dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania mieszkanie w którym znajduje się w pełni wyposażony gabinet stomatologiczny .Własność z księgą, niski czynsz,10 min do Centrum.W cenie mieszkania jest także sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żarska

Polkowice,dolnośląskie

324 800 zł112 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dzień dobry Mamy przyjemność zaoferować państwu jedno z 3 ostatnich mieszkań w czwartym już budynku budowanym przez naszą spółkę. Do zaoferowania tym razem mieszkanie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Łódź,łódzkie

168 000 zł43 m² 3 906,98 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kupujący bez prowizji! Do sprzedania mieszkanie na Bałutach o pow. 43m2 (bez balkonu). Mieszkanie rozkładowe 2-pokojowe (17m2, 8m2) na ścianach tynki na podłodze mozaika, kuchnia oddzielnie pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jastrzębia

Lubin,dolnośląskie

190 000 zł68 m² 2 794,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie,gładzie,panele,okna plastikowe,nowe instalacje,wymienione grzejniki,drzwi wejściowe I W pokojach,możliwość zostawienia umeblowanej kuchni wraz ze sprzętem, dwie szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

180 000 zł63 m² 2 852,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Miezkanie na drugim pietrze w spokojnym bloku i ladnej okolicy.Podlogi drewniane,drzwi wewnetrzne drewniane.Do remontu lazienka i ubikacja, do wymiany okna.Mieszkanie posiada wodomierze,licznik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Banacha

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł26 m² 9 230 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Przytulna kawalerka położona w Warszawie, na ul. Grójeckiej w okolicach ul. Banacha (dzielnica Ochota), ok. 15 minut tramwajem od Centrum. W pobliżu Hali Banacha. Zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Lubin,dolnośląskie

250 000 zł63 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam ładnie umeblowane wraz z wyposażeniem, po remoncie mieszkanie 3-pokojowe 63 m2 na ustroniu IV 2 piętro. Bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nabielaka

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2-pokojowe mieszkanie położone jest w Warszawie, ul. Tatrzańska (dzielnica Mokotów) w okolicy ul.Nabielaka w pobliżu Parku Łazienki Królewskie. Mieszkanie ma 50,2m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

257 000 zł65 m² 3 953 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m2. Całkowicie wyremontowane.Wszystkie instalacje po wymianie. W cenie nieruchomości pozostaje kuchnia z bardzo dobrym wyposażeniem. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

156 000 zł32 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na Osowej Górze, dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Na podłodze panele, gładzie na ścianach. Jeden pokój z aneksem kuchennym(ciemna kuchnia).Czynsz 227 zł na dwie osoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nizinna

Opole,opolskie

346 000 zł77 m² 4 493 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja -oferujemy Państwu słoneczne i ciepłe mieszkanie/a przy ul. Nizinnej w Opolu, wyróżniające się nowoczesną architekturą oraz przemyślaną koncepcją urbanistyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Dąbrowa Górnicza,śląskie

158 000 zł53 m² 2 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.53 m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki i wc razem oraz balkon.~Mieszkanie jest do odświeżenia, na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Łódź

Łódź,łódzkie

80 000 zł27 m² 2 962,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferta bez prowizji. 27 m2 mieszkanie po kapitalnym remoncie w odrestaurowanej kamienicy na Chojnach. Mieszkanie w pełni własnościowe. Kamienica po generalnym remoncie. Wyremontowana elewacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

260 000 zł37 m² 7 027 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Stachiewicza (azory), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Blok ocieplony. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Kuchnia z oknem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Okole

Okole,kujawsko-pomorskie

93 000 zł31 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na poddaszu w kamienicy o łącznej powierzchni użytkowej 31 m2 na Okolu. W przedpokoju na podłodze są panele. w pokojach na podłodze panele ściany pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

189 000 zł62 m² 3 048,39 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow.62 m2 składające się z dużego balkonu, 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni w kwadracie, łazienki i osobnego wc. ~Mieszkanie jest po remoncie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 31m2 w wielkiej płycie, ciche, ciepłe, podłoga panele, kuchnia i przedpokój terakota, kuchnia i łazienka glazura. Spokojni i wyrozumiali sąsiedzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słowiańskie

Myślibórz,zachodniopomorskie

91 000 zł33 m² 2 757 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciepłe, wymienione okna (pcv), budynek ocieplony, jeden pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Słowiańskie

Myślibórz,zachodniopomorskie

158 000 zł66 m² 2 393 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

podłogi (przedpokój,pokoje) deska sosna na legarach, pozostałe płytki, okna drewniane - nie wymieniane na plastyki. W poblizu przedszkole, szkoła, 4 pawilony handlowe, prokuatura, a niedługo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Kraków,małopolskie

860 000 zł97 m² 8 865 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Sienkiewicza (łobzów), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej wyremontowanej kamienicy z 1938 roku. Mieszkanie po remoncie, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł42 m² 3 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na Wyżynach, układ szczeciński. Stan do zamieszkania / odświeżenia. Okna pcv, loggia. Cena 159000 do negocjacji. Koszty eksploatacyjne 375zł na 3 os, w tym gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł64 m² 2 890 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o pow. 64m2 położone w bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie dwustronne o bardzo ciekawym rozkładowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Przystankowa

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł118 m² 8 042 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament! Duża powierzchnia 118 mkw, rezydencja dwupoziomowa! Okazja! Dwupoziomowy, zupełnie nowy apartament o powierzchni 118 mkw, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Piaseczno,mazowieckie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Dodatkowym pomieszczeniem jest piwnica. Mieszkanie posiada nowe wymienione okna pcv. Na podłodze jest parkiet w dobrym stanie. Szafa komandor wbudowana w przedpokoju z lustrem. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie(wymiana okien, malowanie), 5 min do stacji metra Wawrzyszew, w bliskiej okolicy: awf,uksw,węzeł komunikacyjny Młociny, szkoły, przedszkola,przychodnia,apteka,lasek bielański

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Opole,opolskie

232 000 zł51 m² 4 479 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

419 000 zł100 m² 4 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam przepiękne mieszkanie własnościowe po kompleksowym remoncie, wykończone z najwyższej jakości materiałów. Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie z balkonem. Powierzchnia po podłodze 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

199 000 zł38 m² 5 306,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 340zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m i 10m-wykładzina , wc i łazienka-lentex , okna drewniane , balkon , wolne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Bytom,śląskie

179 000 zł95 m² 1 884,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam - super cena za doskonały standard: sprzedam mieszkanie pełen komfort: nowe centralne ogrzewanie - gazowe ( nowoczesny energooszczędny piec kondensacyjny : 30% niższe rachunki), nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nizinna

Opole,opolskie

426 000 zł95 m² 4 484 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bojary

Bojary,podlaskie

320 000 zł72 m² 4 432 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe po remoncie, na pograniczu osiedli: bojary i Piasta. Doskonała lokalizacja, i piętro w 3-piętrowym budynku, blok ocieplony, częściowo ocieplony, bardzo spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.