dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lea

Kraków,małopolskie

241 000 zł33 m² 7 303 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Lea (krowodrza), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna drewniane starego typu. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

156 000 zł39 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż M-3 o łącznej powierzchni 39 m 2 zlokalizowane na parterze 11-piętrowego wieżowca. Mieszkanie w stanie dobrym. Nie wymaga większych nakładów finansowych. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Łódź,łódzkie

245 000 zł60 m² 4 083,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem 3-pokojowe, 60 m2, środkowe, w pełni rozkładowe na parterze w 4-pietrowym bloku.Blok usytuowany na Widzewie Wschodzie w ok. ul. Czajowskiego. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł29 m² 9 275,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Uwaga! istnieje możliwość wydzielenia drugiego pokoju Przytulna,widna, słoneczna kawalerka, usytuowana na drugim piętrze w budynku dziesięciopiętrowym ( zbudowanym w technologi ramah ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Monte Cassino

Skawina,małopolskie

390 000 zł72 m² 5 416 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Monte Cassino (skawina), usytuowane na wysokim parterze dwupiętrowego budynku z 2000 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

340 000 zł56 m² 6 018 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający! Mieszkanie typu studio, na Porębie, o pow. 56,49 m2, otwarta przestrzeń, duża łazienka, kuchnia z jadalnią, duży salon z balkonem, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Grodzisk Mazowiecki. Mieszkanie W okazyjnej cenie W grodzisku mazowieckim.Trzypokojowe mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 67 m w Grodzisku Mazowieckim na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zakopane

Zakopane,małopolskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników 3-pokojowe mieszkanie w centrum Zakopanego Mieszkanie w ścisłym centrum Odległość do Krupówek - 5 min na piechotę. Powierzchnia 60 mkw na parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejewskiej

Ruda Śląska,śląskie

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

o sprzedania mieszkanie w Rudzie Śląskie - Godula położone przy ulicy Modrzejewskiej o powierzchni 46,1 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Sosnowiec,śląskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.60 m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, widnej osobnej kuchni z oknem, łazienki i wc osobno. Mieszkanie jest po remoncie do wejścia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Walecznych

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

222 000 zł47 m² 4 723 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na parterze, w wieżowcu na ul. Walecznych na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie po remoncie. Nowe okna pcv, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

620 000 zł200 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Władysławowo centrum, apartament-penthouse z tarasem 120m2 z którego to roztacza sie piekny widok na morze, półwysep i zatokę, budynek nowo wybudowany, monitorowany, winda, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Kraków,małopolskie

187 000 zł34 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Witosa (kurdwanów), usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1989 roku. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

320 000 zł36 m² 8 888 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy 29 - Listopada (śródmieście/rakowice/olsza), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku. W mieszkaniu okna pcv. Kuchnia oddzielna, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

330 000 zł56 m² 5 892 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Łużyckiej (piaski), usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 80 - tych. W mieszkaniu okna drewniane starego typu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

312 000 zł39 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wysłouchów (kurdwanów), usytuowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2006 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia - aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

197 000 zł64 m² 3 078 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 64m2, na XI piętrze w wieżowcu na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie do remontu. Cena 197.000,- / 3.109,38 za 1m2 - DO NEGOCJACJI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

253 000 zł24 m² 10 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna kawalerka po kompleksowym remoncie przy ul. Elbląskiej w Warszawie. Bardzo dogodna lokalizacja. Czynsz ok. 250 zł. Mieszkanie jest spółdzielcze własnościowe z balkonem i kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Buczka

Piekary Śląskie,śląskie

129 000 zł47 m² 2 744,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie usytuowane ~na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie składające się z 3 niezależnych pokoi,~kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Doły

Łódź,łódzkie

248 000 zł59 m² 4 203,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania duże, dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 59m w bloku z cegły. Budynek w dobrym stanie technicznym, ocieplony, odnowiona elewacja, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł43 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ul. Gajowickiej 94 położone na pierwszej kondygnacji 10 piętrowego budynku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2009 roku. Powierzchnia 43 m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowa

Głogów,dolnośląskie

166 000 zł41 m² 4 038 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam do oglądania nowe, bezczynszowe, zadbane mieszkanie na os. Stare Miasto przy ul. Słodowa na II piętrze III-piętrowej kamienicy. 41,1 m2, dwa pokoje, toaleta i łazienka razem, bez balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brwinów

Brwinów,mazowieckie

170 000 zł36 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkania Brwinów. Czyste, zadbane mieszkanie o powierzchni 36 m bezczynszowe w kamiennicy położone w Brwinowie. Lokal mieści się na parterze. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

224 000 zł30 m² 7 466 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Złotego Wieku (mistrzejowice), usytuowane na jedenastym piętrze jedenastopiętrowego bloku z lat 70 - tych. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

200 000 zł69 m² 2 898,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***do sprzedania*** Mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej. Powierzchnia 69 mkw. Trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, łazienka i wc. Położone na 7/10. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pod Lipami

Pyrzyce,zachodniopomorskie

198 000 zł54 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe W pyrzycach przy ulicy pod lipami O powierzchni 54 m2.MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z TRZECH POKOII /salon z aneksem kuchennym, sypialnia, pokój dziecięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

33 m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Ciepła i przytulna kawalerka, wyposażona, nowy sprzęt i meble, okna usytuowane na południe, dostępna od zaraz, więcej info pod numerem tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niekłańska

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Saskiej Kępie, ciche i jasne, niedaleko Parku Skaryszewskiego. W cenie mieszkania duży garaż i piwnica. Bardzo dobra komunikacja, punktu- rondo Waszyngtona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majówka

Starachowice,świętokrzyskie

76 800 zł32 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 duży pokój, oddzielna kuchnia i łazienka. Położone na parterze przy ul. Majówka 13. Łazienka odnowiona (położone płytki, wstawiony prysznic), odświeżone ściany w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

340 000 zł59 m² 5 762,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie w Grodzisku Mazowieckim na os. Bairda. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w bloku czteropiętrowym. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł59 m² 4 915,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy nieopodal parku i lasu Arkońskiego. Pokoje rozkładowe 19/12/9,5. Kuchnia widna 7,5 m. W pokojach na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie użytkowe aby ocenic należy obejrzeć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Lipiany,zachodniopomorskie

179 000 zł80 m² 2 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

blisko centrum miasta w sąsiedztwie przedszkole, sklep, z balkonu bezpośredni widok na ogród i las

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokrotki

Lublin,lubelskie

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze, odremontowane. Mieszkanie posiada sypialnię, pokój dzienny, łazienkę z wanną oraz wc, przestronny balkon o pow. ok. 6,5 mkw. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maciejewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na parterze wieżowca, odświerzone. Komunikacja miejska w bezpośrednim sąsiedztwie. Kontakt: agnieszka Tasarz tel: nr licencji pośrednika odpowiedzialnego: 3786

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Osobowicka

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwu pokojowe z antresolą. Na dole znajduje się lazienka, przedpokój, pokój dzienny z balkonem i aneksem kuchennym oraz sypialnia, na górze antresola na calej długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

schodki z balkonu, możliwość adaptacji małego ogródka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł31 m² 3 870 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż gotówkowa. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31m2 usytuowana na IV piętrze w wieżowcu na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie do remontu. Budynek ocieplony z nową elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

120 000 zł37 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie. Nowe wszystkie instalacje. Dwie zabudowy szaf wnękowych. Meble kuchenne na wymiar. Wymienione drzwi wejściowe i wewnętrzne. Okna pcv. Sufity podwieszane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Jawor,dolnośląskie

115 000 zł53 m² 2 169,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie do remontu,na drugim pietrze,do mieszkania przynalezy ogrodek wytyczony,piwnica,komorka oraz strych.W mieszkaniu sa wymienione okna,w kamiennicy zostal przelozony dach ,klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaspisowa

Lublin,lubelskie

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo atrakcyjna lokalizacja na nowym osiedlu przy Jana Pawła. Mieszkanie właśnie oddane do użytku (odbiór grudzień/styczeń). Budowane przez cenioną sbm Oaza. W pobliżu centrum handlowe Orkana.