dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

266 000 zł38 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Saskiej( róg Zwycięzców). Mieszkanie z 2 osobnymi pokojami ,z przepięknym widokiem na całą Warszawę i na stadion. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Różyckiego

Kraków,małopolskie

210 000 zł24 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Witam, sprzedaję kawalerkę na Azorach w Krakowie przy ul. Różyckiego. Właśnie skończyłem tam remont, wymienione zostały wszystkie instalacje, wodna, elektryczna, gazowa. Nowe okna pcv, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Imbramowska

Kraków,małopolskie

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Prądnik Biały, przy ul.Imbramowskiej. Ekspozycja płd-zach. Panorma na centrum miasta. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mońki

Mońki,podlaskie

540 000 zł390 m² 1 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

190 000 zł64 m² 2 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.ok.64 m2 składające się z 3 niezależnych dużych pokoi, widnej dużej kuchni w kwadracie, łazienki i osobnego wc.~Mieszkanie z balkonem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł54 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie M-3 blok z cegły ,na pierwszym piętrze. Pokoje 24m,13m,kuchnia 9m.Kuchnia jest umeblowana. Na ścianach gładzie,na podłogach parkiet.Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zaodrze

Opole,opolskie

189 000 zł42 m² 4 443 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie - Zaodrze. Oferujemy Państwu zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem , o pow. uż. 42,53 m2, usytuowanie na parterze w wysokim budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 w bloku z balkonem o powierzchni 38m2. na 4 piętrze. Dwa pokoje: 15m., 9m. - bardzo ustawne. Okna pcv. Na ścianach tapety. Drzwi wejściowe-podwójne. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

140 000 zł48 m² 2 910,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe, kw, 48,10 m2, 4p/10, środkowe, dwustronne, ciepłe i słoneczne, 2 pokoje, łazienka, widna kuchnia, balkon, pomierniki ciepła, wodomierz, umeblowane, os. Słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Baildona

Katowice,śląskie

440 000 zł70 m² 6 285 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na Dębowych Tarasach z Ogródkiem! Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane sprzet rtv i agd. Doskonała inwestycja pod wynajem. Możliwość dokupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł54 m² 4 074 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3, pow. 54m2, 2 duże pokoje. Sprzedaż mieszkania w doskonałej lokalizacji, duża kuchnia. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe, widne. Duża loggia. Nadaje się na intwestycje najem dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstania Śląskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

115 000 zł31 m² 3 709,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.31 m2 składajace się z 1 dużego pokoju, widnej osobnej kuchni, łazienki i wc razem oraz przedpokoju.~Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie na ścianach są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kościuszki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.50 m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki i wc razem.~Mieszkanie jest do remontu na podłogach w pokojach są wykładziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Blachownia

Blachownia,śląskie

158 000 zł55 m² 2 872,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Posiadam mieszkanie do sprzedaży - blachownia pow. 55 m kw. 1p. blok. Klatka czysta, zadbana , 3 lokatorów na piętrze. Układ okien dwustronny na wschód i zachód. duży balkon na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małgorzata   .POLECAM MIESZKANIE 2 POKOJOWE O BARDZO FUNKCJONALNYM ROZKŁADZIE.Z DUŻEGO PRZEDPOKOJU SĄ WEJŚCIA DO POSZCZEGÓLNYCH POMIESZCZEŃ.W LOKALU ZNAJDUJE SIĘ ŁAZIENKA I OSOBNE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

250 000 zł111 m² 2 259,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przejdź się po mieszkaniu obejrzyj video:-)~~atuty nieruchomości:;~bezczynszowe; cisza i spokój w ścisłym centrum Bielska-Białej; kameralny budynek;~grube mury z cegły; jedno mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karłowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 844 zł63 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Firma Metro Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel prezentuje ofertę sprzedaży apartamentów w nowej inwestycji piano house. Charakteryzujący się nowoczesną i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaczorowska

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł30 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Udział W 1/4 nieruchomości domu o powierzchni 118m2 w którym znajdują sie 4 niezależne kawalerki. (każda po 29,5m2) Tytuł prawny>akt własności! Działka o pow 310 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł90 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe położone w sercu Kabat - w pobliżu lasu, 3 min. od stacji metra, w okolicy wielu punktów handlowo-usługowych. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

280 000 zł75 m² 3 733,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***** zapraszamy do oglądania ***** Do sprzedania mieszkanie w Dąbrowie Górniczej Centrum. Pow. 74m kw, 4 niezależne pokoje, widna kuchnia z zabudową ze zmywarką, lodówką, stanowiąca aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 33m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

174 000 zł50 m² 3 480 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie M-3 osiedle Nad Wisła,łazienka i wc do remontu. Czynsz 259zł/1os.Okolica spokojna,dużo sklepów,przystanki autobusowe. Zapraszam na prezentację. Powyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

165 000 zł58 m² 2 844,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.58 m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni w kwadracie, łazienki oraz wc razem .~Mieszkanie jest ustawne i słoneczne, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

204 000 zł46 m² 4 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zadbane mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu położonym na krawędzi lasu, oddalone od miejskiego zgiełku z rozwinietą w pełni infastrukturą handlowo - usługową. Na osiedlu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł54 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Okazja! Mieszkanie na zielonym Powiślu do wprowadzenia. Budynek z odnowioną elewacją i czystymi klatkami schodowymi. Mieszkanie pierwotnie miało metraż 54 m2, do powierzchni mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

kontakt   M3 na osowej górze na parterze Z balkonem W nowej cegle.NA PODŁOGACH DREWNIANY PARKIET NA SCIANACH GŁADZIE. Gustownie wykończona łazienka W płytkach nowego typu.TEREN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Parkowa

Rybnik,śląskie

290 000 zł158 m² 1 835,44 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

mieszkanie bez czynszowe 120m2 na 2 poziomach z balkonem i ogródkiem/możliwość utworzenia 2 mieszkań/5 pokoi,2 łazienki,kuchnia w budynku 2 rodzinnym.Sprzedaż bez pośredników

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe z księga wieczystą , czynsz 380zł. Mieszkanie po remoncie. Jasna kuchnia-płytki , pokoje 16m i 10m-wykładzina dywanowa , wc i łazienka-płytki , nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

172 000 zł21 m² 8 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Posiadam do sprzedania mieszkanie w Krakowie na os. Centrum A. Mieszkanie jest bardzo ustawne i przytulne. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, bardzo zadbane i czyste prawie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

213 840 zł48 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, zamknięte osiedle zielona enklawa - w samym centrum Obornik Śląskich (ok. 30 min do Wrocławia). Funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

384 032 zł87 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, zamknięte osiedle zielona enklawa - w samym centrum Obornik Śląskich (ok. 30 min do Wrocławia). Funkcjonalny układ pomieszczeń. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Mieszkanie o powierzchni 70m2, składa się z dużej powierzchni do zagospodarowania o pow. ok 60m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

239 700 zł51 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Mieszkanie o powierzchni 51m2, składa się z pokoju dziennego 15,09m2 (balkon 11m2) z aneksem kuchennym 6,35m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

230 900 zł56 m² 4 093 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 56,41 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 26,29m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

207 200 zł50 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 50,23 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 20,84m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

143 300 zł33 m² 4 296 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 33,35 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 22,26m2, przedpokoju 6,61m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

185 736 zł34 m² 5 361 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 34,64 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 26,29m2, przedpokoju 3,95m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

259 152 zł51 m² 5 033 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 51,49 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 23,05m2, sypialni 18,10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

157 949 zł25 m² 6 098 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, łazienka 4,10m2, hol 2,26m2. Lokal jednostronny. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

242 191 zł37 m² 6 388 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, sypialnia ok.12,01m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

258 190 zł43 m² 5 916 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,08m2, sypialni.