dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wybickiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

95 000 zł37 m² 2 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z balkonem o pow.ok.37 m2 składające się z 1 dużego pokoju, dużej kuchni w kwadracie, łazienki i wc razem. Mieszkanie jest do remontu na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

163 000 zł30 m² 5 451,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 29,9 m, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, małego pokoju oraz łazienki. Mieszkanie na trzecim piętrze, bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

183 000 zł64 m² 2 859,38 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Do sprzedania mieszkanie w Dąbrowie Górniczej na Mydlicach. Powierzchnia 63,5m2, 3 niezależne pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc, balkon. Korytarz zamykany dla 4 lokatorów. Położone na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

215 000 zł72 m² 2 986,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** Do sprzedania mieszkanie w Sosnowcu-Pogoń. Powierzchnia 72m2, widna kuchnia, 3pokoje bez balkonu. Mieszkanie położone na 0/3p. W pokojach na podłodze panele, ściany z płyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

159 000 zł64 m² 2 484,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie o pow. 64 m2 składające się z 3 niezależnych ustawnych pokoi, widnej w kształcie kwadratu kuchni, osobnej łazienki, wc, dwa przedpokoje, piwnicy plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł82 m² 9 573,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na Iszym pietrze w kamienicy z 1938.Teren ogrodzony i zagospodarowany.Kamienica w dobrym stanie, klatka schodowa po remoncie.Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Katowice,śląskie

180 000 zł51 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Do sprzedania jest jasne i słoneczne mieszkanie o pow.ok 51 m2 składające się z 2 pokoi, widnej osobnej kuchni, łazienki i wc razem.~Mieszkanie znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

164 000 zł50 m² 3 302,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Magdalena Grochowska   Mieszkanie M-3 Fordon do remontu. Zapraszam na prezentację. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł46 m² 6 847,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po remoncie, ładnie wykończone. Nowe okna. Nowe glazury i terkoty. Gładzie na ścianach. Parkiet wycyklinowany i polakierowany. 2 pokoje w amfiladzie, z balkonem. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

90 000 zł30 m² 2 942 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka na ul. Dmowskiego, pierwsze piętro, 30,59m. Okna nowe pcv, w pokoju panele, relatywnie duża kuchnia w boazerii, blok z cegły w spokojnej zielonej okolicy. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

250 000 zł79 m² 3 164 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży bardzo przytulne, przestronne mieszkanie w dzielnicy Mydlice. Lokal usytuowany na szóstym piętrze w wieżowcu z winda i domofonem (sąsiedztwo kilku lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

170 000 zł51 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z balkonem o pow. ok.51 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, osobnej widnej kuchni, łazienki i wc razem. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Kraków,małopolskie

685 000 zł100 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Długiej (stare Miasto), usytuowane w oficynie na parterze trzypiętrowej kamienicy z początku XX-go wieku. Mieszkanie po remoncie, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Felińskiego

Kraków,małopolskie

289 800 zł46 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Felińskiego (prądnik Czerwony), usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

82 000 zł35 m² 2 342,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 35 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc, balkonu .~Mieszkanie usytuowane jest na parterze w bloku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł185 m² 1 345 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Przedmiotem sprzedaży jest loft zlokalizowany w Bydgoszczy, na osiedlu Śródmieście. Lokal ten został wyodrębniony z dawnego budynku przemysłowego. Znajduje się na 2 piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

324 900 zł68 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa sprzedający! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe położone na I piętrze w nowym bloku z cegły na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł49 m² 3 979 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w trzypiętrowym bloku z cegły w Fordonie na osiedlu Tatrzańskim. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 mieści się na drugim piętrze. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

284 900 zł38 m² 7 497,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja! Polecam rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w odnowionym budynku na Saskiej Kępie, przy ulicy Międzynarodowej. Pokój. Sypialnia z pojemną szafą wnękową i dużym oknem. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staszica

Łomianki,mazowieckie

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie znajduje się na najładniejszym osiedlu mieszkaniowym w Łomiankach (osiedle Tęcza). W łazience, kuchni i przedpokoju terakota, w pokojach dębowa podłoga. W holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemiczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

173 000 zł55 m² 3 145,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.55m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej dużej kuchni w kwadracie, łazienki i wc razem.~Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

390 000 zł70 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzednia bardzo komfortowe mieszkanie 3-pokojowe 70m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2007r., teren ogrodzony (Retkinia). Mieszkanie własnościowe, rozkładowe, w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Opole,opolskie

253 000 zł58 m² 4 317 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - 3- pokojowe mieszkanie - zwm. Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem , o pow. uż. ok. 59 m2, usytuowanie na 10 piętrze w 11-piętrowym budynku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fredry

Świnoujście,zachodniopomorskie

445 000 zł90 m² 4 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe (2 pokojowe o pow. 30mkw oraz 3 pokojowe o pow. 60mkw). Mieszkania są jedno nad drugim z niezależnymi wejściami z możliwością ich wewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saperów

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Śliczne mieszkanie W centrum wrocławia! okazja! cena 419 000zł / neg. Krzyki - borek! Mieszkanie 4 pokojowe, 97 mkw, plus możliwość adaptacji strychu. Łączna powierzchnia po podłodze to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

245 000 zł85 m² 2 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Dąbrowie Górniczej-centrum. Powierzchnia 85m2, 4 pokoje, kuchnia otwarta na pokój, łazienka, wc, balkon. Korytarz zamykany dla 4 lokatorów. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

165 000 zł27 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 315zł. Jasna kuchnia z meblami-wykładzina , pokój 16m-parkiet , wc i łazienka-płytki , okna drewniane , drzwi balkonowe, piwnica , wolne 1 lipiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

410 000 zł105 m² 3 919,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament 104,60 m2 - dwu poziomowy W budynku dwu rodzinnym tylko jeden sąsiad! działka 250 m2 garatis! - miejsce parkingowe wyłożone kostką brukową.STAN DEWELOPERSKI - PARAPETY , GNIAZDA ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

310 000 zł54 m² 5 709,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Kameralny apartament 52,30m2 W budynku dwu rodzinnym tylko jeden sąsiad! działka 250 m2 gratis! - miejsce parkingowe wyłożone kostką brukową.STAN DEWELOPERSKI - PARAPETY , GNIAZDA , WŁĄCZNIKI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

397 451 zł104 m² 3 821 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Nowe gotowe do odbioru. Tylko 4 km za Ołtaszynem, w kierunku Żórawiny, wyjazd z Wrocławia ul. Grota-Roweckiego. Kameralna zabudowa, ogrodzony teren, kontrola dostępu oraz klimatyzowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

172 000 zł51 m² 3 372,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.51 m2 składającego się z 3 pokoi, kuchni w aneksie, łazienki i wc razem. Obecnie przeprowadzany jest w mieszkaniu kapitalny remont, są nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ehrenberga

Kraków,małopolskie

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedaż, mieszkanie 2-pokojowe z odrębną kuchnią, ul. Ehrenberga, azory, pow.: 55,18 m2, Mieszkanie jednopoziomowe usytuowane w domu dwurodzinnym ( wybudowanym w 1969r.) przy cichej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł79 m² 3 924,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe z klimatem ,komfortowo urządzone,przestronne,słoneczne do wprowadzenia bez nakładów finansowych.Znajduje się na 3 piętrze w bloku z cegły(1997r)Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

155 000 zł38 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie super komfortowe po kapitalnym remoncie z balkonem o pow.38 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni otwartej, łazienki i wc razem.~Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Murarska

Łobez,zachodniopomorskie

70 000 zł31 m² 2 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie ciepłe słoneczne na parterze tel stacjonarny satelita gaz ziemny ogrzewanie miejskie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowe Warpno

Nowe Warpno,zachodniopomorskie

107 109 zł39 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro House Trader oferuje do sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego w takiej samej cenie jak developerzy. Klient - koszty obsługi biura ponosi wyłącznie developer. Tylko do 20 września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

168 300 zł33 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Mieszkanie o powierzchni 33 m2, składa się z pokoju dziennego 13,79m2 (balkon 3m2) z aneksem kuchennym 3,84m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Osiedlowa

Brzeg Dolny,dolnośląskie

110 000 zł30 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie rok temu , wymienione drzwi wejściowe oraz okna, mieszkanie bardzo ciepłe , bardzo cicha i spokojna okolica .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemiczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

175 000 zł55 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Monika**~pilnie! cena do negocjacji! Do sprzedania mieszkanie o pow.55 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej kuchni , łazienki razem z wc.~Mieszkanie jest po remoncie , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Okole

Okole,kujawsko-pomorskie

220 000 zł65 m² 3 348 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 66m2 w kamienicy blisko Ronda Grunwaldzkiego. Pokoje (24m2, 18m2) w gładziach gipsowych, na podłogach panele. W jednym z pokoi zachowany piec kaflowy. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szprotawa

Szprotawa,lubuskie

88 800 zł37 m² 2 400 zł/m²