dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 083 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 083 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

249 000 zł63 m² 3 952,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie rozkładowe, środkowe, 3-pokojowe, z loggią, położone na Olechowie.Stan mieszkania-idealne, po remoncie. Powierzchnia mieszkania 63 m2.Do mieszkania przynależy parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

356 000 zł56 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczysta , czynsz 430zł. Jasna kuchnia-płytki , pokoje 18m , 11m , 9m-panele , wc i łazienka-płytki , balkon , okna drewniane , piwnica , wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daniłowskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

205 000 zł64 m² 3 203,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 2 piętro w bloku 4 piętrowym. W centrum miasta blisko galeria handlowa, uniwersytet, banki, szkoła, przedszkole, liceum, gimnazjum i przychodnie lekarskie Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Olecko,warmińsko-mazurskie

120 000 zł32 m² 3 796,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Olecku przy ul. Kościuszki 16. Łączna powierzchnia wynosi 31,61 m2. Składa się z 2 pokoi, łazienki, aneksu kuchennego. Stolarka okienna nowa pcv. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 400zł.[gaz ryczałt] Jasna kuchnia-płytki , pokoje 25m i 10m- panele , wc-płytki , łazienka-płytki , przedpokój-płytki, okna drewniane , balkon , wolne 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł42 m² 6 309 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Ładne, ciche, rozkładowe mieszkanie. 1 pokój (ok. 21m2) słoneczny, na podłodze panele Kuchnia (ok. 14m2) jasna z meblami kuchennymi. Łazienka (ok. 3,5m2) z wanną i wc wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sawickiej

Kalisz,wielkopolskie

147 000 zł62 m² 2 352 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie do remontu, dobra lokalizacja( w pobliżu szkoła,przedszkole, kosciół, plac zabaw, basen).Cena do negocjacji.Sprzedaż bez pośredników. Ogłoszenie prywatne. Nr tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleksandrowice

Bielsko-Biała,śląskie

307 000 zł85 m² 3 589 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Aleksandrowice nowe budownictwo kupujący nie płaci prowizji, strona sprzedająca pokrywa prowizję! Do sprzedania dwa bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim w nowo wybudowanym budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Wągrowiec,wielkopolskie

199 000 zł62 m² 3 209,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

blisko ryneczek warzywny, park, kościół, przychodnie lekarskie, szpital, pływalnia, mieszkanie kwalifikuje się do do kredytowania w ramach programu " Rodzina na Swoim"!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania piękne, przestronne, w pełni rozkładowe M4 na Manhatanie. Mieszkanie z balkonem, składajace się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i garderoby o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

294 930 zł33 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjny apartament w standardzie "pod klucz" zaledwie 200m od morza i plaży. Pokój z aneksem kuchennym ok. 22,9m2, pokój 13,3m2, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł44 m² 5 133 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie o pow. 44,80m2 w okolicach ul. Traugutta. Mieszkanie posiada widną kuchnię do której wchodzi się z jednego z 2 pokoi, łazienki, oddzielne wc. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł53 m² 3 490,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku w poszukiwanej lokalizacji.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 16m,11m, 9m, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

295 000 zł39 m² 7 525 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wysłouchów (kurdwanów), usytuowane na szóstym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2006 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Deszczowa

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł87 m² 6 321 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do kupienia apartament O pow. 87M2, składający się Z dwóch sypialni I salonu, kuchni oddzielnej, łazienki I osobnej toalety I dużego przedpokoju. W mieszkaniu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Gliwice,śląskie

210 000 zł57 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, balkon, piwnica, dodatkowa przestrzeń gospodarcza na piętrze ok. 15 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Blisko szkoła, przedszkole, przystanek i parking strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

438 480 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjny apartament w standardzie "pod klucz" zaledwie 200m od morza i plaży. Pokój z aneksem kuchennym ok. 25,4m2, pokój 11,9m2, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Grójec,mazowieckie

214 000 zł52 m² 4 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum miasta. Kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, duża łazienka z wanną. Na połogach położona mozika, w przedpokoju 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Piotrków Trybunalski,łódzkie

205 000 zł67 m² 3 042,45 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam mieszkanie własnościowe w wieżowcu na 5 piętrze,w pełni rozkładowe.Trzy ładne pokoje,kuchnia,łazienka,oddzielne WC,oraz 2 przedpokoje.Z jednego pokoju wyjście na duży balkon loga.Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

135 000 zł40 m² 3 374,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie na 1 piętrze,2 pokojowe,dwustronne,ciepłe,łazienka w płytkach,kuchnia częściowo w płytkach częściowo w panelach,przedpokój i podłogi w panelach,okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bogucice

Katowice,śląskie

175 000 zł53 m² 3 301 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja X 2! 3 pokoje za 175 tys. zł! ( Poprzednia cena 185 tys. zł).Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 53 m kw w Katowicach. Lokalizacja Bogucice, osiedle Ścigały, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Grójec,mazowieckie

320 000 zł77 m² 4 155,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 3 pokojowe na Os. Ilona w spokojnej części Grójca. Dwa lata temu przeprowadzony generalny remont. Wymienione okna, glazura, terakota, nowe sanitariaty, na podłogach położone panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Białystok,podlaskie

200 000 zł48 m² 4 098 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1996

Dwupokojowe mieszkanie położone na Os. Zielone Wzgórza. Mieszkanie o pow.48,8m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym blok z cegły. Lokal słoneczny, zadbany, do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Słubice,lubuskie

230 000 zł66 m² 3 484,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe.Mieszkanie jest po generalnym remoncie.Nowe okna(z roletami wewnętrznymi).Nowe drzwi "Porta".Nowe drzwi wejściowe(antywłamaniowe).Garderoba.W przedpokoju meble robione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

165 000 zł64 m² 2 578,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeżo po remoncie: panele i gładzie w pokojach; przedpokój i kuchnia w kafelkach. Kuchnia umeblowana z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie jest jasne i duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł51 m² 3 886 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 51.2m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku ze starszej cegły w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie po częściowym remoncie (pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czechów

Lublin,lubelskie

171 000 zł33 m² 5 181 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33 m2, położone na Czechowie Dolnym os.Lipińskiego. W mieszkaniu widna kuchnia (wejście do kuchni przez duży pokój), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł78 m² 3 974,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: M4 Z czerwonej cegły na szwederowie Z dwoma balkonami na pierwszym pietrze. NA scianach gładzie na podłogach panele. Bardzo ustawne I słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Łódź,łódzkie

200 000 zł54 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokoje o powierzchni 54m2 na parterze w wieżowcu na Dąbrowie. Mieszkanie całkowicie rozkładowe, do remontu i własnej aranżacji, okna nowe plastikowe, kraty na balkonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł47 m² 6 361 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ładne, słoneczne mieszkanie. Pokoje o powierzchni 16m2, 12m2, 6m2, jasne, na podłodze parkiet. W jednym z pokoi zabudowana szafa wnękowa. Kuchnia (ok. 6m2) jasna z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł59 m² 5 480 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne mieszkanie w otoczeniu zieleni na osiedlu Popowice. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Pokoje o powierzchni (ok. 20m2, 12m2, 9m2) jasne, duży pokój z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnosciowe , czynsz 340zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 25m i 9m-wykładzina , wc-płytki , łazienka-płytki , okna drewniane , loggia, wolne od zaraz. kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Białystok,podlaskie

350 000 zł96 m² 3 642,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie o pow. 96,10 m2 w cegle z 1997 roku w dobrej lokalizacji! Spokojna okolica, w odległości ok. 7 min spacerem las, piękne miejsce na rodzinny piknik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Goleniów,zachodniopomorskie

134 500 zł47 m² 2 861,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, piwnica, II piętro, mieszkanie rozkładowe i funkcjonalne (każde pomieszczenie jest indywidualnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Zgierz,łódzkie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe ( 15, 9, 6 m2) o pow. 48 m2. Mieszkanie w pełni rozkładowe, po remoncie. Na ścianach tapety, na podłogach panele. W łazience glazura, terakota, kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Łódź,łódzkie

169 000 zł45 m² 3 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania w pełni rozkładowe M3 o powierzchni 45m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 70-tych w dzielnicy Teofilów. W pokojach o powierzchni 18,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sowia

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł64 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament z garażem w prestiżowym niskim budynku na zamkniętym kameralnym osiedlu. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 24m2 z wyjściem na taras. 2 sypialnie13m2 i 14m2. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Grójec,mazowieckie

199 000 zł43 m² 4 627,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Grójca. W 2008 roku przeprowadzony generalny remont mieszkania. Wymienione wszystkie instalacje, nowe okna plastikowe, drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

185 000 zł26 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 -pokojowe o powierzchni 26 mkw na 10 piętrze w bloku 10 piętrowym. Duży pokój ok.18 mkw , z którego wchodzi się do ciemnej kuchni ( możliwość przerobienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Katowice,śląskie

162 000 zł53 m² 3 045,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone w Katowicach - Koszutka ul Sciegiennego. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku wielorodzinnym, składa się z: 3 oddzielnych pokoi,.