dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Łódź,łódzkie

200 000 zł48 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 2-pokojowe, położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na Retkini. Mieszkanie rozkładowe, posiada nowe okna pcv. W jednym pokoju są panele, w mniejszym wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Puck

Puck,pomorskie

220 000 zł57 m² 3 859,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam pilnie mieszkanie komunalne zadłuzone. Stan dobry, mieszkanie połozone w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu przedszkole i szkoła podstawowa oraz gimnazjum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł22 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Znakomita lokalizacja - ścisłe centrum! (ogłoszenie prywatne) Powierzchnia 22m2. Duży pokój 16 m2, w kształcie kwadratu. Łazienka około 3 m2 (do remontu). Dodatkowo piwnica. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł61 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania piękne mieszkanie 61 m2 z ogródkiem na Przadze Południe przy ul. Nizinnej. Mieszkanie jest przestronne i gotowe do zamieszkania. Składa się z: - salonu - 36 m2, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Kwidzyn,pomorskie

140 000 zł55 m² 2 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 55m2 zlokalizowane w centrum miasta przy ul. 3 go Maja 16. Mieszkanie liczy dwa przestrzenne, jasne pokoje, kuchnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 33m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mikulczyce

Zabrze,śląskie

138 000 zł42 m² 3 285 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży bardzo ładne i przytulne mieszkanie w Centrum Mikulczyc o powierzchni 42m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze niskiego czteropiętrowego bloku. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł62 m² 3 691 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Gryfice,zachodniopomorskie

180 000 zł58 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie przy ul Akacjowej 3, położone na czwartym piętrze.W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje - duży z wyjściem na balkon, przedpokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńskiej

Łódź,łódzkie

297 000 zł60 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe, 48m2, położone na 2 piętrze w bloku 3-piętrowym z 2002 r. Cicha okolica i dobra komunikacja z Centrum. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

90 000 zł47 m² 1 914 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe (47,5m2) w bloku w Szczytnicy koło Bolesławca (12km). Mieszkanie jest po remoncie, panele na podłogach, okna wszystkie plastikowe, na ścianach puc, a cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiślańska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł73 m² 5 465 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie na wrocławskim Kozanowie, składające się z czterech rozkładowych pokoi na I piętrze, z windą. Stan techniczny bardzo dobry - kuchnia w kafelkach, zabudowana meblami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Małgorzata   .Gorąco polecam komfortowe mieszkanie na Kapuściskach.Lokal po modernizacji nabrał nowoczesnego wyglądu.Na podłogach deska oraz terakota.Duża zabudowana szafa.Kuchnia również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

510 000 zł62 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szlak (stare Miasto), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy. Kamienica z końca XiX wieku po remoncie. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł27 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Przytulna, widna kawalerka po generalnym remoncie. Ustawna, umeblowana, gotowa do zamieszkania, kuchnia i łazienka wyposażone (lodówka, pralka, piekarnik, płyta gazowa), nowe meble (narożnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Człuchów,pomorskie

300 000 zł109 m² 2 752,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

współwłasność, cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł49 m² 3 807 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie położone w Fordonie w dzielnicy Nad Wisłą. Blok z cegły ogrodzony z miejscem parkingowym przynależnym do mieszkania. Miejsce jest w cenie mieszkania. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

177 736 zł34 m² 5 130 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 34,64 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 26,29m2, przedpokoju 3,95m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 000 zł63 m² 5 203 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia budynku. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Mieszkanie typu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Olkusz,małopolskie

210 000 zł64 m² 3 281,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnym miejscu? To oferta dla Ciebie Do sprzedania mieszkanie w rodzinnej okolicy. Bardzo słoneczne Mieszkanie 3-pokojowe, spółdzielcze własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie zlokalizowane na dawnym wojskowym osiedlu.Nieruchomość wybudowana w połowie lat 70-tych w technologii tradycyjnej, tylko niskie(5-cio) kondygnacyjne bloki. Wokół mnóstwo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

333 000 zł37 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie położone jest w Warszawie, przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki (dzielnica Żoliborz), ok. 20 minut do Centrum. Znakomita lokalizacja na Starym Żoliborzu. Spokojna zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

325 000 zł68 m² 4 779,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Wiejskiej w Białymstoku. Komfortowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze (bez skosów, nienarożne). Blok z cegły. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

542 000 zł100 m² 5 389 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowska

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł51 m² 6 666 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w budynku z cegły (lata 50-te) w znakomitej lokalizacji blisko Placu Hallera. Okolica cicha i bezpieczna. W sąsiedztwie szkoły, przedszkola, bazarek jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Wejherowo,pomorskie

153 000 zł28 m² 5 884,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ładne mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, dobrze zlokalizowane, w pobliżu szkoła podstawowa, las. Do dworca skm ok. 5 min. Kameralne osiedle składające się z kilku bloków ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pińczów

Pińczów,świętokrzyskie

231 000 zł66 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowoczesnie zaaranżowane. Częściowo otwarta przestrzeń z wydzieloną garderobą. Podłogi i parapety drewniane. Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne firma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kudowa-Zdrój

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

125 000 zł42 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje,kuchnia,lazienka,z balkonem 42,5 m IV p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł79 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Lipskiej. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w III-piętrowej kamienicy; 450m od Stadionu Narodowego i 100m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

190 000 zł48 m² 3 893 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Możliwość podłączenia internetu. Mieszkanie wyposażone: pralka, lodówka, tv, dwa tapczany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przodowników Pracy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł59 m² 3 050,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam mam do sprzedania mieszkanie w przystępnej cenie bez zbędnych pośreników. Tanie w utrzymaniu w ładnym otoczeniu lasu z widokiem na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

160 000 zł50 m² 3 174,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

dobre położenie wszędzie blisko

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malinowskiego

Warszawa,mazowieckie

576 000 zł72 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio sprzedam 72m2. 3 pokoje: 24,10,9; kuchnia 11; wc osobno (możliwość przebudowy, oryginalnie mieszkanie było 4 pokojowe z widną kuchnią 6 m2). Kuchnia zabudowana, szafy wnękowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Floriana

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

333 600 zł48 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim ul. Floriana 8 48m2, piętro 2/4, 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka, oddzielnie wc, balkon, piwnica. Mieszkanie w centrum Ożarowa, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

330 000 zł52 m² 6 346 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na na osiedlu Mistrzejowice Nowe (mistrzejowice), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1995 roku. W mieszkaniu okna wymienione na pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Linneusza

Warszawa,mazowieckie

375 500 zł49 m² 7 663,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedania mieszkanie 49 m2 na Pradze Pólnoc przy ul. Linneusza. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi - 20 m2 oraz 12 m2, parkiet dębowy po cyklinowaniu, - kuchni - z oknem, gres i glazura, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Łódź,łódzkie

310 000 zł82 m² 3 774,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe 82,12 m2, co stanowi 35,7% całości budynku oraz 35,7% wieczystej dzierżawy gruntu o powierzchni 870 m2. Pozostałe 3 mieszkania i grunt pozostają własnością Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł47 m² 11 624 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja,samo centrum warszawy! Oferta bezpośrednia,nie wpólpracuje z agencjami. Mam do zaoferowania ładne mieszkanie w centrum Warszawy na ul.Świętokrzyskiej z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

297 000 zł54 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Tylko 297 tys. zł za 54 mkw nas Popowicach Polecam ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,1 mkw położone na 5. piętrze w budynku 10 piętrowym przy ul. Białowieskiej na Popowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

199 000 zł78 m² 2 551,28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam atrakcyjne mieszkanie w dobrej lokalizacji.