dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Budowlanych

Włocławek,kujawsko-pomorskie

61 000 zł18 m² 3 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jest to mała kawalerka dla osoby starszej, lub samotnej.Osiedle ZAZAMCZE Parter,BLOK 4-PIĘTROWY,w pobliżu praktycznie wszystkie budynki użytecznosci publicznej, sklepy, pasaz handlowy,apteka. Duzy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mosbacha

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł73 m² 5 465 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Duże, przestronne mieszkanie blisko centrum! Mieszkanie składa się z trzech pokoi i oddzielnej kuchni. W pokojach na podłodze panele a na ścianach gładzie. W oknach rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł49 m² 3 278,35 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 na Bartodziejach słoneczne do remontu. W mieszkaniu została zlikwidowana ścianka działowa i został powiększony pokój- na chwilę obecną są 2 pokoje. Okna do wymiany parkiety do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł42 m² 4 455,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie na wyżynach na trzecim pietrze W bloku.NA PODŁOGACH PANELE NA ŚCIANACH GŁADZIE. Mieszkanie po remoncie okna pcv. Bardzo dobra lokalizacja blisko rynek ,sklepy, lekarz. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer Armii Krajowej

Białystok,podlaskie

210 000 zł52 m² 4 007 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dwupokojowe, ustawne mieszkanie położone na Osiedlu Leśna Dolina. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie: pokój dzienny z wyjściem na duży balkon, sypialnia, widna, duża kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

190 000 zł40 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje w Brzegu o powierzchni 40m2, na parterze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe wszystkie instalacje, stolarka drzwiowa i okienna, łazienka oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł56 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M3 na osiedlu leśnym Z balkonem. Mieszkanie po remoncie, nowa łazienka ,na ścianach gładzie na podłodze panele. Mieszkanie bardzo gustownie urządzone. W korytarzu zabudowa typu komandor. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomaszowska

Nowe Miasto nad Pilicą,mazowieckie

99 000 zł52 m² 1 903,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w bloku na drugim pietrze,( spokojne osiedle) stan dobry, na podlodze parkiet, w kuchni nowa terakota, ciche, cieple, blok po termomodernizacji, nowy dach, estetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

249 000 zł115 m² 2 165 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe w Brzegu o pow. 115m2, na parterze. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, garderoby, werandy o pow. ok 8m2, przedpokoju, łazienki oraz wc. Nowe co (piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

164 000 zł20 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Okólnej (prokocim), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Blok ocieplony. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Kuchnia - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 000 zł68 m² 3 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie świeżo po remoncie, podłogi panele, ściany gładź, kuchnia otwarta 34m2, pokoje 15m2 i 9m2.Łazienka razem z ubikacją w płytkach- wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzeg

Brzeg,opolskie

425 957 zł125 m² 3 388 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1914

Do sprzedania przepiękne mieszkanie w wolno stojącym budynku w Brzegu w okolicach dworca pkp, w podwyższonym stanie deweloperskim. Dębowe parkiety, drewniane parapety, oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

236 000 zł54 m² 4 346 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow.54,3m2 położone na Osiedlu Leśna Dolina. Blok usytuowany w zacisznej części osiedla. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Barbary

Wieliczka,małopolskie

285 000 zł49 m² 5 816 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Św. Barbary (wieliczka), usytuowane na poddaszu dwupiętrowego budynku z 2001 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie dwupoziomowe. Poziom I - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

400 000 zł142 m² 2 812 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości. Kobyłka, mieszkanie na sprzedaż, 6 pokoi, okazja Mieszkanie bez czynszowe, dobrze skomunikowane, do stacji pkp Kobyłka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł48 m² 5 987,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

mieszkanie 2 pokojowe w niskim budynku z cegły na Pradze Północ w okolicach Placu Hallera. Bardzo dobry rozkład; dwa oddzielne pokoje,oraz duża widna kuchnia. Przy dużym pokoju balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

248 000 zł61 m² 4 065,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie trzypokojowe na 1 piętrze w bloku z loggią o powierzchni 61m2. Pokoje 20; 12; 9 rozkładowe, nie przechodnie. Na podłodze panele w dużym i średnim pokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ligonia

Rydułtowy,śląskie

130 000 zł55 m² 2 377,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne czyste mieszkanie 4-pokojowe na ul. Ligonia w Rydułtowach 54,69 m2, balkon, piwnica, wymienione okna, w trzech pokojach panele. niedaleko duży plac zabaw dla dzieci, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mozarta

Kraków,małopolskie

255 000 zł31 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie typu studio zlokalizowane na osiedlu Mozarta (prądnik Biały), usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2009 roku. Kuchnia - aneks kuchenny. W łazience kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

277 000 zł48 m² 5 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie dwupokojowe. Stan bardzo dobry. Parkiet jesionowy (pierwszy gatunek) w pokoju dziennym jest zabudowana szafa z dużymi lustrami w bardzo dobrym stanie. Zabudowana, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raszyńska

Poznań,wielkopolskie

168 000 zł35 m² 4 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 292zł.Jasna kuchnia-wykładzina , pokój 20m-mozaika parkietowa , wc i łazienka-lentex , okna drewniane ,brak balkonu , piwnica , junkers do ciepłej wody ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piesza

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł69 m² 2 739,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.ok.70 m2. Mieszkanie rozkładowe, przestrzenne, położone na wysokim parterze.Na pow. mieszkania składają się dwa rozkładowe pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł56 m² 3 660,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt   gustownie urządzone mieszkanie na 9 pietrze na wyżynach W wieżowcu Z balkonem.NA SCIANACH TAPETY NA PODLOGACH PARKIET. Bardzo spokojna okolica, blisko rynek, sklepy. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł75 m² 5 028 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne mieszkanie W prestiżowej dzielnicy krzyki na osiedlu huby! Mieszkanie składa się z salonu(ok.20m2),dwóch sypialni (12m2,15m2),łazienki (6m2),kuchni (8m2),osobnej toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł48 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego wielorodzinnego, ocieplonego budynku na Pomorzanach. Na powierzchnię 48 m2 składają się 2 rozkładowe pokoje o pow. 16/14 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

420 000 zł63 m² 6 666 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Turniejowej (kurdwanów), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 1999 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

127 500 zł31 m² 4 112,90 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: grochowska Magdalena   Mieszkanie M-2 ,pokój 19m,okna pcv do odświeżenia,bez balkonu. Niskie opłaty 250/1os Okolica spokojna mieszkaniowa,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

310 000 zł87 m² 3 552 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Do sprzedania piękne 3 pokojowe mieszkanie w Brzegu, w okolicach dworca pkp, w stanie ponad developerskim. Dębowe parkiety, drewniane parapety, oświetlenie halogenowe, nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

200 000 zł47 m² 4 255,32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M-3 o pow. 47,28 m2, usytuowane na 11 piętrze. Mieszkanie spółdzielczo-własnościow bez kw. Rozkładowe. W kuchni terakota na podłodze, gładź na ścienach oraz meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

445 000 zł65 m² 6 846 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Strzelców (prądnik Czerwony), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych. W mieszkaniu okna wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Legnica,dolnośląskie

173 000 zł52 m² 3 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, 52 m2, w czteropiętrowym bloku na 4 piętrze, os.Kopernik. Mieszkanie jest po remoncie. Wymienione instalacje, nowa stolarka okienna i drzwiowa. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

269 000 zł128 m² 2 101 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do kupienia śliczne mieszkanie 4 pokojowe o pow.128m2, położone w kamienicy w centrum miasta na IIp, do mieszkania przynależy piwnica. Duże jasne pokoje, nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

174 000 zł31 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 220zł.[gaz ryczałt] Mieszkanie po remoncie w 2007 roku. Jasna kuchnia z meblami-panele, pokój 18m-panele , wc i łazienka-płytki , okna pcv , drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sybiraków

Grójec,mazowieckie

143 000 zł30 m² 4 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kawalerka 30 m2 w centrum miasta w bardzo dobrej lokalizacji. Pokój z balkonem, kuchnia otwarta, łazienka z wanną, przedpokój z miejscem na szafę. Niskie koszty eksploatacji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Łódź,łódzkie

169 000 zł43 m² 3 976,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2-piętrze w 4-pietrowym bloku na Retkini w ok. ul. Armii Krajowej. Stan mieszkania wskazuje na konieczność wykonania remontu.Łazienka i WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krotoszyn

Krotoszyn,wielkopolskie

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Krotoszynie Sprzedam mieszkanie 38m w Krotoszynie, 1 piętro, 2 pokoje, dobra lokalizacja. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Staszów

Staszów,świętokrzyskie

185 000 zł73 m² 2 534,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

73 m2 ,mieszkanie 4 pokojowe na 4 piętrze.Po remoncie,wymienione okna,drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, w pokojach położone panele podłogowe.Blisko szkoła,przedszkole,sklepy,kościół.Cena 185.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

253 000 zł37 m² 6 837 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, położone w wysokim 11 piętrowym bloku, w dzielnicy Krzyki- południe. Mieszkanie jasne, przestronne, salon połączony z aneksem kuchennym, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

391 500 zł45 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjny apartament w standardzie "pod klucz" zaledwie 200m od morza i plaży. Pokój z aneksem kuchennym ok. 26,0m2, pokój 9,8m2, hol 5,0m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzegomska

Goczałków,dolnośląskie

210 000 zł72 m² 2 904,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne, komfortowe mieszkanie w Goczałkowie na ulicy Strzegomskiej. W kuchni znajdują się meble w zabudowie, w łazience znajduje się kabina z sauną. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł57 m² 3 491,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w kameralnym bloku.Cicha,spokojna okolica,dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Blisko przedszkole,szkoła,przychodnia.Ładne,ciepłe.słoneczne do.