dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł91 m² 10 879,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W-wa Ochota (kolonia staszica/filtry). 3-pokojowe, ciche, bardzo słoneczne (okna: południe-wschód-zachód) mieszkanie własnościowe w kamienicy; 2 balkony, duża kuchnia (14 m2), łazienka, osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

285 000 zł43 m² 6 536 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Stachiewicza (azory), usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 - tych. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Kuchnia ciemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wianek

Tarnobrzeg,podkarpackie

95 000 zł31 m² 3 025,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie w bardzo dobrym stanie, łazienka po remoncie, panele, zielona i cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Trląg

Trląg,kujawsko-pomorskie

110 000 zł135 m² 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w przystępnej cenie. Mieszkanie mieści się w jednopiętrowym budynku po byłej szkole w miejscowości Trląg i jest malowniczo położone nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł52 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie własnościowe, w świetnej lokalizacji, blisko metra centrum. ul.marszałkowska/żurawia Świetne zarówno na firmę jak i do zamieszkania. Budynek z cegły z 1962r. wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żoruchowo

Żoruchowo,pomorskie

100 000 zł48 m² 2 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie częściowo umeblowane +agd. Prezentowane mieszkanie znajduje się w bloku wielorodzinnym na pierwszym pietrze. Wszystkie okna zostały wymienione na plastikowe, w łazience położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanowska

Poznań,wielkopolskie

272 600 zł47 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 350zł.Jasna kuchnia-płytki , pokoje 18m i 10m-parkiet , 8m-panele , wc i łazienka-płytki , nowa instalacja elektryczna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górki

Lublin,lubelskie

430 000 zł68 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bardzo ładne i profesjonalnie zaprojektowane mieszkanie (wschod - zachod, pietro 3/3, narożne). 2 sypialnie (jedna z 2 oknami), duzy salon 22m2 z ustawnym balkonem 2,5m x 3,5m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszanie na Zawiszowie, po remoncie, i piętro. Nowe okna. drzwi wejściowe, panele, wyremontowana łazienka i toaleta. Blisko sklep, lekarz, szkoła. Cicho i bezpiecznie. Miła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł81 m² 4 876,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokojowe o powierzchni 81m. Mieszkanie jest zadbane,przestronne, jasne. Pierwszy poziom: łazienka z prysznicem, salon, korytarz, kuchnia zamknięta. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

95 000 zł27 m² 3 518 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Kapuściskach M-2 do remontu na X piętrze w wieżowcu, pokój 14,5 m2, duża kuchnia 8,6 m2, łazienka 2,5 m2 i przedpokój 2 m2, stare okna drewniane, na ścianach farba (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

200 000 zł70 m² 2 857 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Piętro domu - Katowice na sprzedaż. Dobra Lokalizacja, wygodny dojazd do centrum Katowic, miłowa itp. Ogrzewanie własne dla budynku, możliwość zainstalowania kominka. 3 duże pokoje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Piotrkowska

Wrocław,dolnośląskie

154 760 zł29 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku na stabłowicach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Wrocław,dolnośląskie

391 790 zł67 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Wrocław,dolnośląskie

295 813 zł60 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Toruń,kujawsko-pomorskie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

210 000 zł46 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie po gruntownym remoncie, nie wymagające wkładu finansowego, rozkładowe, czyste i zadbane. Zapraszam do zapoznania się z ofertą w biurze. Uwaga: dane o ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nadrzeczna

Chełm,lubelskie

395 000 zł135 m² 2 925,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Ładne, ciche mieszkanie w centrum miasta, w nowym budownictwie. 4 duże pokoje, na ścianach tapety, na podłogach panele. W łazience wanna i kabina prysznicowa, oddzielne wc, glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plater

Gubin,lubuskie

61 m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

budynek ocieplony mieszkanie widne cieple

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Kraków,małopolskie

305 000 zł64 m² 4 765,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3pokoje z oddzielna kuchnia, łazienka i wc oraz dużym przedpokojem na 9 piętrze z ładnym widokiem. Łatwy dojast do centrum Krakowa i Nowej Huty. Niedaleko park wodny, multikino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

173 000 zł36 m² 4 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Ładne przytulne M3 w bloku z 2000 roku, blok ochraniany przez firmę ochroniarska, wejście na posesje tylko za pomocą pilota lub kodu. Blok ocieplony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam: jasne i ciche 3-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Odremontowane i bardzo zadbane, w pełni wyposażone i umeblowane. W okolicy pełna infrastruktur: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

190 000 zł61 m² 3 114,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

ofert nr 4/103/111 Trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o pow. 61m2 .Pokoje 25, 15, 12 m2. Średni pokój z balkonem. Na podłogach parkiet, glazura. Układ pomieszczeń zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Poniatowa,lubelskie

117 000 zł39 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

w obrębie 50 metrów szkoła podstawowa, gimnazjum z krytą pływanią i przedszkole

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Różane

Sztum,pomorskie

190 000 zł54 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,6 m2, mieszczące się na parterze bloku, położone na cichym i spokojnym osiedlu Różanym. W 3 pokojach panele podłogowe, w łazience kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

165 000 zł64 m² 2 578,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie o pow. 64 m2 składające się z 3 niezależnych ustawnych pokoi, widnej w kształcie kwadratu kuchni, osobnej łazienki, wc, dwa przedpokoje, piwnicy plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętosławy

Głogów,dolnośląskie

209 000 zł64 m² 3 265 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie na os. Piastów III przy ul. Świętosławy na I piętrze 4-piętrowego bloku. 64 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka osobno, garderoba, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

105 000 zł36 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! bez pośredników! Bez dodatkowych kosztów.TYLKO DO KOŃCA LIPCA! Mieszkanie po remoncie,kuchnia i łazienka po remoncie kapitalnym,wymieniona instalacja wody.W łazience kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kurczaby (bieżanów), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych. W mieszkaniu okna drewniane starego typu, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   Mieszkanie o powierzchni 48,97 m2 na drugim pietrze w bloku z cegły (1999r.). Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym (25m2), sypialni (16 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 500 zł51 m² 3 519,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bloku ze starszej cegły w poszukiwanej lokalizacji w samym Centrum Bydgoszczy.Znakomity rozkład mieszkania.Wymaga własnej aranżacji.Pokoje 21m,12m,kuchnia 8m.Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Kijowska

Kraków,małopolskie

299 000 zł38 m² 7 868 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na Al. Kijowskiej (krowodrza), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych. Mieszkanie do remontu. Okna wychodzą na ogród. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Asnyka

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł83 m² 7 831,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ekskluzywne mieszkanie (wysoki parter) w kamienicy z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Założona jest do niego odrębna księga wieczysta. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Piaski

Piaski,podlaskie

199 000 zł48 m² 4 128 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1974

Trzy niezależne pokoje, doskonała lokalizacja, mieszkanie do remontu, 2-stronne, środkowe. Ogromną zaletą jest bokówka, a oprócz niej piwnica. Mieszkanie stanowi odrębną własność-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

329 000 zł70 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje Z tarasem I ogródkiem;~~nowa inwestycja w Bielsku-Białej przeznaczona dla aktywnych osób ceniących zalety mieszkania w okolicy centrum, dogodny dojazd z kilku stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Heila

Kraków,małopolskie

499 000 zł84 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

Pięciopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Heila (wola Duchacka), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1987 roku. Mieszkanie do remontu. Pokoje oddzielne. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

155 000 zł55 m² 2 833,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w kamienicy przy ulicy Wrocławskiej o powierzchni 54,70 m2 o podwyższonym standardzie z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie na drugim piętrze składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wilkszyńska

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł68 m² 6 897 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Gwarancje szybkiej sprzedaży! Na sprzedaż przytulne i gustownie urządzone dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68,00 mkw nowe budownictwo 2006 - okolice ul. Wilkszyńskiej, ołtaszyn Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chabry

Opole,opolskie

165 000 zł35 m² 4 597 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie - Chabry. Oferujemy Państwu przytulne, wyremontowane i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe z dużym balkonem , o pow. uż. ok. 36 m2, usytuowanie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

193 000 zł35 m² 5 514 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Bartla (kliny), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2011 roku. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Kuchnia jasna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Styczniowego

Gdańsk,pomorskie

350 000 zł62 m² 5 636,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zadłużone mieszkanie /spółdzielcze,własnościowe/ wraz z lokatorami /3 osoby/ pilnie sprzedam! Procedury eksmisyjne w toku. Cena do negocjacji! 3 pokoje - salon, sypialnia, pokój dziecinny.