dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł52 m² 4 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie ,płytki podłogowe w całym mieszkaniu ,okna drewniane po wymianie ,atrakcyjny punkt w samym centrum ,wymieniona instalacja , więcej info udzielę telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł48 m² 4 805 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż w centrum Bydgoszczy. Lokal w nowym budynku z 2005 roku położonego na terenie ogrodzonym blisko Brdy. Wnętrze nowocześnie zaaranżowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Zawiercie,śląskie

100 000 zł48 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na I pietrze, przy ulicy Reymonta. Stan dobry, parkiety w przedpokoju i pokoju do wycyklinowania, w drugim pokoju wykładzina. Wymienione okna, plytki w lazience, junkers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

389 000 zł66 m² 5 893 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Słomczyńskiego (górka Narodowa), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2004 roku. Mieszkanie posiada dwa balkony. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

445 000 zł64 m² 6 935 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wybickiego (krowodrza Górka), usytuowane na piątym piętrze siedmiopiętrowego bloku z lat 80 - tych. Blok ocieplony. W mieszkaniu częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orła Białego

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

165 000 zł45 m² 3 650,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje, położone na parterze wyremontowanej i ocieplonej kamienicy (ocieplona także podłoga), przestronna kuchnia, łazienka. Mieszkanie po generalnym remoncie w tym roku. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Zdzieszowice,opolskie

223 000 zł86 m² 2 593,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do sprzedaży przestronne i zarazem przytulne mieszkanie o powierzchni 86m w Zdzieszowicach. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze jednopiętrowego, czterorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Łódź,łódzkie

215 000 zł53 m² 4 092,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz mieszkania na Bałutach? Zadzwoń tel. Do sprzedania mieszkanie na parterze w bloku 4 piętrowym (docieplonym, z remontem elewacji i z wyremontowaną klatką schodową) w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Młyńska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

390 000 zł70 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Mieszkanie w centrum Kołobrzegu w zabytkowej kamienicy z 1906 r. Do nabycia z kominkiem lub bez. Z meblami lub bez .Odrestaurowane, z balkonem, nad Rzeką Parsętą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

380 000 zł49 m² 7 698 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Bociana - osiedle Bocianie Gniazdo (prądnik Biały), usytuowane na parterze siedmiopiętrowego budynku z 2009 roku. Teren ogrodzony. Pokój dzienny 18,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

355 000 zł74 m² 4 797 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Dobrego Pasterza (prądnik Czerwony), usytuowane na czwartym piętrze - poddasze, budynku z 1997 roku. Osiedle zamknięte, ochrona. Duży pokój 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poligonowa

Warszawa,mazowieckie

587 000 zł94 m² 6 244,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Polecam 2 poziomowe mieszkanie z 4 pokojami na Gocławiu. Piękne mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Na dole duży pokój, wc, kuchnia wyposażona w kuchenkę gazową, zmywarkę, lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

380 000 zł51 m² 7 407 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Radzikowskiego (azory), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 1999 roku. Osiedle monitorowane. Mieszkanie posiada dwa balkony. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Świnoujście,zachodniopomorskie

190 000 zł42 m² 4 523 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 4 p niedawno wymienono okna na pcv z Czaplinka, duży balkon, blisko C.H. Uznam, wymienione piony wodne, dom w calości docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Fieldorfa-Nila

Kraków,małopolskie

275 000 zł32 m² 8 384 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Fieldorfa - Nila (krowodrza Górka), usytuowane na czwartym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2003 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Dolne Miasto

Wałcz,zachodniopomorskie

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 3pokojowe Sprzedam mieszkanie w Walczu, na 3 pietrze w bloku 4-pietrowym. Calkowita powierzchnia 60m2, 3 pokoje: 23, 12, 8, przedpokoj, widna kuchnia, lazienka z wanna, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł45 m² 3 311,11 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Kopernika. Budynek z cegły. Wyremontowane. Włoskie kafle na podłogach w przedpokoju i w kuchni, komfortowa łazienka. Niski czynsz. Blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Bohaterów Września (mistrzejowice), usytuowane na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku z 2004 roku. Kuchnia - aneks kuchenny. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

304 000 zł38 m² 7 916 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Wysokim (bieńczyce), usytuowane na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 - tych. Blok monitorowany. Mieszkanie po remoncie, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł74 m² 4 716,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 500zł. Jasna kuchnia-płytki , pokoje 24m , 11m , 9m-panele , 12m- wykładzina , wc-płytki , łazienka-płytki , okna nowe drewniane , loggia , piwnica , wolne 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z Księgą Wieczystą. Opis mieszkania: mieszkanie po generalnym remoncie, na 3. piętrze w niskim bloku na Osiedlu Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie wyremontowane w 2004 roku, umeblowane, pralka, kuchenka, lodówka. W pokojach mozaika, w kuchni, przedpokoju i łazience kafle. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta - ok 10, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Zamość,lubelskie

220 000 zł76 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Eleganckie, komfortowe i słoneczne, 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem (około 30 metrów kwadratowych ) w niskim 3 piętrowym bloku , na parterze, z bardzo ładnym widokiem. Zamość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romera

Słupsk,pomorskie

190 000 zł60 m² 3 140,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze 10-cio piętrowego boku, słoneczne, dwustronne (ul.Romera - pierwszy blok od ul.Szczecińskiej). Mieszkanie oddzielone od klatki schodowej galerią (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Żagań,lubuskie

160 000 zł62 m² 2 580,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie własnościowe: 3 pokoje, kuchnia łazienka, duży przedpokój, wc. Okolica jest bardzo spokojna. Osiedle zlokalizowane jest na uboczu miasta (15 min do centrum piechotą), składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Częstochowa,śląskie

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie.Wymienione okna,drzwi zewnętrzne i wewnętrzne,położone panele podłogowe,zrobiona gipsówka.Pokoje usytuowane na stronę południową,balkon,osobna łazienka i ubikacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zgody

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł82 m² 5 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Duże, przestronne 3-pokojowe mieszkanie (z balkonem) o pow. 82mkw. Usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym z 1907 roku (cegła). Kamienica jest położona w atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białobrzegi

Białobrzegi,mazowieckie

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamiana na kawalerkę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł61 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest bardzo widne i ciepłe. W całym mieszkaniu, z wyjątkiem łazienki, na podłodze jest dębowy parkiet. W łazience glazura i terakota. Okna plastikowe, z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

295 000 zł300 m² 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budownictwo poniemieckie połowa domu z oddzielnym wejściem i podwórkiem.Dwupiętrowy strych i duże pomieszczenie gospodarcze.Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

315 000 zł62 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Telimeny (bieżanów), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. W mieszkaniu okna częściowo wymienione na pcv. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Astronomów

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

199 000 zł75 m² 2 653,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie składa się z: kuchni o pow. 9m2, pokoju o pow. 19,30m2, z balkonem o pow.4,70m2, pokoju o pow. 12.70m2, pokoju o pow. 8,90m2, pokoju o pow. 7,80m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

160 000 zł41 m² 3 902,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 na Przylsiu.Mieszkanie komfortowo wykończone po generalny remoncie.Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzetami AGD.Panele w pokojach,reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

258 000 zł57 m² 4 526,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w Przecławiu koło Szczecina. Mieszkanie bardzo przestronne. Salon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zdunów

Kraków,małopolskie

579 000 zł90 m² 6 426 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Zdunów (łagiewniki), usytuowane na trzecim i czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł55 m² 10 363 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam przytulne I wykończone mieszkanie O powierzchni 54,76M znajdujące się na starej ochocie skrzyżowanie szczęśliwickiej I kopińskiej (w rzeczywistości mieszkanie wygląda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasiewicza

Bolesławiec,dolnośląskie

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 37 M2 Polecam ładne, słoneczne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37mkw usytuowane na VI piętrze w odnowionym i ocieplonym bloku przy ul. Łukasiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tańskiego

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

169 000 zł40 m² 4 225 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

dodatkowe oferty oraz więcej informacji o ofertach uzyskają Państwo w biurze lub pod numerem telefonuzapraszamy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ognik

Poznań,wielkopolskie

229 000 zł37 m² 6 139,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 360zł. Mieszkanie po remoncie .Jasna kuchnia-płytki , pokoje 16m i 10m-panele , wc i łazienka-płytki , nowa armatura ,nowe piony wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ściegiennego

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do zamieszania od zaraz Nowe mieszkanie typu loft 50,14m2. Dwupokojowe. Ładnie wykończone o podwyższonym standardzie. Mieszkanie wysokie, usytuowane w pięknym otoczeniu. Idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

195 000 zł56 m² 3 482 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ładne, słoneczne mieszkanie położone w wieżowcu na trzecim piętrze. W mieszkaniu nowe okna pcv, na ścianach gipsówki, na podłodze mozaika parkietowa wymagająca odnowienia. Kuchnia.