dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

147 000 zł54 m² 2 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe w Lewinie Brzeskim, w rynku o pow. 54m2. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 15,5m2. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Borowego

Kraków,małopolskie

456 875 zł53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Borowego (wola Justowska), usytuowane na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym z 2001 roku. Budynek chroniony. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Okole

Okole,kujawsko-pomorskie

320 000 zł54 m² 5 925 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3, nowa cegła, teren zamknięty, okolica terenów spacerowych i ścieżek rowerowych. Pokój dzienny o pow. 20m2, sypialnia 15m2, niezależna kuchnia o pow. 12m2. Łazienka z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł76 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe mieszczące się na bardzo wysokim parterze w budynku 6-cio piętrowym z roku 2001, spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł58 m² 5 948,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w Ursusie, na osiedlu Niedźwiadek. Kilkaset metrów od budowanej stacji pkp(17 minut do centrum) i zjazdu z obwodnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Płoszkowo

Płoszkowo,zachodniopomorskie

150 000 zł189 m² 793,15 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Witam, z tego wzgledu, ze mieszkam za granica musze sprzedam czesc budynku , ktora jest moja wlasnoscia a jest do calkowitego remontu jak widac zdjecia.Czesc budynku jako mieszkalno-uslugowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł64 m² 4 062 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 64 m2. Parter. Niestandardowa wysokosć pomieszczeń- 2,7 m. Mieszkanie składa się z 3 pokoi. Wymiary pokoi to 21,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

110 000 zł36 m² 3 042,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w przyjaznej dzielnicy.Tanio!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

320 850 zł69 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa niższa cena! *** bezpośredni przedstawiciel dewelopera *** *** *** Osiedle mieszkaniowe Fabryka Giętych Mebli i Parasoli jest zlokalizowane przy ul. Geodetów 23c między ekskluzywnym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajki

Gliwice,śląskie

135 000 zł38 m² 3 552 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 38m2 zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Czajki. Mieszkane składa sie z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu gładzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa super cena! było 160 tyś! jest 145 tyś! jeszcze lepsza cena! Bielsko-Biała, os. Złote Łany. Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o pow.50m2. Znajduje się ono na spokojnym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

175 000 zł40 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Nieruchomość położona jest w Ostródzie przy ulicy Czarnieckiego 4/14, w centrum miasta. Lokal znajduje się na I piętrze w budynku mieszkalno-usługowym trzykondygnacyjnym. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

47 m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Pilnie kupię mieszkanie W koszalinie 2 lub 3 pokojowe 47-60 m Z loggią! tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Piastów,mazowieckie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna i widna kawalerka z balkonem w Piastowie na ul. Reja, 38m2, 3 piętro, mieszkanie własnościowe, do mieszkania przynależna jest piwnica. W 2006 roku wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

175 000 zł25 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1941

Małe przytulne mieszkanie na poddaszu w kamienicy z 1941 roku po remoncie, dociepleniu i wymianie pionów. Bardzo widne mieszkanie z oknami wychodzącymi na cichą , osiedlowa uliczkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

246 000 zł77 m² 3 194 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała. Oś Karpackie. Do sprzedania komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku o powierzchni 77 m2. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

110 000 zł28 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po pełnym remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

545 000 zł110 m² 4 954 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w miejscowości Wysoka, w okolicy ulicy Ołtaszyńskiej, najbardziej prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Nieruchomość znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Zakopane,małopolskie

700 000 zł85 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w budynku 16-to apartamentowym ogrodzonym z bramą zamykaną na pilota. Z salonu wyjście na balkon 6m2 z widokiem na Gubałówkę i Giewont. Trzy dosyć duże sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł19 m² 12 908,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Urocza kawalerka typu studio w samym centrum Warszawy z hipnotyzującym widokiem na Złote Tarasy, warszawę Centralną i hotel Marriott. Kawalerka jest na poddaszu kamienicy z lat 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

510 000 zł107 m² 4 766 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m2 zlokalizowane na ulicy Łużyckiej (piaski), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2003 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł135 m² 1 407 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, w ścisłym Centrum. Kamienica trzypiętrowa, wjazd na teren ogrodzony, miejsca parkingowe, garaż. W kamienicy wykonano remont dachu oraz klatki schodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

150 000 zł56 m² 2 678,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal położony w jednej z najspokojniejszych dzielnic miasta. Mieszkanie środkowe, ciepłe, bardzo słoneczne; okna z widokiem na dwie strony budynku. Wnętrze oferuje salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł68 m² 4 191 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 68 m 2 , M-4, w bloku dwupiętrowym z cegły, na parterze. Wymiary pokoi: pokój dzienny 18,5 m 2 , sypialnia 15,5 m 2 , sypialnia 14,5 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 014 438 zł222 m² 4 556 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania apartament dwupoziomowy o powierzchni całkowitej 222,66 mkw ( pow. użytkowa 166,25 mkw) w nowo powstającym zespole budynków apartamentowych. Pierwszy poziom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł50 m² 4 762 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż M-3 o łącznej powierzchni 50,18 m2 w nowym budownictwie z niesamowitym widokiem na Wisłę. Pokoje 17 i 12 m2. Z dużego pokoju wyjście na loggię. Kuchnia 8,79 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

317 354 zł68 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa sprzedający! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe położone na III piętrze w nowym bloku z cegły w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

130 000 zł33 m² 3 939 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie jednopokojowe w kamienicy, odnowionej, ocieplonej z osobnym wejściem z ogródkiem. Lokal po remoncie.Okna PCV, gładzie na ścianach, w pokoju na podłodze deski. Zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł40 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie o pow. 40m2 znajduje się na parterze, obecnie 1-pokojowe z aneksem sypialnym (pow. salonu 25 m2), z możliwością wyodrębnienia oddzielnego, widnego pokoju. Duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,79m2 usytuowane na trzecim ostatnim piętrze bloku położonego w okolicy centrum miasta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeligowskiego

Łódź,łódzkie

175 000 zł43 m² 4 069,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w bloku przy ulicy Żeligowskiego. Mieszkanie w miejscu dobrze skomunikowanym blisko centrum. Blok stojący przy ulicy o średnim natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witkiewicza

Gliwice,śląskie

105 000 zł37 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie przy ul. Witkiewicza. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni, łazienki z wc , przedpokoju. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Ogrzewanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

129 000 zł34 m² 3 787 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 34,06m2 położone w kamienicy na drugim piętrze w bardzo dobrej lokalizacji na Górzyskowie. Obecnie pokój dzienny o pow. 20m2 przedzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 800 zł61 m² 4 520 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, 2- pokoje z balkonem, łazienka z oknem dodatkowo garderoba. Bardzo przestronne o bardzo funkcjonalnym układzie. Dodatkowym atutem jest to że nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

429 300 zł65 m² 6 604 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z garażem i komórką - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie wykończone w kategorii standard: armatura sanitarna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł126 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowe mieszkanie 4-pokojowe,poddaszowe na 3 piętrze w bloku ze starszej cegły.Atrakcyjne,przestronne do zamieszkania.Położone w cichej i zielonej okolicy,dogodnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Pawła II

Libertów,małopolskie

445 000 zł71 m² 6 220 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,54 m2 zlokalizowane w rejonie ulicy Jana Pawła II (libertów), usytuowane na poddaszu dwupiętrowego budynku z 2011 roku. Teren ogrodzony, brama na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

143 300 zł33 m² 4 296 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 33,35 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 22,26m2, przedpokoju 6,61m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

455 000 zł62 m² 7 338 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wysłouchów (kurdwanów), usytuowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2006 roku. Mieszkanie posiada balkon od strony południowej. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

130 900 zł37 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 5 piętrze w odnowionej kamienicy. Mieszkanie poddaszowe bez skosów ciekawa aranżacja. Duży pokój 26,8 mkw istnieje możliwość przedzielenia i uzyskania 2 pokoi, kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł85 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie, położone w kamienicy, bardzo blisko centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki. Wymaga wykończenia. Okna nowe.