dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiewiórowskiego

Szubin,kujawsko-pomorskie

230 000 zł76 m² 3 035,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie deweloperskie w trzypiętrowym budynku wielorodzinnym w Szubinie przy ul. Władysława Wiewiórowskiego. Mieszkanie na I piętrze wybudowane z ekologicznych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł56 m² 5 772,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opis Trzy-pokojowe mieszkanie, bardzo przestronne i ustawne. Blok ocieplony, nowa elewacja. W tej części klatki,gdzie znajduje się mieszkanie, tylko 1 sąsiad. Klatka odnowiona (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Łokietka

Knurów,śląskie

210 000 zł65 m² 3 230 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

mieszkanie jest bardzo słoneczne po remoncie ( wymienione okna, wszystkie instalacje, na ścianach gładź na podłogach panele i glazura)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

mieszkanie z garażem pokój z kuchnią wykończone pow, 38 m2 na nowym osiedlu zamkniętym .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narciarska

Kraków,małopolskie

380 000 zł65 m² 5 846 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Narciarskiej (czyżyny), usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1990 roku. W mieszkaniu okna pcv. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

215 000 zł54 m² 3 981,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Witam. Zapraszam Państwa do obejrzenia mojego kochanego m4. W mieszkanku tym spędziłam 8 cudownych lat. Dlaczego były one cudowne? To zasługa m.in tego mieszkania. Piękne dębowe parkiety we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Stefanówka

Stefanówka,mazowieckie

390 000 zł90 m² 4 333 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości. Kobyłka, mieszkanie na sprzedaż, 3 / 4 pokoje. Mieszkanie sąsiadują z Rezerwatem Przyrody (około10 min idąc pieszo),. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

95 000 zł41 m² 2 317,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadbane po remoncie o pow. 41 m2 w centrum miasta, w pobliżu sklepy, szkoły przedszkole, przychodnia. Do wydzierżawienia również garaż. Nowe okna pcv Numer licencji pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł65 m² 5 865,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Gocław, ul. Okulickiego,mieszkanie do kapitalnego remontu. Mieszkanie trzy pokoje-rozkładowe dwustronne, ciche, na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku, tylko ośmiu lokatorów w klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalskiego

Dęblin,lubelskie

211 650 zł71 m² 2 980 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

sprzedam mieszkanie w wieżowcu narożne ,cztery samodzielne pokoje , łazienka i wc osobno .Kuchnia widna, duży balkon , na strychu pomieszczenie 8.57mkw. kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

261 000 zł47 m² 5 494 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Hutniczym (nowa Huta), usytuowane na trzecim piętrze sześciopiętrowego bloku z lat 50 - tych. Okna wymienione na drewniane nowego typu, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

138 500 zł54 m² 2 547 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest dwu pokojowe mieszkanie o pow. 54,36m2 w kamienicy, położone na drugim piętrze w bok od głównej ulicy. W pobliżu znajduje się Focus Park oraz pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

260 000 zł53 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

-miezkanie W legionowie przy ul. Zegrzyńskiej 21. -metraż :53M2/ 3pokojowe Z oddzielną kuchnią. -mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowym budynku -budynek jest docieplony , wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

165 000 zł73 m² 2 260,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- nowocześnie umeblowane - 73m2 - przestronne mieszkanie - 3 pokojowe - usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu parki a za razem blisko centrum. - w okolicy przedszkola, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kościan

Kościan,wielkopolskie

185 000 zł80 m² 2 312 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, samodzielna kuchnia, łazienka, skrytka, altanka. Do mieszkania należą dodatkowo piwnica 15m, strych 39m. Ogrzewanie gazowe, własny piec junkers, instalacja w miedzi. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Kraśnik,lubelskie

174 335 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

mieszkanie po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ptasie

Legnica,dolnośląskie

180 000 zł55 m² 3 272 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 55 m, na pierwszym piętrze w wielorodzinnym domu poniemieckim na Osiedlu Ptasim. Do mieszkania należy ogród o powierzchni 369 m oraz garaż i budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

255 000 zł44 m² 5 782 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Lotnisku (nowa Huta), usytuowane na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 - tych. Pokoje oddzielne o powierzchniach: 14 m2 i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sobieskiego

Oława,dolnośląskie

100 000 zł51 m² 1 960,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Odstapię bardzo ładne mieszkanie w systemie tbs w Oławie. Mieszkanie ma 51 m posiada trzy pokoje-kuchnia otwarta na salon, pokój dziecięcy oraz malutką sypialnię.Kuchnia umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

100 000 zł28 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

mieszkanie po remoncie: 1 pokój,łazienka ,przedpokój kuchnia ciemna- aneks balkon parter,piwnica do przystanku mzk 30 m sklepy wszystkie w odl. 50 - 100 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poprzeczna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

135 000 zł39 m² 3 461 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie. Wymienione okna, we wszystkich rolety wewnętrzne. Na podłogach panele, w kuchni i łazience płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

188 000 zł55 m² 3 387 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowa cena! super oferta! Trzypokojowe mieszkanie (55,5m2) na Bartodziejach. Pokoje (16m2, 11m2, 10m2) w panelach podłogowych i gładziach lub tapetach. W salonie duży balkon od słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

174 000 zł56 m² 3 107 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa rewelacyjna cena na M-4 na wyżynach!tylko z naszym biurem obejrzysz to mieszkanie! M_4 na Wyżynach w bardzo dobrej lokalizacji blisko, sklepy, rynek, przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Budynek ocieplony z nową elewacją, po wymianie instalacji gaz. i c.o. Przy bloku znajdują się parkinki z dużą ilością miejsc. Przytulne, ciche mieszkanie usytuowane w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Świebodzin,lubuskie

140 250 zł55 m² 2 550 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 55m2 + garaż. I piętro jednopiętrowego budynku w którym mieszkają 4 rodziny. Duża piwnica i pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Brzeg,opolskie

85 000 zł36 m² 2 361,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie po kapitalnym remoncie na poddaszu z możliwościa adaptacji dużego strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

157 000 zł64 m² 2 453,12 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne, ładne mieszkanie o pow. 64,5 m2 w estetycznym, odnowionym bloku na os. Śródmieście. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu:szkoły, sklepy, urzędy, przedszkole, przychodnia.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodzinna

Kłodzko,dolnośląskie

175 000 zł51 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne , w bardzo dobrej okolicy, niskie opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 450zł. Jasna samodzielna kuchnia-płytki , pokoje 16m i 8m-panele , wc i łazienka-płytki , okna nowe drewniane , brak balkonu , wolne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kompasowa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł79 m² 8 354,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w trzypiętrowym bloku na zamkniętym, chronionym osiedlu na warszawskim Gocławiu. Na terenie osiedla sklep spożywczy oraz plac zabaw. W pobliżu rozbudowana infrastruktura (basen, ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Kutno,łódzkie

123 500 zł39 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spokojna dzielnica, blisko szkoła

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Opole,opolskie

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Jabłonna,mazowieckie

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu w Jabłonnie w odległości 20km od centrum Warszawy. Nieruchomość to 51m2 powierzchni w skład, której wchodzą dwa pokoje (20m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Norwida

Warszawa,mazowieckie

185 000 zł25 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wola ul. Norwida, 25m2 piętro 10/10, pokój 18m2, balkon, łazienka z oknem, kuchnia w aneksie, okna pcv, na podłodze parkiet, mieszkanie ciepłe, widne z pięknym widokiem, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagów

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł32 m² 10 621,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie 32 M na ursynowie W pobliżu metra natolin. 2 pokoje, aneks kuchenny I łazienka. NA 2 Z 7 pięter, 2 windy. Blok strzeżony Z 2001 roku- cegła. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

300 000 zł58 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kuchnia i łazienka z oknem, w łazience podgrzewana podłoga i bateria z termostatem, II taryfa, w 2004 roku kapitalny remont mieszkania gdzie wymieniono piony kanalizacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

200 000 zł54 m² 3 730,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 4 pietrze, łazienka po remoncie, nowa instalacja grzewcza, ogrzewanie gazowe. Plastikowe okna we wszystkich pomieszczeniach. Kontakt na adres meilowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kwartowa

Kraków,małopolskie

412 000 zł67 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kwartowej (prądnik Czerwony), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 1998 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia oddzielna.