dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frycza-Modrzewskiego

Kraków,małopolskie

330 000 zł40 m² 8 314,44 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuje do sprzedania jasne, przestronne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,69 m2 usytuowane na II piętrze w VII piętrowym bloku z 2005 roku, przy ulicy Frycza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

380 000 zł99 m² 3 838 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 23,95m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

245 000 zł51 m² 4 803 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 16,73m2, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

330 000 zł74 m² 4 459 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 19,8m2, aneksu kuchennego 6,6m2, sypialni 14,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

259 152 zł51 m² 5 033 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 51,49 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 23,05m2, sypialni 18,10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

185 736 zł34 m² 5 361 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 34,64 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 26,29m2, przedpokoju 3,95m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

273 200 zł67 m² 4 021 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach, tylko 5km od Wrocławia. Mieszkanie o powierzchni 67,94 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł74 m² 6 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie Z garażem I tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym. Mieszkanie w standardzie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

298 600 zł51 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

344 420 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna kuchnia ok.9m2. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

403 260 zł62 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

392 821 zł58 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w promocyjnej cenie w nowej inwestycji - rezydencja piastowska! Mieszkanie o łącznej powierzchni powyżej 58m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

213 095 zł39 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

214 567 zł39 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

210 043 zł38 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38,54 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. 19,12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

196 000 zł39 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. 19,78m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Mieszkanie o powierzchni 70m2, składa się z dużej powierzchni do zagospodarowania o pow. ok 60m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

168 300 zł33 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Mieszkanie o powierzchni 33 m2, składa się z pokoju dziennego 13,79m2 (balkon 3m2) z aneksem kuchennym 3,84m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

263 200 zł56 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Mieszkanie o powierzchni 56 m2, składa się z pokoju dziennego 20,28m2 z aneksem kuchennym 6,15m2, dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

225 600 zł48 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Mieszkanie o powierzchni 48 m2, składa się z pokoju dziennego 13,02m2 z aneksem kuchennym 6,00m2, dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 500 zł45 m² 5 399 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia budynku. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Mieszkanie typu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Poznań,wielkopolskie

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie własnościowe, z Księgą Wieczystą, na sprzedaż z miejscem postojowym w hali garażowej (za dopłatą) Opis nieruchomości: ładne, wykończone mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zygmuntowska

Kraków,małopolskie

120 000 zł18 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

sprzedaż , Mieszkanie garsoniera, lokal biurowy, azory, ul. Zygmuntowska pow.: 18,00 m2, Przedmiotem sprzedaży jest lokal, który w księdze wieczystej widnieje, jako lokal niemieszkalny. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 220zł. Aneks kuchenny z mmeblami i sprzętem agd- płytki , pokoje 20m-panele , 11m-wykładzina , taras 10m, wc i łazienka-płytki , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

***jeśli chcesz zaoszczędzić kup bez pośrednika*** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na ul. Nowosądeckiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 7-piętrowego bloku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Brzeg Dolny,dolnośląskie

240 000 zł65 m² 3 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, przestrzenne, okna na południe i północ, jasne. Osobna toaleta. Kuchnia umeblowana, kuchenka gazowa, stolik. Mieszkanie okablowane z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Kraków,małopolskie

427 700 zł47 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Karta lokalu dane podstawowe Transakcja Sprzedaż Rodzaj obiektu Mieszkanie 2-pokojowe-jk Dzielnica/rejon Krowodrza Powierzchnia 47,00 m2 Cena 427 700,00 pln Cena za m2 9 100,00 pln Własność odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaczorówka

Kraków,małopolskie

720 000 zł99 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

sprzedaż , Mieszkanie 3-pokojowe, mieszkanie 4-pokojowe, mieszkanie apartamenty, tonie, ul. Kaczorówka pow.: 99,40 m2, Apartament 3 pokojowy usytuowany na 2 piętrze w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Andersa

Gliwice,śląskie

495 000 zł126 m² 3 909 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dom- mieszkanie o pow. 126m2 z działką 400m2 położony w bocznej ulicy od ul. Andersa. Składa się z 4 poziomów- nie pięter. Od ulicy wchodzi się po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

259 000 zł110 m² 2 354,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super okazja! Bezczynszowe przestronne mieszkanie w wolnostojącym domu z kameralnym ogródkiem i garażem. Dom trójrodzinny, wejscie główne od ulicy i drugie od ogródka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Stargard,zachodniopomorskie

185 000 zł51 m² 3 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie bardzo ciepłe blisko ogródków działkowych do centrum 3 minuty piechotą

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Karłowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 749 120 zł291 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Firma Metro Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel prezentuje ofertę sprzedaży apartamentów w nowej inwestycji piano house. Charakteryzujący się nowoczesną i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tołwińskiego

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie ustawne, 3 pokoje, kuchnia i łazienka widne. Ekspozycja dwustronna (wsch i płn-zach). Blok ocieplony i po wymianie rur (co, woda, gaz). W przedpokoju estetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Serocka

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł84 m² 7 440,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne, czteropokojowe mieszkanie składające się z otwartego pokoju dziennego 22m2 do którego prowadzi przestronny,szeroki przedpokój o powierzchni 13 m2 ,trzech sypialni (10,13 i 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

168 000 zł41 m² 4 097,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mieszkanko z 2005 roku Przytulne mieszkanko w nowym budownictwie.Okna typu VELUX .Powierzchnia w/aktu 41 m2 , po podłodze 54 m2. Łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu las,park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

392 500 zł75 m² 5 202 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

195 000 zł65 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie słoneczne,ciepłe z dużym balkonem i pięknym widokiem na Ełk .Blok ogrodzony z miejscami parkingowymi i garażami pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Łódź,łódzkie

132 000 zł33 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 32m2 na 8 piętrze w wieżowcu na Dąbrowie. Mieszkanie jest rozkładowe, z balkonem, z piwnicą, do remontu i do własnej aranżacji, okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Styki

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Sprzedam lub zamienię na kawalerkę z dopłatą mieszkanie 3-y pokojowe, położone w budynku dwu piętrowym na Pogodnie na ul.Jana Styki, drugie piętro, okna PCV, ogrzewanie piece.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszykowa

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

156 700 zł52 m² 3 013,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na 1szym piętrze,mniejszy pokoj ma 15 m2,duzy balkon ,piwnica 16m2 i strych do uzytkowania. Bardzo dogodna lokalizacja 5 min do dworca pkp ,sklepu Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Łódź,łódzkie

190 000 zł51 m² 3 725,49 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nr : 2769s/2011 Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Widzewie Wschodzie o powierzchni 51m2, połozone na 7 piętrze w odnowionym z zewnątrz wieżowcu. Okolica bardzo spokojna.