dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, al. Beliny-Prażmowskiego

Kraków,małopolskie

356 000 zł39 m² 8 967 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na al. Beliny Prażmowskiego (os. Oficerskie) usytuowane na parterze trzypiętrowej kamienicy z lat 60-tych. Kamienica ocieplona, wymieniony dach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

112 000 zł27 m² 4 148,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kupujący bez prowizji! Szukasz mieszkania 1-pokojowego na Teofilowie? Zadzwoń tel. Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie o pow. 27m2 mieszczące się na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ligota

Katowice,śląskie

195 000 zł54 m² 3 597,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Ligota. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

234 000 zł47 m² 4 978,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponuję do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperski ,2 pokojowe o powierzchni 46,99 mkw na 1 piętrze w apartamentowcu 3 piętrowy na osiedlu fredry w Obornikach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rolna

Katowice,śląskie

190 000 zł48 m² 3 958 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Katowicach, dzielnica Brynów przy ul. Rolnej. Niski czynsz. Bardzo dobra lokalizacja. Niska zabudowa. Bogata infrastruktura. Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Ruda Śląska,śląskie

117 000 zł39 m² 2 984,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Pilnie sprzedam umeblowane ( oczywiście do uzgodnienia) mieszkanie własnościowe 39,2 m w wieżowcu na 3 pietrze w dzielnicy Ruda Śląska 1. Mieszkanie składa się z 2 pokoi ( duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Chojnów,dolnośląskie

220 000 zł80 m² 2 763,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Kuchnia połączona Z jadalnią, trzy pokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadrzeczna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

355 000 zł84 m² 4 201,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam Państwu wspaniałą ofertę sprzedaży mieszkania 84,5 m2 w bloku wybudowanym w 1999 roku. Miejsce ulica Nadrzeczna, centrum Mińska Mazowieckiego. Dużym atutem zachęcającym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słowackiego

Wałbrzych,dolnośląskie

39 500 zł20 m² 1 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę W centrum - ul. Słowackiego. 20 M2, iip, 1pokój I aneks kuchenny.IDEALNE RÓWNIEŻ NA BIURO, LUB SIEDZIBĘ FIRMY. Budynek po remoncie, schludna klatka, niskie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł53 m² 3 372,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku(1992r.oś.Nad Wisłą).Cicha ,spokojna okolica,dogodna komunikacja,dookoła dużo miejsc parkingowych.Ładne,słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goethego

Zabrze,śląskie

105 000 zł33 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż kawalerka w centrum Zabrza ul.Goethego. Ogrzewanie gazowe wyrzutowe, ciepła woda z bojlera.Łazienka i przedpokój wykafelkowany, na podłogach w kuchni i pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osada Jana

Tarnowskie Góry,śląskie

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4- piętowego bloku w bardzo cichym, zielonym miejscu. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Wilda

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł43 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą [pełna własność] , czynsz 524zł. Budynek cegła z 1997 roku , jasna kuchnia-płytki , pokoje 18m i 10m- parkiet , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Tomaszowo,lubuskie

120 000 zł70 m² 1 704,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

350 000 zł112 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w ścisłym centrum Legnicy o pow. 112 m2. Mieszkanie mieści się w starym budownictwie na pierwszym piętrze - po generalnym remoncie, posiada 4 pokoje, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rumiankowa

Kraśnik,lubelskie

215 000 zł62 m² 3 494,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne mieszkanie w najspokojniejszej z dzielnic kraśnika. Umeblowane, niedawno remontowane, nie wymaga żadnego wkładu. Nowe drzwi antywłamaniowe i żaluzje zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Otwock,mazowieckie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze o powierzchni 38m na zielonym i spokojnym osiedlu przy ulicy Batorego. Lokal jest w bardzo dobrym staniew dużym pokoju klimatyzacja. Czynsz łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Piotrkowska

Wrocław,dolnośląskie

154 882 zł29 m² 5 304 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku na stabłowicach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosaków

Kraków,małopolskie

500 000 zł103 m² 4 854,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny apartament w nowym budynku z klimatyzacją i ogrodem zimowym ( matraż ogrodu nie wiliczony do powierzchni. Dodatkowo : dwa balkony, ogrzewnaie podłogowe w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozubka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

108 000 zł38 m² 2 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.38 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej osobnej kuchni, łazienki i wc razem.~Mieszkanie jest do odświeżenia, okna są nowe pcv, w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

165 000 zł51 m² 3 216,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje atrakcyjna lokalizacja, 51,3m2 słoneczne, duży balkon, kuchnia zabudowana, szafy komandor, okna pcv, panele, płytki. W pobliżu sklepy, apteka,szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Broniewskiego

Łódź,łódzkie

205 000 zł54 m² 3 796,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Bardzo atrakcyjne cenowo mieszkanie w dzielnicy Dąbrowa, mieszkanie 3-pokojowe, w pełni rozkładowe, wejście tylko z jednego pokoju do kuchni. Łazienka z Wc razem w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Opole,opolskie

230 000 zł48 m² 4 781 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 48,10m2 położone na viiip w budynku wielokondygnacyjnym w Centrum Opola. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie (przebudowane z dwupokojowego) zlokalizowane na ulicy Aleksandry (bieżanów), usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 80 - tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

219 000 zł72 m² 3 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Będzinie na osiedlu Zamkowym- .Położone jest na 3 piętrze. Powierzchnia mieszkania 62m+10m (skosy nie wliczone w metraż). ~Mieszkanie składa się z 3 dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł49 m² 7 897,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Sprzedam bezpośrednio pięknie położone mieszkanie spółdzielczo-własnościowe (wardom), na 1-piętrze, w niskim 3-piętrowym budynku z cegły (rok oddania 1993) na zamkniętym, cichym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Kluczbork,opolskie

170 000 zł64 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w centrum Kluczborka, 64 m2, na przeciwko starej poczty, w budynku z 1990 r. Na 3 piętrze, rozkładowe, przestrzenne, suche, słoneczne (pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Winiary

Gniezno,wielkopolskie

174 000 zł58 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zakupu 4-pokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 57,7 m2. Mieszkanie jasne, usytuowane na 1 piętrze jednego z wieżowców na osiedlu Jagiellońskim. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Augusta

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł33 m² 9 242,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokojowe mieszkanie w budynku posadowionym bezpośrednio w Parku Skaryszewskim! Kameralny budynek, 3 piętrowy. Otoczenie niskiej zabudowy, obok Park Skaryszewski i Kamionkowski. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stoczek Łukowski,lubelskie

195 000 zł53 m² 3 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje + kuchnia na parterze, 2 piwnice ok.24m2, suszarnia, schowek na rowery, balkon z zejściem na trawnik, miejsce postojowe na samochód. Blok zamieszkuje cztery rodziny, usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Opole,opolskie

290 000 zł79 m² 3 689,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników mieszkanie rozkładowe o powierzchni 78,6 m kw w Opolu. Lokalizacja śródmieście (kraszewskiego, boczna A. Mickiewicza). Mieszkanie jest własnościowe, wpisane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Bytom,śląskie

135 000 zł59 m² 2 284,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie do remontu o powierzchni 59,10 m2, które składa się z 3 niezależnych pokoi (z czego w 2 jest balkon), kuchni, dużego przedpokoju i łazienki z W.C. Okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewiecka

Braniewo,warmińsko-mazurskie

145 000 zł51 m² 2 843,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 51 m2 i garaż o pow. 20 m2 Wysoki parter. Samodzielne wejście do mieszkania od podwórka. Duży ogród przed domem wraz z murowaną altanką Pokoje nieprzechodnie ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

290 000 zł43 m² 6 807,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mam do sprzedania mieszkanie w Piasecznie, urządzone, cicha i spokojna okolica, zamknięte osiedle. Sprzedam bezpośrednio -od zaraz! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Połomskiego

Kwidzyn,pomorskie

175 000 zł49 m² 3 564,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ładne i funkcjonalne po remoncie ( nowa elektryka, drzwi, okna). Usytułowane w dobrej okolicy w poblizu szkoła, przedszkole, żłobek i sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

236 000 zł55 m² 4 253,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż spółdzielcze własnościowe. Znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Mazowieckiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie,lubuskie

110 000 zł50 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam do sprzedaży mieszkanie własnościowe w ścisłym centrum Krosna Odrzańskiego / przedszkole,szpital,sklepy/ o powierzchni 50 mkw. mieszkanie składa się z dwóch pokoi,salonu.