dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży (bezpośrednio) mieszkanie 3-pokojowe (pow. 54 m2) z otwartą kuchnią, usytuowane na parterze, w budynku dwu-kondygnacyjnym z 2009r. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe kupione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Graniczna

Kalisz,wielkopolskie

349 000 zł88 m² 3 943,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2-poziomowe na strzeżonym osiedlu Zielone Łąki. Mieszkanie składa się z : na 1-poziomie z 3 pokoi,kuchni,łazienki.Na 2-poziomie z 1 pokoju oraz łazienki. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

210 000 zł56 m² 3 736,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po remoncie przy ul. Morcinka, II piętro (blok 4-piętrowy), 56,2mkw, 3 pokoje-częściowo umeblowane. Cena 210.000zł. Zapraszam do oglądania. Kontakt telefoniczny   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł93 m² 5 365,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Parter nowego domu ~luksusowy apartament 4 pokojowy z garażem i ogrodem w willowej dzielnicy.~Tylko 2 apartamenty w budynku 1 sąsiad.~~PARTER:~salon z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Namysłów

Namysłów,opolskie

125 000 zł67 m² 1 865,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Krzykowie 5 km od Namysłowa o powierzchni 67 m2, II piętro. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki, wc, 3 pokoi, przedpokoju i balkonu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Traugutta

Zgierz,łódzkie

260 000 zł54 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w nowym bloku ,w spokojnej dzielnicy,bardzo blisko ulicy Szczecinskiej.Kuchnia ,lazienka urzadzone.Podlogi-panele.Szafa wnekowa-garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Nowa Dęba,podkarpackie

93 000 zł52 m² 1 788,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W skład mieszkania wchodzą: - 2 oddzielne pokoje - widna kuchnia - łazienka - toaleta - przedpokój - komórka lokatorska (piwnica) Osoby zainteresowane ofertą proszę o kontak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł36 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne, słoneczne mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń w doskonałej lokalizacji - w pobliżu szkół, targowiska, sklepów, przystanków mzk etc. Centrun Piaskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakrzewska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł62 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie po remoncie /2002, 2006/ Wymieniona instalacja elektryczna, co, wodna i kanalizacyjna. W lipcu 2011 wspólnota mieszkaniowa zaplanowała likwidację piecyków gazowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Katowice,śląskie

130 000 zł43 m² 3 023,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blisko przedszkole, żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

161 000 zł54 m² 2 992,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

możliwość dokupienia garażu od właściciela, niski czynsz, wspólnota mieszkanoiwa, spokojne sąsiedztwo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piekary Śląskie,śląskie

219 000 zł73 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie wysokie na 2.60m, jasne, słoneczne, podłoga w całym mieszkaniu pokryta płytkami; łazienka i wc oddzielne- całe wykafelkowane; wanna z hydromasażem; kuchnia duża i jasna-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Darłowo,zachodniopomorskie

230 000 zł59 m² 3 898,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe 58,60 metrów2 w Darłowie. Mieszkanie w bloku na 2-piętrze, środkowe, słoneczne. Blok ocieplony, zamykana klatka schodowa, domofon. Parking przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

240 000 zł39 m² 6 153 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio wraz z miejscem garazowym, duży balkon na całej długości mieszkania, cena do negocjacji, szczegółowy opis wysyłam na e-mail

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Południowa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł60 m² 7 718,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z ogródkiem na strzeżonym osiedlu ochrona 24h w domu 4 rodzinnym. W cenie mieszkania jest miejsce parkingowe tuż obok budynku z wygodną oddzielną bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Felin

Lublin,lubelskie

245 000 zł52 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

mieszkanie +garaż(30000)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

213 840 zł48 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, zamknięte osiedle zielona enklawa - w samym centrum Obornik Śląskich (ok. 30 min do Wrocławia). Funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Police,zachodniopomorskie

185 000 zł60 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu wymienione są okna na pcv, podłogi z paneli. Kuchnia i łazienka do zrobienia według własnego uznania. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz.Proszę dzwonić na Skypa marcinwilczak2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie, jasne i ciepłe, okna nowe plastikowe, budynek ocieplony, z zewnątrz nowa elewacja.Mieszkanie składa się z salonu,sypialni wraz z zabudowaną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zastalowskie

Zielona Góra,lubuskie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie na drugim piętrze niskiego bloku na os. Zastalowskim. Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Składa się z dwóch ustawnych pokoi przedpokoju, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Suble

Tychy,śląskie

155 000 zł37 m² 4 189 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Tychach. Lokalizacja- os. E, blisko centrum miasta, a jednocześnie spokojne miejsce. Otoczenie- niska zabudowa wielorodzinna, pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Witwickiego

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecam bardzo ładną kawalerkę o pow. 36m2 na Gocławiu. Mieszkanie na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku na osiedlu strzeżonym, zamkniętym z 2000r. Kuchnia widna, oddzielna, umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł44 m² 6 853,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bez pośredników mieszkanie 44,50 m2 z garażem na Krzykach w ładnym dwupiętrowym budynku, ogrodzonym z terenem zielonym, doskonały dla rodziny z małymi dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopiec Tadeusza Kościuszki

Kraków,małopolskie

330 000 zł35 m² 9 428 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kościuszki (salwator), usytuowane na parterze w bloku z lat 60 - tych. Mieszkanie po remoncie, okna wymienione na pcv, instalacje wymienione. Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 235zł. Jasna kuchnia-lentex , pokoje 22m i 11m-wykładzina , loggia, wc-wykładzina , łazienka-wykładzina , okna nowe drewniane , wolne do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Zgierz,łódzkie

265 000 zł75 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Sprzedam jasne, przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w miejscowości Zgierz na terenie osiedla 650-lecia. Mieszkanie posiada idealny rozkład i podział na strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Gryfino,zachodniopomorskie

275 000 zł74 m² 3 716,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedajemy zadbane mieszkanie O pow.74,5 M2 NA OSIEDLU GÓRNY TARAS W BUDYNKU OBOK SKLEPU NETTO. Mieszkanie O podwyższonym standarcie składa się Z 3 pokoi, dużej W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dolna Wilda

Poznań,wielkopolskie

158 000 zł23 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą, czynsz 208zł.Ciemna kuchnia otwarta na pokój- płytki , pokój 15,9m-wykładzina ,wc i łazienka-płytki, okna PCV , piwnica , wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł69 m² 6 231,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam do sprzedania mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Ołtaszyńskiej 110, 7 km od centrum. Posiada okna po obu stronach budynku (widok na ogrodzone podwórko i parking).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Rostworowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

200 000 zł39 m² 5 137,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prawdziwy kominek ,niski czynsz, przytulne, słoneczne , Prąd II taryfa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Piekary Śląskie,śląskie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po kapitalnym remoncie, wyminione okna, drzwi wejsciowe antywlamaniowe, wewnetrzne na nowe, nowe plytki, nowa instalacja wod-kan, nowa instalacja elektryczna w calym mieszkaniu.nowy piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia, od właściciela mieszkania! 2-pokojowe na Mokotowie, gagarina/czerniakowska, w kamienicy U Z lat 50-tych, na IV piętrze, cegła. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

229 000 zł42 m² 5 413,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe 42,3 m2. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne, kierunek okien płd wschód, płn zachód. Słoneczne o każdej porze dnia. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

294 000 zł34 m² 8 404 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Radzikowskiego, usytuowane na parterze pięciopiętrowego budynku z 2005 roku. Mieszkanie posiada taras. Kuchnia połączona z salonem w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł39 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, ciche i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie. Dobry dojazd do centrum- 10min., na lotnisko, w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, Akademia Medyczna. Budynek po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Rawicz,wielkopolskie

183 000 zł62 m² 2 937,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam przestronne ustawne mieszkanie trzypokojowe 62.3 m2, duży balkon, słoneczne, dobra lokalizacja w pobliżu sklepy, szkoła, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

185 000 zł31 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ładna ciepła przytulna kawalerka z widokiem na lasek. Mieszkanie usytuowane na uboczu Legionowa wjeżdżając od strony Warszawy. 31m2 z oddzielną widną kuchnią, holem i łazienką, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

226 999 zł58 m² 3 913,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To nie dla Ciebie mieszkanie jeżeli nie chcesz mieć: 1) dużego mieszkania w cenie mieszkania mniejszego średnio o 10m2 2) codziennego ruchu na 4-te piętro, choć jesteś w stanie wejść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Wrocław,dolnośląskie

263 823 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku na stabłowicach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Wrocław,dolnośląskie

409 770 zł70 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł101 m² 5 930 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Luskusowy apartamet! Duża powierzchnia 101 mkw! Dwupoziomowy, zupełnie nowy apartament o powierzchni 101 mkw, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Wrocławia okolice ul. Rakietowej i ul.