dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł53 m² 3 943 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Wyżynach w bloku, pokoje (16,11,9m2), układ szczeciński. Na podłogach panele, na ścianach gładzie i tapety. Okna pcv. Instalacje częściowo wymienione.Stała zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Świętochłowice,śląskie

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! 1- piętro!~mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 1- piętrze, w bloku z cegły o niskiej zabudowie, w spokojnej, cichej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Opole,opolskie

237 000 zł54 m² 4 388 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe przy ul Fabrycznej. Ciepłe, jasne (zwroty za ogrzewanie 200-300 zł), czynsz 392 zł, przy czterech osobach zameldowanych, wszystkie okna wymienione pcv. Widok z okien;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Jaworzno,śląskie

160 000 zł52 m² 3 076 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefitów

Kraków,małopolskie

515 000 zł54 m² 9 537 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Józefitów (krowodrza), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy. Budynek odnowiony. Mieszkanie po remoncie. Mieszkanie posiada dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

470 000 zł58 m² 8 103 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie posiada dwa duże balkony,pomieszczenie gospodarcze i garaż.wszystko w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Piaseczno,mazowieckie

350 000 zł43 m² 8 139 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie położone blisko centrum Piaseczna oddalone od ulicy ok. 150m. Bardzo ciche, w bezpośrednim sąsiedctwie park ze stawem. W pobliżu sklepy, poczta, szkoły. Do mieszkania przypisana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe połozone na 1- szym piętrze bloku położonym w Katowicach - Piotrowicach. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych ustawnych pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Podkowińskiego

Kraków,małopolskie

765 000 zł107 m² 7 135 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Podkowińskiego (azory), usytuowane na trzecim/czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2003 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. I poziom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogalskiego

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł64 m² 7 265,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie rozkladowe, dwustronne na Gocławiu w spokojnej okolicy, na granicy z Saską Kępą, przy ulicy Rogalskiego, do remontu. Mieszkanie składa się z salonu o powierzchni 19m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

140 000 zł62 m² 2 258,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Grudziądza o pow. 62,57 m2 składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i wc. W dużym pokoju na podłodze położony jest lentex, na ścianie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

249 000 zł45 m² 5 502,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkania Błonie. Do sprzedaży mieszkanie z garażem w centrum Błonia. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,25 m położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bogucice

Katowice,śląskie

195 000 zł52 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie z balkonem do sprzedaży w Katowicach, 3 pokojowe o powierzchni 52,10 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-ro kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

235 000 zł61 m² 3 852 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój o łącznej pow. 61m2 położone na piętrze w kamienicy. Mieszkanie bardzo dobrze utrzymane, w jednym pokoju ułożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Spółdzielcza

Żyrardów,mazowieckie

169 000 zł33 m² 5 121 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie znajduje się w wyjątkowym nowym , na w pół zamkniętym osiedlu. Z charakterystycznymi wieżyczkami. Oferowane mieszkanie znajduje się w wieży od zewnętrznej strony,która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Białystok,podlaskie

243 000 zł48 m² 5 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio polecam i sprzedam Państwu trzypokojowe, gustownie urządzone mieszkanie po generalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna, wod-kan., internetowa w dwóch pokojach. Cana mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dworcowa

Kraków,małopolskie

160 000 zł19 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Dworcowej (płaszów), usytuowane na parterze jednopiętrowej + poddasze kamienicy. Budynek po remoncie. Mieszkanie po remoncie. Kuchnia - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Kraków,małopolskie

326 000 zł58 m² 5 620 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Świętokrzyskiej (w rej. ul. Wrocławskiej i Mazowieckiej), na piątym piętrze budynku z 1992 roku (brak windy). Powierzchnia całkowita - 58 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł51 m² 6 666 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dwa pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka - 49 m2 powierzchni użytkowej plus duża loggia (2 m2) - łącznie 51 m2. Mieszkanie rozkładowe. Bardzo słoneczne - wszystkie okna wychodzą na południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

128 500 zł49 m² 2 622 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe w Czerwionce położone w niskim bloku na parterze. Powierzchnia 49m. Mieszkanie po remoncie: panele, okna pcv, gładzie, kafelki na podłodze w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł49 m² 10 204 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w samym centrum Warszawy. Z pięknym widokiem z okien. Polozeone niedaleko od Zlotych Tarasów, dworca, pałacu Kultury na świetnei rozwijającej sie ulicy (liczne restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

290 000 zł65 m² 4 461 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie trzy-pokojowe własnościowe o pow. 65,3 m2 z całym wyposażeniem znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku z nowszych zasobów przy ul. Wyczółkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł39 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie. Widna kuchnia, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie 3 lata po remoncie. Wymienione okna, drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł47 m² 6 276 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnia widną, rozkładowe, do remontu, spółdzielcze własnościowe, na 3 piętrze w budynku ocieplonym 10-cio piętrowym, jest loggia, kuchnia ma 6m i okno wychodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł60 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie z bardzo dobrym rozkładem, z dwoma sporymi szafami wnękowymi. Garaż podziemny w cenie mieszkania. Z dużym balkonem w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

162 000 zł36 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie 36m 2 , na trzecim piętrze na Błoniu. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje 16m2 i 12m2, kuchnia w zabudowie oraz łazienka wraz z wc. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Kowary,dolnośląskie

170 000 zł72 m² 2 361 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie słoneczne, wymaga bieżącego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

86 000 zł24 m² 3 510 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum miasta, składająca się z wnęki kuchennej w płytkach starszego typu, w której znajduje się zlew jednokomorowy, kuchenka i lodówka. W pokoju znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

367 000 zł42 m² 8 738 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z 2007 roku, kompletnie wyposażone. Klimatyzacja, wifi, tv sat. Na podłogach w pokojach - deska barlinecka wysokiej jakości. Stolarka drzwiowa drewniana. Duża szafa garderobiana oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł43 m² 5 442,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe , czynsz 320zł. Jasna kuchnia- wykładzina , pokoje 16m-panele , 14m-lentex, wc i łazienka-płytki , okna pcv , brak balkonu , nowe grzejniki , piwnica , wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

560 000 zł104 m² 5 384 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie słoneczne, bardzo ciekawie usytuowane nad jeziorkiem. W pobliźu Lidl, na ukończeniu budowa centrum rekreacyjno - sportowe. Dodatkowym atutem jest pomieszczenie gospodarcze - suszarnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dębina

Poznań,wielkopolskie

255 000 zł60 m² 4 232,37 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 280zł. Jasna kuchnia-lentex , pokoje 18m , 11m , 9m-mozaika parkietowa , wc-płytki , łazienka- płytki , okna drewniane , loggia , wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Gostynin,mazowieckie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M3 w Gostyninie - osiedle Wspólna - balkon, - piwnica, - nowe okna, - i piętro, - klatka schodowa z domofonem, - parking - piękna zielona okolica, cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

248 000 zł26 m² 9 538 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

pokój z widną kuchnią, łazienką (wanna z prysznicem) i przedpokojem (duża szafa) jasne, ciepłe (kaloryfery po remoncie) ekonomiczne (liczniki wody) pierwsze piętro bez windy spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł42 m² 6 785 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

ok 1 km do centrum handlowego Targówek M1 Nowe mieszkanie 2 pokojowe 41, 52 m2, oddane w 2010r., (9,09 m2 oraz 16,09 m2), 1 piętro z balkonem ( 3,12 m2), kuchnia widna 7,41 m2, łazienka z WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dereniowa

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł74 m² 7 229 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zadbane czteropokojowe mieszkanie usytuowane w kameralnym, niskim bloku. Budynek ocieplony w zeszłym roku, wymienione instalacje. Dwie sypialnie na północny wschód, a salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Gryfino,zachodniopomorskie

270 000 zł73 m² 3 698 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie o pow 73m2 na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z dużym balkonem.Mieszkanie składa się z pokoi o pow: 21m2,11m2,8m2,10m2,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Bytom,śląskie

150 000 zł67 m² 2 238 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu, wymienione okna i drzwi zew. Idealne dla kogoś kto potrzebuje osobnego gabinetu ( niezależne wejście ) Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Warszawa,mazowieckie

541 000 zł56 m² 9 660 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,64 m2. Ursynów Natolin. Budynek z 2005 roku. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie ma nie obciążoną hipotekę. Jest księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł51 m² 4 117 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Umowa przedwstępna! Ładne mieszkanie dwupokojowe na 1. piętrze ocieplonego bloku ze starszej cegły w świetnej lokalizacji na osiedlu leśnym/zawisza. Wnętrze zadbane, odświeżone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akwarelowa

Szczecin,zachodniopomorskie

340 000 zł67 m² 5 074 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w nowym budynku z cegły na osiedlu Bukowym. Pow. 67 m2- salon ok.20 m2, kuchnia ok.12m2, sypialnia ok.12m2, pokój ok.9m2, łazienka i osobno WC, przedpokój, duży ponad 30m2 taras.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij