dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł73 m² 3 146 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszknie na zamkniętym osiedlu W lutyni - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (ok.25m2) z wyjściem na taras, 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

247 588 zł56 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, zamknięte osiedle zielona enklawa - w samym centrum Obornik Śląskich (ok. 30 min do Wrocławia). Funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

267 810 zł33 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! cena promocyjna do końca lipca! Atrakcyjny apartament w standardzie "pod klucz" zaledwie 200m od morza i plaży. Pokój z aneksem kuchennym ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

273 819 zł53 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie Z tarasem w nowym budynku na stabłowicach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

497 000 zł94 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w stanie deweloperskim. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

244 326 zł49 m² 4 895 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe osiedle horyzonty przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 49,9 m2, składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 33m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

349 000 zł74 m² 4 716 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z garażem na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym [26,4m2].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

209 167 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

242 191 zł37 m² 6 388 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, sypialnia ok.12,01m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

157 949 zł25 m² 6 098 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, łazienka 4,10m2, hol 2,26m2. Lokal jednostronny. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł62 m² 3 691 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocja! do 25.07. Telewizor full hd 42 cale gratis! nowe mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Wrocław,dolnośląskie

264 333 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku na stabłowicach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

359 832 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł56 m² 6 946 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie pod klucz - gotowe do wprowadzenia. Wykończone pokoje na podłogach panele, na ścianach gładzie. Kuchnia w pełni wyposażona meble w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł73 m² 3 146 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

266 747 zł58 m² 4 552 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe osiedle horyzonty przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 58,60 m2, składa się z pokoju dziennego 17,14m2, sypialni 16,70m2, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

355 500 zł45 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

306 000 zł51 m² 5 977 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki i tarasu (10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

366 314 zł66 m² 5 501 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z 4 pokoi: salon z kuchnią ok. 25,40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

222 982 zł45 m² 4 895 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 44,55 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

322 465 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w promocyjnej cenie w nowej inwestycji - rezydencja piastowska! Mieszkanie o łącznej powierzchni powyżej 58m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

223 784 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

431 000 zł65 m² 6 630 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z garażem i komórką - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

311 656 zł60 m² 5 188 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

314 030 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna kuchnia ok.9m2. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

282 794 zł51 m² 5 453 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,08m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł62 m² 3 691 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocja! do 25.07. Telewizor full hd 42 cale gratis! nowe mieszknie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

154 882 zł29 m² 5 304 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł62 m² 4 012 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocja! do 25.07. Telewizor full hd 42 cale gratis! nowe mieszkanie narożne Z dużym ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł50 m² 6 007 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - gotowe do odbioru - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzi. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

210 611 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

262 243 zł44 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem ok 30m2. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł62 m² 4 012 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

322 465 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

248 000 zł44 m² 5 524 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokój dzienny ok. 19,84m2 z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brodzińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

245 500 zł41 m² 5 987,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze przedwojennej, ocieplonej kamieniczki na Pogodnie. Na powierzchnię 41 m2 składają się 2 rozkładowe pokoje o pow.14/18 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bugaj

Suchedniów,świętokrzyskie

160 000 zł46 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 46 m^2 w Suchedniowie przy ulicy Bugaj. Po generalnym remoncie kuchnia, łazienka oraz jeden pokój, wymienione okna, blok ocieplony. W pobliżu zalew, dworzec pkp, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Oława,dolnośląskie

100 000 zł51 m² 1 960,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Odstąpię prawo do lokalu mieszkalnego w systemie tbs na oś. Sobieskiego w Oławie. Mieszkanie ma 51 m2. Składa się z kuchni otwartej na salon , pokoju dziecięcego i małej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belzacka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

120 000 zł32 m² 3 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ul. Belzacka - 2 pokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ząbkowicka

Dzierżoniów,dolnośląskie

150 000 zł76 m² 1 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na II piętrze w kamienicy w samym centrum Dzierżoniowa przy ulicy Ząbkowickiej. Mieszkanie jest bardzo przestronne.Powierzchnia 75 mkw, 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc,.