dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowszczaków

Warszawa,mazowieckie

959 000 zł20 m² 47 950 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przytulne wnętrze w historycznej otulinie zabudowy socrealistycznej - zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł50 m² 14 833,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie na cenionym osiedlu Promenady Wrocławskie, tuż obok rzeki! Wyłączny Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Układ pomieszczeń: - pokój - Przedpokój - Pokój - Kuchnia - Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł31 m² 18 167,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Okazja! 2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Osobna kuchnia I balkon. Oferta na wyłączność. Klucze w biurze. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł57 m² 15 838,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. To unikatowe mieszkanie z niepowtarzalnym tarasem 45 m2 czeka na Ciebie! Solidne mieszkanie z licznymi udogodnieniami po remoncie. Przeczytaj opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł38 m² 14 391,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone na 4 piętrze apartamentowca na Promenadach Wrocławskich - microhome Promenady. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. ***oferta tylko w sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł71 m² 11 777,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: licencja pfrn nr.30928 Układ pomieszczeń: - Salon - Pokój - Pokój - Gabinet - Kuchnia - Przedpokój - Piwnica ok. 10 m2 Najważniejsze informacje: - lokalizacja w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł81 m² 9 810,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok. 81 m w zabytkowej kamienicy, położone w samym sercu Starego Miasta, w pobliżu Placu Solnego i Rynku Wrocławskiego. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Metalowców

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł43 m² 13 921,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Metalowców idealne dla pary, singla lub pod wynajem. Układ nieruchomości: - salon z aneksem, - sypialnia, - łazienka. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł96 m² 9 052,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty tel. Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie z oryginalną sztukaterią w kamienicy Otoczenie nieruchomości: śródmieście, jedna z najbardziej pożądanych części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

486 000 zł41 m² 11 793 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 41,21m zlokalizowane czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł71 m² 14 877 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 70 m2 położone jest na ostatnim piętrze w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł100 m² 10 997,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Wyjątkowe mieszkanie na ołtaszynie 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,93m2 znajduje się na parterze w 4-piętrowym apartamentowców z balkonem, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kotlarska

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł37 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Klimatyczna kawalerka, w sercu Wrocławia z osobną kuchnią! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2 położne jest na drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta specjalna Przestronne i funkcjonalne mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego 54m2, trzy pokoje. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Doskonała lokalizacja w centrum umożliwiająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

539 850 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie Z loggią Loggia 10,24 m / 3,28 m wysokości / Park Grabiszyński obok / Fabryczna, II piętro, winda / Stan deweloperski, wykończenie pod klucz / Garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

1 899 900 zł125 m² 15 199,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe, przestrzenne, eleganckie mieszkanie na fikakowie - gdynia wielki kack Na sprzedaż słoneczne, duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 125,69 m z dwoma balkonami, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł50 m² 25 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 51 m2 na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

584 000 zł68 m² 8 573,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 68,12 m2. Mieszkanie znajduję się na 3/3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

624 375 zł62 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 60 - 3 -pokojowego o powierzchni 62,53 m2 i podatku PCC Zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

533 487 zł40 m² 13 337,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe o klasycznym układzie z balkonem. Komfortowy salon z aneksem kuchennym o powierzchni 21m2, sypialnia z miejscem na szafę w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

1 440 000 zł83 m² 17 349,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż ul. Okopowa 33, warszawa Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82,59 m , położone przy ul. Okopowej 33 w Warszawie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł61 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Możliwość wydzielenia 2 osobnych mieszkań! Przestronne, duże, jasne mieszkanie 2-pokojowe (61 m2) na parterze, w kamienicy, w Śródmieściu, przy ul. Stefana Żeromskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

760 000 zł63 m² 12 063,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje Z osobną kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Grota-Roweckiego, dzielnica Dębniki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł59 m² 13 337,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zespół Annderson Nieruchomości prezentuje ofertę mieszkania 3 pokojowego z możliwością przebudowania na 4! Mokotów (obszar Ksawerów) na os.Domaniewska, IVp. budynku 11-kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Fryderyka Chopina

Łomianki Dolne,mazowieckie

769 000 zł57 m² 13 491,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż bezpośrednio: nowe nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą balkonem i tarasem w Łomiankach pod Warszawą Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

414 150 zł38 m² 10 757,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wielka świąteczna oferta promocyjna - ostatnie dostępne lokale - Osiedle z bliskim Terminem realizacji! Zadzwoń - umów się na spotkanie i spytaj o oferty promocyjne na miejsca postojowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 500 zł65 m² 8 295,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Spokojne osiedle domów szeregowych z ogrodami tylko kilka minut od Gdańska Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej położone tuż przy granicy Pruszcza Gdańskiego w odległości jedynie 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

597 130 zł62 m² 9 709,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

615 500 zł72 m² 8 529,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Gdynia,pomorskie

528 201 zł54 m² 9 691,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ciasna

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł23 m² 28 260,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 23 m , zlokalizowane na 2 piętrze w kamienicy z 1956 r. na Nowym Mieście na warszawskim Śródmieściu przy ulicy Ciasnej 5. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

559 900 zł52 m² 10 767,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odwiedź nasze osiedle podczas Dni Otwartych w sobotę i skorzystaj z wyjątkowych ofert specjalnych! nowe mieszkania W gdańsku! 0% prowizji 0% pcc Zapraszamy na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł49 m² 16 125,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

! nowa super cena! Atuty: powierzchnia mieszkania 49,3 m2, 2 pokoje, i piętro, książkowa ekspozycja - południowo-zachodnia od strony salonu z balkonem i sypialni, niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

814 000 zł62 m² 13 129 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 4-pokojowe, 2 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1974 roku - Targówek ul.Łojewska. Blisko do ikea, centrum handlowe, przystanki autobusowe pod blokiem, 2 przystanki do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

617 180 zł45 m² 13 603,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł50 m² 14 706,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu gustownie wykończony apartament o powierzchni 50,25 m2 zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Ignacego Paderewskiego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

818 235 zł45 m² 18 260,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Warszawy, otwarte, różnorodne i zielone osiedle Mokotów ul. Wołoska/domaniewska Przykładowe rabaty: 70,79 m2 + loggia 5,42 m2, 3 pokoje Nowa cena: 1 212 941 zł Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 540 000 zł76 m² 20 210 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupaku inwestycyjnego: -kawalerka, która przynosi 2800zł/miesięcznie z najmu -mieszkania 2-pokojowego z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agrestowa

Zielona Góra,lubuskie

580 000 zł64 m² 9 048,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko w biurze Prospace. Nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Domańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

549 000 zł86 m² 6 383,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie na I Piętrze, w centrum miasta, przy ul. Domańskiego, o pow. 86 m2. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, otwarta kuchnia, łazienka, wc, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,5 m2, na którą składają się: - salon, - sypialnia, - oddzielna, widna kuchnia, - łazienka z wc, - oraz przedpokój. Dodatkowo do lokalu przynależy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij