dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

361 499 zł68 m² 5 349,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w luksusowym budynku w centrum Zielonej Góry. Mieszkanie na 3 piętrze (budynek 5 kondygnacji), w skład którego wchodzą: pokój 36,21m2, pokój 14,23m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

95 000 zł30 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Pasłęku przy ul. Ogrodowej24. Po gruntownym remoncie i wymianie wszystkich instalacji. Do zamieszkania od zaraz, nie wymaga żadnego nakładu na remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Metalchem

Opole,opolskie

225 000 zł64 m² 3 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Proponujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 64,40m2 + piwnica 4,40m2. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Metachem, w niskim budynku z lat '90, na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

123 000 zł31 m² 3 967,74 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe w ocieplonym i odnowionym bloku.Usytuowane na 8 piętrze z atrakcyjnym widokiem na zieleń i przestrzeń.Dogodna komunikacja do Centrum.Ładne,słoneczne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Mieszkanie o powierzchni 70m2, składa się z dużej powierzchni do zagospodarowania o pow. ok 60m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

165 000 zł27 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczysta , czynsz 180zł. Mieszkanie po remoncie .Ciemna kuchnia z meblami otwarta na pokój-płytki , pokój 16m-panele ,wc i łazienka-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Apartament! Komfort! Jacuzzi! Ok. ul. Pereca - Grabiszyn! 10 min do Rynku! Do sprzedania bardzo ładny apartament, 3-pokojowy o powierzchni 52 mkw, komfortowo i luksusowo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

252 220 zł71 m² 3 537,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

! jesienna promocja do końca listopada! osiedle wiedeńskie W kątach wrocławskich tylko 3400 zł/m2! Doskonała oferta dla ludzi pracujących we Wrocławiu - dogodne połączenie kolejowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

185 780 zł50 m² 3 700,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

140 000 zł48 m² 2 910,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48,10m2 zlokalizowane na oś. Słonecznym, po remoncie - usunięty kselamit, centrum miasta, blisko do szkół, okna pcv, pomierniki ciepła i wody

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

114 140 zł32 m² 3 555,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętopełka

Rumia,pomorskie

355 000 zł59 m² 6 016,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek czterorodzinny oddany w 2009 roku. na klatce dwie rodziny. mieszkanie znajduje się na wysokim parterze,garaż 26m2,brama wjazdowa na teren posesji i garażowa na pilota.taras około 7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł77 m² 6 396,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio. Mieszkanie 76,6 m2 na małym, cichym i zamkniętym osiedlu położone tuż przy wale wiślanym - z osiedla bezpośrednie wyjście na wał. Mieszkanie ciche, zadbane, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bora-Komorowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

139 000 zł35 m² 3 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania (kuchnia z wyposażeniem, łazienka, szafa wnękowa, aneks sypialny, sofa i fotele). Cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

225 600 zł48 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Mieszkanie o powierzchni 48 m2, składa się z pokoju dziennego 13,02m2 z aneksem kuchennym 6,00m2, dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

239 700 zł51 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Mieszkanie o powierzchni 51m2, składa się z pokoju dziennego 15,09m2 (balkon 11m2) z aneksem kuchennym 6,35m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

182 100 zł43 m² 4 225 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 43,10 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19,82m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

207 200 zł50 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 50,23 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 20,84m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

185 736 zł34 m² 5 361 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 34,64 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 26,29m2, przedpokoju 3,95m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

259 152 zł51 m² 5 033 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 51,49 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 23,05m2, sypialni 18,10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

380 000 zł99 m² 3 838 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 23,95m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

245 000 zł51 m² 4 803 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 16,73m2, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

213 840 zł48 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, zamknięte osiedle zielona enklawa - w samym centrum Obornik Śląskich (ok. 30 min do Wrocławia). Funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

384 032 zł87 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, zamknięte osiedle zielona enklawa - w samym centrum Obornik Śląskich (ok. 30 min do Wrocławia). Funkcjonalny układ pomieszczeń. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł74 m² 6 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie Z garażem I tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym. Mieszkanie w standardzie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

298 600 zł51 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

335 630 zł60 m² 5 587 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

282 794 zł51 m² 5 453 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,08m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

262 243 zł44 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem ok 30m2. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

248 000 zł44 m² 5 524 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokój dzienny ok. 19,84m2 z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

358 425 zł53 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny [ok. 22m2] z wyjściem na balkon [6m2], sypialnia [10m2] z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

384 714 zł57 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej w promocyjnej cenie! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19,02m2 z wyjściem na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

262 028 zł49 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe osiedle horyzonty przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 49,9 m2, składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

206 501 zł37 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

171 423 zł27 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie narożne. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

212 877 zł39 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Tychy,śląskie

208 000 zł70 m² 2 971 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymane! okazja! 70 m2 powierzchni za 208.000zł Do sprzedaży duże, dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju. Doskonała lokalizacja, dobra cena, standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Puławy

Puławy,lubelskie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, z dużym balkonem i oknami na obie strony bloku. Budynek usytuowany w samym centrum Puław, w doskonałym punkcie komunikacyjnym, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 600 zł56 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela Magdalena Grochowska   Mieszkanie w stanie deweloperskim w bardzo spokojnej okolicy. 2 pokoje 20m,11m, kuchnia 10m oddzielnie. Balkon. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Suble

Tychy,śląskie

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tychy, nowa niższa cena 195 000 zł. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie przy ulicy Budowlanych. Położenie - mieszkanie usytuowane na parterze w niskiej trzypiętrowej zabudowie. Program użytkowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Opole,opolskie

259 000 zł82 m² 3 151 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Proponujemy Państwu rozkładowe, dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 82,18 m2 , składające się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc,.