dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

630 700 zł53 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż 2-pokojowe 53m2 mieszkanie W stanie deweloperskim Z ogródkiem 20 m kraków, klinyzacisze, ul. BP. Albina malysiaka 24e Zapraszam do zakupu komfortowego, funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

357 540 zł29 m² 12 436,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł58 m² 17 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Doskonałe miejsce do życia lub na wynajem Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Mokotowie przy ul. Malczewskiego w zadbanym i ogrodzonym budynku z lat 50-tych z dostępem do zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Świdnik,lubelskie

398 000 zł46 m² 8 678,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,86 m , zlokalizowane w Świdniku przy ul. Niepodległości 25, w zadbanym bloku na 3 piętrze (ostatnim). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

2 450 000 zł130 m² 18 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się zaledwie 10 minut spacerem od Rynku Głównego. /Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Sopot,pomorskie

1 190 000 zł51 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają, by marzyć! W dzielnicy Karlikowo w Sopocie, w miejscu gdzie na ulicach czuć bryzę morską, a w powietrzu niosą się opowieści znad morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

291 484 zł28 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

362 996 zł37 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Focha

Częstochowa,śląskie

314 500 zł66 m² 4 794,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie M3 o powierzchni 59,22m usytuowane na drugim piętrze bloku w dzielnicy Śródmieście Częstochowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł59 m² 15 996,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - 350 m od metra Kabaty z balkonem, miejscem postojowym w garażu i ochroną. Idealne pod inwestycję! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

371 633 zł40 m² 9 240 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Opole,opolskie

506 128 zł45 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem Atlantis Prestige Park Mieszkanie 5.203 Przedstawiamy komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m z przestronnym balkonem 10,90 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł35 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2 pokoje na ul. Promyka, 9 piętro z ładnym widokiem na zachodnią stronę Żoliborza, metro Plac Wilsona 10 min pieszo. Lokalizacja Ul. Promyka na Starym Żoliborzu, świetna lokalizacja, zaraz obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

3 552 948 zł123 m² 28 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

430 579 zł43 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

769 000 zł61 m² 12 668,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią i cudownym widokiem na zieleń, położone na parterze w zadbanym 4-piętrowym bloku, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

617 700 zł42 m² 14 672,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Klucze od zaraz Śliczne wszystko nowe po generalnym remoncie do zamieszkania bez nakładów 2 pokojowe mieszkanie, dwustronne z osobną widną z oknem kuchnią wójcikblisko do Centrum i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł92 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dom z ogrodem w Gdańsku miej wszystko na miejscu Szukasz przestrzeni i prywatności, ale nie chcesz opuszczać Gdańska? W zielonej części Jasienia powstaje kameralne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł64 m² 12 790,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis! Mieszkanie idealne dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł48 m² 17 809,90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,67 m2 zlokalizowane jest na 15 piętrze i rozpościera się z niego piękny panoramiczny widok na Zatokę Gdańską. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Błonie

Błonie,mazowieckie

310 000 zł39 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Błonie mieszkania na sprzedaż. Do sprzedaży mieszkanie spółdzielczo- własnościowe w centralnej części miasta Błonia. Mieszkanie ma 39 m2 i mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł67 m² 20 974,50 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w inwestycji Quattro Towers z dwoma loggiami i pięknymi widokami. Kompleks quattro towers Na terenie kompleksu dostępne jest patio oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Drzązgowo

Drzązgowo,wielkopolskie

179 000 zł43 m² 4 182,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zastanawiasz się nad przeprowadzką z dala od miejskiego zgiełku, do domu zaprojektowanego według Twoich oczekiwań, gdzie będziesz cieszyć się ciszą i spokojem oraz tworzyć swój idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Armii Krajowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

239 000 zł47 m² 5 128,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Armii Krajowej 35. Atrakcyjna oferta dla osób poszukujących ustawnego mieszkania z świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

384 334 zł35 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Do końca listopada obniżka ceny z 12 500 zł/m2 na 10 900 zł. Mieszkanie w stanie deweloperskim położone we frontowej części kamienicy Józefa Pfeiffera z 1886 r. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

862 000 zł44 m² 19 590,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - Śródmieście przy ul. gen. Władysława Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1950 roku. Odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

403 568 zł41 m² 9 812 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł36 m² 16 056,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1966 roku -warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Budynek po remoncie. Nowa elewacja, wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

309 000 zł48 m² 6 410,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

[ po umowie przedwstępnej ] Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,2 m2 położone na trzecim piętrze bloku przy ulicy Spółdzielczej. W niedużej odległości od mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

466 211 zł42 m² 11 066 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Przemyśl,podkarpackie

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka mieszkania: 45 m dwa pokoje, jasna kuchnia, łazienka, przedpokój. Do mieszkania należy piwnica lokatorska. Rynek: wtórny. Dostępność: natychmiastowa Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Będzin

Będzin,śląskie

946 000 zł90 m² 10 493,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

4-pokojowe mieszkanie z tarasem 37,56 m | Nowa Namiarkowa, będzin | 90,15 m | 3. piętro | Oferujemy do sprzedaży przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,15 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góralska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł61 m² 11 939,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Metro Księcia Janusza, liczne linie tramwajowe i autobusowe czyli doskonała komunikacja, a do tego zielone płuca Woli Park Moczydło i Park Szymańskiego wszystko w zasięgu krótkiego.