dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł62 m² 4 274,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 na wyżynach W bloku Z balkonem na 3 pietrze. NA podłogach panele na ścianach gładzie. Nowe drzwi wewnetrzne, okna pcv. Łazienka po remoncie. Mieszkanie bardzo gustownie urządzone obniżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płochocin

Płochocin,mazowieckie

295 000 zł55 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkania Płochocin gmina Ożarów Mazowiecki. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m na parterze. Jest to lokal usytuowany w dwupiętrowym bloku na kameralnym osiedlu w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komorowskiego

Kraków,małopolskie

285 000 zł32 m² 8 906 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Komorowskiego (salwator), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych. Mieszkanie po remoncie, okna wymienione na pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Turystyczna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

311 000 zł38 m² 8 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na 3 piętrze apartanetowca, nieopodal plaży w Międzyzdrojach. Na powierzchnię 38 m2 składają sie 2 pokoje, kuchnia w formie aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł60 m² 4 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7m2 z balkonem, w nowej cegle, usytuowane na II piętrze bloku na ulicy Kościuszki. Blok ogrodzony, możliwość dokupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nikiszowiec

Katowice,śląskie

200 000 zł92 m² 2 173,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Do sprzedaży bardzo atrakcyjne, duże i jasne mieszkanie o powierzchni 92m2, położone Katowicach, w zabytkowej dzielnicy Nikiszowiec. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

184 500 zł45 m² 4 095 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,05m2, składające się z 2 słonecznych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Wrocław,dolnośląskie

437 378 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku na stabłowicach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

299 000 zł75 m² 3 986 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Mickiewicza w Brzegu. Mieszkanie usytuowane jest w ocieplonym budynku, dach po remoncie, z dużym, wykafelkowanym balkonem, piwnicą oraz strychem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzeg

Brzeg,opolskie

298 553 zł80 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Promocja! Oferta sprzedaży mieszkania 4-pokojowego (III piętro), dwupoziomowego z antresolą, na osiedlu "villa Park" przy ul. Spacerowej w Brzegu. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

307 000 zł67 m² 4 582,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne,przestronne mieszkanie usytuowane w dogodnym punkcie komunikacyjnym.W pobliżu przedszkole,szkoła,targowisko i kościół.Dookoła spokój,dużo zieleni.W niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

386 551 zł67 m² 5 772 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokal mieszkalny składający się z 3 pokoi: sypialni (15,15 m2, 15,07 m2 ) i pokoju dziennego z aneksem kuchennym (23,46 m2), łazienki ( 5,16 m2), wc (1.89 m2), hallu (6,24 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

205 000 zł56 m² 3 691,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z otwarta kuchnia na salon wścisłym centrum miasta. Oferta dla osób, które lubią i chcą mieszkać w centrum.~Funkcja: salon z kuchnia, 2 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zakopane

Zakopane,małopolskie

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta obejmuje apartament o powierzchni 60,4 m2 w nowo powstałym apartamentowcu w ścisłym centrum Zakopanego. Apartament znajduje się na zamkniętym, chronionym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł95 m² 5 527 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o pow. 95,70m2 w okolicach ul. Daszyńskiego. Lokal posiada trzy pokoje, kuchnię, łazienkę oraz wc. Poziom II: po kapitalnym remoncie - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

239 000 zł63 m² 3 781 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do kupienia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63,20m2, położonego w bloku na ivp. Mieszkanie jest dwustronne rozkładowe z dużym balkonem, i piwnicą, do wprowadzenia od zaraz nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

129 000 zł35 m² 3 685 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie o powierzchni 35 m2. Składa się z 2 pokoi- 18 m2 i 5 m2. Na ścianach częściowo tapety; ściany zwykłe; na podłogach płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

210 000 zł169 m² 1 239 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferta specjalna Dzisiaj mam państwu do zaoferowania dwa mieszkania w cenie jednego Pół domu lub jak kto woli pół kamienicy. Mieszkania usytuowane są na piętrze domu Mieszkanie nr 1 to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

95 000 zł85 m² 1 107 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyśmienita okazja mieszkanie O powierzchni całkowitej 85,75 m2 za jedyne 95 tys. zł. Mieszkanie do remontu, w centrum Nakła. Składające się z: 3 pokoi o powierzchni 3x16 m2, kuchni 10,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

130 000 zł27 m² 4 779 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka w atrakcyjnej, bydgoskiej lokalizacji (os. Kapuściska) za 130 000 pln Mieszkanie na wysokim piętrze z widokiem na panoramę miasta Salon o powierzchni 16,5 m2 z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

172 500 zł48 m² 3 588 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam ładne mieszkanie w ocieplonym bloku na Szwederowie. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu szkoły, przedszkole, sklepy, markety. Blisko do przystanków komunikacji miejskiej. Łatwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł59 m² 3 709 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

M-4 Mieszkanie na Glinkach 59,25 m2. Duży pokój 18m2, średni 13m2, mały 11m2. Mieszkanie do odświeżenia i remontu według własnego uznania. Kuchnia 9m2, łazienka osobno z wc. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 950 zł51 m² 5 477 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3-pokojowe mieszkanie w bloku z cegły. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym. W cenie zabudowa kuchenna. W przedpokoju szafa typu Komandor. Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Brzeg,opolskie

210 000 zł94 m² 2 234 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do kupienia piękne, duże mieszkanie 3 pokojowe o pow. 94m2 z piwnicą o pow. 17m2 położone w kamienicy na Ip. Dwa pokoje mają osobne wejścia trzeci pokój jest przechodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Marki

Marki,mazowieckie

265 000 zł44 m² 5 955,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:21

 

Rok budowy:1999

Dobry dojazd do centrum, w okolicy wiele centrum handlowych (M1, targówek, makro) Ogrzewanie: osiedl./lokalne; Pow. balkonu: 8.5 m2; Garaż: 2 miejsca parkingowe naziemne; Ochrona:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chorzów Batory

Chorzów,śląskie

80 000 zł46 m² 1 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w gładzi, podwieszane sufity, nowe okna plastikowe, mieszkanie bezczynszowe - fundusz remontowy opłacony na ok 5 lat do przodu na poczet nowego właściciela. Poza tym bardzo tanie koszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

157 949 zł25 m² 6 098 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, łazienka 4,10m2, hol 2,26m2. Lokal jednostronny. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

311 656 zł60 m² 5 188 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

366 314 zł66 m² 5 501 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z 4 pokoi: salon z kuchnią ok. 25,40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

262 243 zł44 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem ok 30m2. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

542 000 zł100 m² 5 389 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

497 000 zł94 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w stanie deweloperskim. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

359 832 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

315 810 zł57 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej w promocyjnej cenie! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19,02m2 z wyjściem na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

202 694 zł37 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

210 611 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

209 167 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

266 747 zł58 m² 4 552 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe osiedle horyzonty przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 58,60 m2, składa się z pokoju dziennego 17,14m2, sypialni 16,70m2, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł50 m² 6 007 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - gotowe do odbioru - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzi. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

431 000 zł65 m² 6 630 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z garażem i komórką - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

265 000 zł58 m² 4 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta bez obciążeń , opłaty 280zł. Budynek z cegły z 2005 roku. Mieszkanie okazjonalne z garażem w cenie mieszkania. Aneks kuchenny.