dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł61 m² 4 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na parterze w bloku. Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 61m2. Pokoje 16,62m2., 12,11m2, 9,06m2. Kuchnia 7,32m2. Łazienka 2,69m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lipsk

Lipsk,podlaskie

75 000 zł72 m² 1 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie m5 o pow.72.5 m2 w Lipsku nad Biebrzą. Wszytskie dodatkowe informacje pod nr telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Łódź,łódzkie

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 w spokojnej zielonej okolicy Blisko sklepy, punkty usługowe, park, szkoły przedszkola. Bardzo dobra komunikacja z centrum i niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

136 000 zł25 m² 5 354,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładną kawalerkę o pow.25 m2 w centrum Szczecina naprzeciwko Galaxy. Mieszkanie jest przytulne,zadbane i ciepłe.Łazienka w kafelkach z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wyszobór

Wyszobór,zachodniopomorskie

72 000 zł29 m² 2 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerke w Wyszoborze 29m2,okolice Gryfic.Pierwsze pietro,blok docieplony od szczytu.Oddzielna kuchnia z oknem,łazienka,przedpokoj i jeden pokoj.Wymienione okna na PCV,w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

174 000 zł50 m² 3 480 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małgorzata   mieszkanie jest zlokalizowane W bardzo spokojnej części fordonu.BLOK ODNOWIONY OTOCZENIE BARDZO PRZYJEMNE.LOKAL POSIADA 2 POKOJE DO KAŻDEGO Z POMIESZCZEŃ OSOBNE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

390 000 zł78 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o pow. 78 m2 na Dąbrowie. Mieszkanie zadbane z balkonem, w planach ogrodzione osiedle. Bardzo dobra komunikacja z centrum. Kontakt villa-centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzawa

Mierzawa,świętokrzyskie

130 000 zł73 m² 1 780,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W pobliżu jest szkoła,sklep,plac zabaw,cicha i ładna okolica,do głównej trasy E7 jest około 700 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

125 000 zł68 m² 1 838,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 68m2, położone na I piętrze, w kamienicy, w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł59 m² 3 983,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 fordon, bardzo ładne i komfortowe mieszkanie w bloku z cegły o powierzchni 59m2 większy pokój 24m2 , mniejszy 12m2 bardzo duża kuchnia ok 10m2 , komfortowa i przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł89 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Dwupoziomowe mieszkanie na 10 i 11 piętrze w budynku 13-piętrowym, wykonanym w technologii "rama H". Budynek po wymianie instalacji c.o. i wody (liczniki), nowe windy. Mieszkanie po gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Reymonta

Namysłów,opolskie

65 000 zł24 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię Małą kawalerkę na Reymonta w Namysłowie. Kawalerka liczy 24 m2. Posiada jeden pokój, przedpokój, łazienkę, balkon oraz malutką kuchnię. Nowe wymienione okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

85 000 zł56 m² 1 517,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie w miejscowości Sławięcice(parę kilometrów od Kędzierzyna-Koźle).Lokal mieszkalny usytuowany jest na parterze kamienicy,składa się z dwóch pokoi,dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

130 000 zł44 m² 2 931,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie,ciepłe i słoneczne. Balkon wew.Wymieniona elektryka i hydraulika.Ściany wyceklinowane.Blisko szkoła i sklep i dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł52 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w poszukiwane lokalizacja, tuż przy Parku Krasińskich, kilka kroków do Metra Ratusz. Budynek z cegły, zadbany, wewnątrz duze podwórko dla mieszkańców. Mieszkanie rozkładowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

173 000 zł48 m² 3 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małgorzata   . Polecam mieszkanie W dobrym punkcie wyżyn.BLISKO SKLEPY RYNEK ,PRZYSTANKI AUTOBUSOWE I TRAMWAJOWY.BLOK ZADBANY PO REMONCIE.KLATKA CZYSTA.MIESZKANIE PRZESTRONNE,JASNE.POKOJE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

300 925 zł46 m² 6 436 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prowizja 0% - prowizję pośrednika pokrywa sprzedajacy Gotowe mieszkanie do sprzedaży w inwestycji Corte Verona - taniej niz u developera Corte Verona to kameralny kompleks mieszkalno-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Konin

Konin,wielkopolskie

107 000 zł49 m² 2 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Działka 3 a jako dzierzawa wieczysta dla wlaściecieli mieszkań. Mieszkanie remontowane 4 lata temu, grzejniki wymienione, kuchnia w zabudowie ze sprzetem agd. Panele w całym mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Namysłów,opolskie

200 000 zł80 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 80m2,w samym centrum Namysłowa, dostępne od zaraz, świeżo wyremontowane - nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, panele podłogowe, parapety, na ścianach gładź, kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teresy

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł91 m² 13 691,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie o wysokości 3,10 m w przedwojennej stylowej kamienicy połozonej w poblżu Parku Ujazdowskiego i Parku Łazienkowskiego. Pokój dzienny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kaczynos-Kolonia

Kaczynos-Kolonia,pomorskie

230 000 zł94 m² 2 454,90 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie 93,69 m2 w miejscowości Kaczynos Kolonia w gminie Stare Pole. Do mieszkania przynależy piękny ogród z altaną, drzewkami owocowymi o pow. 875 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białostocka

Łódź,łódzkie

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Apartament w doskonałej lokalizacji, bliskość środków komunikacji (tramwaj, autobus). Okolica: sklepy (100 m), szkoły, przedszkola (200 m), plac zabaw, w pobliżu park Stawy Jana, bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

172 000 zł43 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Ładne,funkcjonalne do wprowadzenia.Atrakcyjne położenie,kulturalne sąsiedztwo.Blok usytuowany jest w otoczeniu zieleni.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Gdańsk,pomorskie

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest nie zamieszkane od nowości. Parkiety , glazura, terakota, zabudowa Komandor, dwa pokoje 20m i 11m , kuchnia jasna oddzielna. Możliwość garażu za dopłatą, w pobliżu parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

396 000 zł62 m² 6 387,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne, widne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w Ząbkach. Istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju. W pokojach na podłogach wysokiej jakości panele, w kuchni gres,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

217 000 zł50 m² 4 340 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie godne uwagi. Loggia. Do mieszkania przynależy piwnica. Utworzona Wspólnota. Okolica pomimo bliskiego centrum miasta jest spokojna. Opłaty ekploatacyjne, prąd i gaz wedlug zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

196 000 zł58 m² 3 379,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Cena do negocjacji!~możliwość dokupienia garażu w cenie 7.000,00zł!~Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie,usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł68 m² 4 397 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta. Bardzo funkcjonalne mieszkanie 3 - pokojowe w nowym bloku z dwoma balkonami. Ustawne pokoje, jasne,słoneczne. Kuchnia oddzielna , łazienka razem z wc, i dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł42 m² 4 691 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 o łącznej powierzchni 42,42 m 2. Dwa pokoje 16 i 9 m 2 , kuchnia 6 m 2. Łazienka z wanną i oddzielne wc. Lokal w stanie bardzo dobrym. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

75 000 zł51 m² 1 470 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu skrajny szereg o powierzchni 51 m2 położone w odległości 3 kilometrów od Płot. Nieruchomość ta składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

205 000 zł53 m² 3 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie kapitalnym.Wymieniona instalacja elektryczna,hydrauliczna, parapety, okna /profil Salamander/, co./włącznie z piecem gazowym/,stolarka drzwiowa,ściany,sufity itp. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ząbki

Ząbki,mazowieckie

370 000 zł64 m² 5 806,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

nowe okna, klepka dembowa, konieczny remont łazienki (wymiana wanny) i ewentualnie wc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł55 m² 4 241,88 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone w ocieplonym bloku.Komfortowe,funkcjonalne znakomicie zlokalizowane.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 16m,11m,9m, kuchnia 7m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

180 000 zł82 m² 2 195,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz mieszkać zaraz koło zamku i starego rynku?~~fascynuje Cię klimat starych kamienic, murów które pamiętają odległe czasy?~atmosfera Stargo Miasta jest Ci bliska?~~mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

392 500 zł75 m² 5 202 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia budynku. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Mieszkanie typu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł62 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, duże mieszkanie na Błoniu. 3 sypialnie, 2 balkony, aneks kuchenny z przedpokojem stanowi dodatkowe pomieszczenie. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu szkoła, przedszkole, ciąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

174 000 zł35 m² 4 971 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 35m2, usytuowane na osiedlu Błonie. Wnętrze mieszkania posiada dwa niezależne pokoje, wykończone bardzo starannie materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

479 370 zł55 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjny apartament w standardzie "pod klucz" zaledwie 200m od morza i plaży. Pokój z aneksem kuchennym ok. 29,60m2, pokój 11,0m2, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 000 zł63 m² 5 203 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Leszno,wielkopolskie

155 000 zł51 m² 3 039,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w wieżowcu w Lesznie - ul. Grunwaldzka. Na powierzchnie 51 m2 składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

323 680 zł58 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dewelopera - Atrakcyjne mieszkanie o pow. 57,80 m2 zlokalizowane w Gdyni ( Witomino ). Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze składające się z salonu z aneksem kuchennym (.