dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł49 m² 18 346,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielanach. Układ mieszkania - praktycznie zaprojektowana przestrzeń: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

365 000 zł28 m² 13 224,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią wraz z przytulną jadalnią. Bardzo dobra inwestycja z przeznaczeniem pod wynajem oraz na własne potrzeby mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancji

Piła,wielkopolskie

642 000 zł67 m² 9 795,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 67,38m2 które zachwyca przestronnością i nowoczesnym układem. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze na nowo powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasielska

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł18 m² 21 038,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży komfortową kawalerkę, z pięknym widokiem!. Mieszkanie po kapitalnym remoncie kilka lat temu. W pełni umeblowane. Wyposażenie stanowią meble Ikea widoczne na zdjęciach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

413 000 zł34 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 34,16m zlokalizowane drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biernackiego

Kraków,małopolskie

1 725 150 zł111 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

English below W samym sercu jednej z najbardziej urokliwych części Krakowa, w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy, znajduje się mieszkanie, które zachwyca nie tylko swoim układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

339 000 zł46 m² 7 323,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Kołobrzegu widok na panoramę miasta! Oferujemy na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

525 000 zł56 m² 9 381,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokoje Bema wyremontowane *** nowa cena *** Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o pow. 51 m2 zlokalizowanego na parterze w bloku z cegły przy ul. Bema 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

798 000 zł70 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas Do sprzedania lokal mieszkalny na osiedlu Łokietka przy ulicy Pękowickiej, granica Krakowa i Zielonki. Lokalizacja Kameralny budynek 3 kondygnacyjny z 2006r - Kraków-Zielonki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

663 850 zł79 m² 8 424,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Nie zwlekaj zadzwoń i umów prezentację już dziś! Zakup bez prowizji i bez podatku pcc 2% bezpośrednio od dewelopera. Zarezerwuj termin na dniach otwartych! Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Poznań,wielkopolskie

314 000 zł20 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa kawalerka inwestycyjna w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Możliwości inwestycyjne Nieruchomość ta stanowi rewelacyjną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 555 000 zł182 m² 14 072,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Odkryj przestrzeń, która daje oddech. 181 m czystego komfortu w otulinie natury. Przedstawiam unikalną ofertę domów w zabudowie bliźniaczej, powstających w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł93 m² 13 990,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przemyślany układ Atrakcyjna Cena Cicha okolica Wygodna komunikcja Szukasz nieruchomości, która nie uznaje kompromisów? To mieszkanie o powierzchni 92,85 m to rzadka oferta na bielańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

599 999 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie z potencjałem i widokiem na morze - Leśna Góra 5, gdańsk Niedźwiednik Mieszkanie z potencjałem, cały czas wynajmowane. Lokal położony jest w spokojnej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł32 m² 17 812,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Duże panoramiczne okna Klucze czekają na odbiór Eleganckie osiedle Dobra komunikacja z centrum 2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

724 000 zł55 m² 13 158,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe * Umów się na spotkanie * Niska zabudowa * Piękny widok Zarezerwuj chwilę na wspólny, niezobowiązujący spacer po tej inwestycji. Pomogę Ci sprawdzić każdy detal, odpowiem na wszystkie pytania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł37 m² 18 378,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego przy ul. Giordana Bruna na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Żukowo,pomorskie

699 000 zł80 m² 8 748,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam mieszkanie w Żukowie od strony Gdańska Mieszkanie jest bezczynszowe, ogrzewanie jest gazowe, w sypialniach są kaloryfery, w kuchni, salonie oraz w łazience jest ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

668 999 zł62 m² 10 704 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o doskonałym układzie i świetnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze kameralnego, pięciokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł70 m² 12 557,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł50 m² 11 861,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% Prowizji dla Kupującego! oferta na wyłączność Link do wirtualnego spaceru: przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,5 m , usytuowanego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Olesno

Olesno,opolskie

389 000 zł55 m² 7 072,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach małej rodziny lub pary. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałowa

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł58 m² 20 344,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji położone przy ul. Wałowej, idealne jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 58 m2 po remoncie do zamieszkania lub wynajęcia zaraz po zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Częstochowa,śląskie

175 000 zł34 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,3 m , położona na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie, przy Alei Pokoju 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 780 900 zł56 m² 32 053,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł58 m² 9 138,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*Oferta dostępna tylko w biurze joker house nieruchomoci! Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż w stanie deweloperskim, po odbiorach i gotowe do wykończenia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Zbocze

Łódź,łódzkie

340 000 zł61 m² 5 569,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1944

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61 m , położonego na parterze niskiego bloku w zielonej i spokojnej części dzielnicy Stoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tczewska

Rokitki,pomorskie

395 000 zł49 m² 8 048,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje miejsce 30 minut od gdańska brak prowizji brak podatku od czynnosci cywilno-prawnych bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie o świetnym układzie: salon z aneksem 18,61 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tolkiena

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł62 m² 23 844,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojej rodziny 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia!wyjątkowe, dwustronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. J.R.R. Tolkiena 3. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnowiejska

Kraków,małopolskie

999 000 zł64 m² 15 609,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w zadbanym czteropiętrowym budynku przy ulicy Czarnowiejskiej obok parku Wisławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią i małym balkonem na Ochocie na czwartym piętrze bez windy. Mieszkanie po odświeżeniu gotowe do wprowadzenia. Wokół niska zabudowa, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł33 m² 11 608 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,65 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. 9 dywizji Piechoty. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł41 m² 14 980,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2015 roku zlokalizowane -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Budynek ogrodzony, posiada monitoring wizyjny, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

390 000 zł33 m² 11 676,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W centrum katowic tylko 2 km do ronda Nowoczesna inwestycja składająca się z czterech segmentów Cała inwestycja składa się z 273 mieszkań, 7 lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł23 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

429 000 zł44 m² 9 741,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026