dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrna

Cieszyn,śląskie

185 000 zł40 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Cieszyna. Możliwość powiększenia mieszkania przez adaptację poddasza. Udział w własności kamienicy. Miejsce parkingowe pod kamienicą. Bardzo niskie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

282 794 zł51 m² 5 453 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,08m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

262 243 zł44 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem ok 30m2. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

366 314 zł66 m² 5 501 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z 4 pokoi: salon z kuchnią ok. 25,40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

251 506 zł44 m² 5 602 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokój dzienny ok. 19,84m2 z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

220 704 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, zamknięte osiedle zielona enklawa - w samym centrum Obornik Śląskich (ok. 30 min do Wrocławia). Funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

223 784 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kurpińskiego

Gdańsk,pomorskie

330 000 zł53 m² 6 273,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bez pośredników atrakcyjna lokalizacja oraz cena

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Ciche, spokojne mieszkanie blisko centrum z dala od ulicy, w otoczeniu pięknego parku ze starymi drzewami i stawem, fontanna (przedwojenny park) w parku ścieżki rowerowe i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadarzyńska

Kobyłka,mazowieckie

359 000 zł83 m² 4 325,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam nowocześnie wykończone mieszkanie na parterze z 2 miejscami garażowymi, w tym jedno zamknięte. Cena dotyczy całości, czyli mieszkania wraz z 2 miejscami garażowymi. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

135 000 zł39 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.39 m2 z balkonem, składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki i wc razem.~Mieszkanie jest wolne, do odświeżenia, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeska

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł57 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Okazja! Polecam piękne mieszkanie w przedwojennej odremontowanej kamienicy, w sercu starej Saskiej Kępy. Nieruchomośc idealna dla miłośników klimatu Saskiej Kępy. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł90 m² 6 972,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dwupoziomowe, balkon, piwnica. Na dole: trzy pokoje, kuchania, łazienka, pralnia, na górze duża sypialnia z bardzo przestronną garderobą (ok. 5 m2), parkiet, wykładziny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajdowa

Łódź,łódzkie

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe 53m kw na parterze w bloku czteropiętrowym na Retkini. Mieszkanie rozkładowe w dobrym stanie, częściowo wyremontowane - nowe okna pcv, nowe rolety, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

145 000 zł57 m² 2 552,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8m2, położone na parterze czterorodzinnego budynku w miejscowości bieskowo, 2 kilometry od Koronowa. Ogrzewani centralne, piwnica - 13m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Piotrków Trybunalski,łódzkie

210 000 zł67 m² 3 134,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie własnościowe w wieżowcu na 5 piętrze.Trzy ładne pokoje,kuchnia,łazienka,oddzielne WC,oraz 2 przedpokoje.Z jednego pokoju wyjście na duży balkon loga.Nowe okna PCV,w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

122 000 zł36 m² 3 388,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kontakt:   tylko U nas! kawalerka 36M2 parter na podłogach panele I płytki, na ścianach gładzie. Zabudowa kuchenna, szafa typu komandor. Pełne umeblowanie mieszkania W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kwiatkowskiego

Warszawa,mazowieckie

598 000 zł97 m² 6 164,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Bezpośrednio. Klatki schodowe po remoncie,blok ogrodzony, brama na pilota, miejsce parkingowe. Monitoring. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w idealnym stanie. Duży salon (18m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

490 000 zł64 m² 0,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

160 000 zł36 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe + garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Hajnówka,podlaskie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

mieszkanie dwustronne, słoneczne. Wymieniona stolarka okienna, zabudowa w korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł56 m² 6 946 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie pod klucz - gotowe do wprowadzenia. Wykończone pokoje na podłogach panele, na ścianach gładzie. Kuchnia w pełni wyposażona meble w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

542 000 zł100 m² 5 389 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

210 611 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

209 167 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

202 694 zł37 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

266 747 zł58 m² 4 552 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe osiedle horyzonty przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 58,60 m2, składa się z pokoju dziennego 17,14m2, sypialni 16,70m2, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

314 030 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna kuchnia ok.9m2. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

329 220 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny [ok. 22m2] z wyjściem na balkon [6m2], sypialnia [10m2] z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

322 465 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w promocyjnej cenie w nowej inwestycji - rezydencja piastowska! Mieszkanie o łącznej powierzchni powyżej 58m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

431 000 zł65 m² 6 630 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z garażem i komórką - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł73 m² 3 146 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszknie na zamkniętym osiedlu W lutyni - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (ok.25m2) z wyjściem na taras, 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł62 m² 4 012 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocja! do 25.07. Telewizor full hd 42 cale gratis! nowe mieszkanie narożne Z dużym ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł62 m² 3 691 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocja! do 25.07. Telewizor full hd 42 cale gratis! nowe mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

87 000 zł30 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciepłe, słoneczne, wymaga remontu. Pilnie sprzedamy, cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo ładne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie typu studio, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Świetna lokalizacja, blisko ul.Andersa i Jana Pawła, a zarazem cicho. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka o pow. 34m2 z widokiem na morze (7 minut spacerkiem), w niedalekim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego, na gdańskim Przymorzu ul. Piastowska. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Okonek,wielkopolskie

210 000 zł66 m² 3 202,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 65,58 m2 (3pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze, piwnica). Stan bardzo dobry po remoncie, wymianie instalacji elektrycznej, c.o., nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

160 000 zł66 m² 2 424,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio przytulne 3-pokojowe mieszkanie 66m2, i Piętro, centrum Olecka, 160.000 PLN. Kamienica po remoncie kapitalnym, co miejskie. Okna pcv. Ściany konstrukcyjne z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojciecha Korfantego

Żory,śląskie

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam M4 niski blok, pierwsze piętro, żory os.Korfantego BEZ POŚREDNIKÓW

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żyzna

Warszawa,mazowieckie

216 000 zł39 m² 5 515,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkanie w osiedlu Słoneczny Park, 7 km od Bemowa. 2 balkony 11 m2, ogród zimowy 5 m2. Komunikacja miejska do centrum. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij