedam. Ciche, słoneczne, dwustronne, widok na panoramę Gdańska, mieszkanie po remoncie, budynek odnowiony ocieplony. Mieszkanie 63,5 m2 w bloku piętro 4/4. Kuchnia z jadalnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 000 zł56 m² 4 714 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ładne mieszkanie na Osowej Górze typu M-3 na terenie ogrodzonym zamkniętym z dużą ilością miejsc do parkowania. Mieszkanie ładnie położone z widokiem na las. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łuków

Łuków,lubelskie

180 000 zł85 m² 2 117 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na os.sienkiewicza 85 m wysoki parter tanio , lub zamienie na mniejsze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Malczyce,dolnośląskie

210 000 zł63 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w miejscowości Malczyce(8 km od Środy Śląskiej,40 km od Wrocławia, 30 km od Legnicy). Metraż mieszkania wynosi około 63m2 jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł79 m² 3 354 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4, pokoje 24/24/12 m2, kuchnia 7 m2, łazienka razem z wc wyposażona w wanne i prysznic, garderoba, balkon loggia,okna pcv. Mieszkanie w dobrej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

430 000 zł65 m² 6 615 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Witam, mam do sprzedania bardzo ładne nowe mieszkanie 65m2, rok budowy 2008, dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, balkon od strony południowej, pierwsze piętro, osiedle usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seniorów Lotnictwa

Kraków,małopolskie

239 000 zł34 m² 7 029 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Seniorów Lotnictwa (ugorek), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych. Teren ogrodzony. W mieszkaniu okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł56 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta nr.4/166/410 Mieszkanie 3 pokojowe, z aneksem kuchennym, oraz balkonem, w bloku na 4 piętrze, o łącznej powierzchni użytkowej 56 m2. na osiedlu Kapuściska.Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

159 000 zł80 m² 1 987 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu lokal mieszkalny w budynku czterorodzinnym, położony w odległości 6 km od Trzebiatowa, o powierzchni 80,29 m2, składający się z 3 pokoi, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

123 000 zł39 m² 3 113 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje, kuchnia prześwit - otwarta na pokój. Mieszkanie do remontu/odświeżenia. Bardzo niski czynsz! ok. 250 złotych. Polecam! Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

285 000 zł67 m² 4 253 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Trzech Wieszczy. Mieszkanie trzypokojowe, na trzecim pietrze w bloku trzypiętrowym. Powierzchnię mieszkania-67m2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

120 000 zł70 m² 1 714 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciche, słoneczne z ogródkiem i piwnica ,wlasnosciowe, bezczyszowe, 3pokojowe, o powierzchni 69,9 m2.POLOZONE NA I PIETRZE W KAMIENICY,W CENTRUM MIASTA, MIESZKANIE WOLNE, DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

333 000 zł42 m² 7 928 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ciche, jasne 2 pokojowe mieszknie na Mokotowie do remontu.Okolice AL.Lotników. Mieszkanie z potencjałem, duże możliwości własnej aranżacji Pokoje (16m2, 14m2) z dużymi nowymi oknami od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Starachowice,świętokrzyskie

140 000 zł55 m² 2 545 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam sprzedam mieszkanie 3 pokojowe.Mieszkanie w miłej okolicy , w poblirzu szkoły i nowo otwarty basen. Mieszkanie jest do remontu jak i Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie 3 pokojowe na ulicy chrobrego po remoncie pół roku temu w każdej chwili do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

139 000 zł52 m² 2 673 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy Polecamy Państwu mieszkanie bez czynszowe położone w kamienicy znajdującej się w Gryficach. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 na którą składają się z dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

784 000 zł112 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Pięciopokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. Poziom I - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandów

Warszawa,mazowieckie

335 700 zł57 m² 5 889,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Możliwość dokupienia miejsca parkingowego lub garażowego. Budynek 2 piętrowy, jednoklatkowy. Mieszkanie do odbioru od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł41 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Kaeralnny blok 2 piętrowy. Mieszkanie na 1 wszym piętrze z ogrodem zimowym, od strony zachodniej. Na terenie osiedla kilka placów zabaw dla dzieci

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe, przestronne, widne , 4-pokojowe mieszkanie przy metrze Kabaty (100 m do stacji metra). Całkowita powierzchnia 94m2 (powierzchnia podłogi ok. 100 m2). Mieszkanie w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł47 m² 4 021 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku 3- pokojowe. Rozkładowe pokoje 16m, 10m, 9m, kuchnia w kwadracie, łazienka razem z wc. Blok ocieplony, teren ogrodzony. Stan techniczny do remontu. Spokojna okolica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

140 000 zł31 m² 4 516 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam przytulne mieszkanie na parterze 4 piętrowego bloku. Możliwość dostosowania dla osoby niepełnosprawnej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie 2005 R (od 4 lat nie zamieszkane) W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

340 000 zł55 m² 6 181 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Myśliwskiej (płaszów), usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 1997 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia oddzielna. Łazienka osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Starachowice,świętokrzyskie

125 000 zł52 m² 2 378 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

dwustronne rozkładowe,dwa balkony,wc osobno,widna oddzielna kuchnia,spółdzielczo-własnościowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

216 000 zł83 m² 2 602,41 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wstrzymane. Do sprzedania bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej na osiedlu Manhattan. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grzybowski

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł49 m² 8 367 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przytulne, rozkładowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji- grzybowska przy Królewskiej, w pobliżu Marszałkowskiej, parku Saskiego, placu Grzybowskiego. Pełna infrastruktura: kina, teatry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.ok. 50 m2 składające sie z 3 niezależnych pokoi, widnej osobnej kuchni, łazienki i wc razem.~Mieszkanie posiada balkon oraz piwnicę.~Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Siemianowice Śląskie,śląskie

149 500 zł44 m² 3 397,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie do sprzedaży w Siemianowicach - Centrum o powierzchni 44,30 m2 w cenie 149.500 zł. Znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Monika**~do sprzedania mieszkanie o pow.40m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej kuchni , łazienki razem z wc.~Mieszkanie po remoncie , nowe okna, na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zofiówka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

150 000 zł61 m² 2 459 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M 4 61m2 na 3 pietrze, mieszkanie jest zadbane I umeblowane nie wymaga wkladu finansowego, kuchnia Z oknem ,wc, łazienka , 3 pokoje ,balkon, piwnica, garaż. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarońskich

Kielce,świętokrzyskie

290 000 zł90 m² 3 222 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie samodzielne na piętrze.Bardzo ciche i przestronne.Duża łazienka i kuchnia z jadalnia.Przy sypialni garderoba z oknem.Budynek ogrodzony z bramą na pilota.Ciekawe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

328 000 zł51 m² 6 431 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Posiadam do sprzedania 51m mieszkanie położone w Marki przy ul. Słonecznej, ok. 3km od ch M1. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze na nowym, ładnie zagospodarowanym osiedlu oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł69 m² 12 884 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio, bez Prowizji, bez ukrytych kosztów, - bardzo ładne i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z otwartą widną kuchnią, na strzeżonym i monitorowanym osiedlu "kępa Potocka".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Racibórz,śląskie

165 000 zł65 m² 2 538 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w Raciborzu, na ul. Żółkiewskiego, 7 pietro z windą.Kuchnia, 3 pokoje, łazienka, osobno toaleta. Mieszkanie słoneczne, po remoncie w bardzo dobrym stanie (wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogińskiego

Częstochowa,śląskie

170 800 zł56 m² 3 050 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atrakcyjne M-3 o powierzchni 56 m2 usytuowane na II piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły w dzielnicy centrum. Nieruchomość zadbana, bardzo ciepła, składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stara

Dąbrowa Górnicza,śląskie

108 000 zł34 m² 3 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie o pow.34 m2 składające sie z 1 dużego ustawnego pokoju, dużej kuchni w kwadracie, łazienki i wc razem.~Mieszkanie jest bez balkonu.~Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

128 000 zł61 m² 2 098 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie w Ostrowie Wlkp. Mieszkanie przy ulicy Ogrodowej. Powierzchnia wynosi 60,8m2. Całość składa się z 2 samodzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, balkonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

155 000 zł56 m² 2 767 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedmiotowy lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. Mieszkanie zostało niedawno zwolnione przez lokatorów i wymaga niewielkiego remontu. Do zrobienia są gładzie, wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Ząbki,mazowieckie

296 000 zł42 m² 7 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią i łazienką, przedpokój i korytarz wejściowy, z pełnym wyposażeniem - kuchnia w zabudowie, pełne agd, sypialnia w zabudowie, szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Modlin Twierdza

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

175 000 zł43 m² 4 069 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 mkw. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Jest to mieszkanie środkowe, bardzo słoneczne. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł37 m² 8 783 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, słoneczne mieszkanie w pięknej okolicy. Położone w centrum Starego Żoliborza, cisza, zieleń i swoisty urok Al. Wojska Polskiego. W pobliżu Plac Inwalidów, dobra.