dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

157 949 zł25 m² 6 098 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, łazienka 4,10m2, hol 2,26m2. Lokal jednostronny. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

258 190 zł43 m² 5 916 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,08m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

298 600 zł51 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w standardzie pod klucz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

429 300 zł65 m² 6 604 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z garażem i komórką - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie wykończone w kategorii standard: armatura sanitarna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

298 835 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna kuchnia ok.9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

403 260 zł62 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

210 043 zł38 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38,54 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. 19,12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 900 zł56 m² 3 212 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie m4 w wieżowcu ocieplonym na trzecim pietrze. Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach 16mkw, 12mkw, 9mkw, kuchnie 7mkw, oraz 4mkw łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65m2 na Osowej Górze. Mieszkanie z wyposażoną łazienką w wannę i prysznic z hydromasażem. Kuchnia do własnej aranżacji, brak mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł53 m² 4 320 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym bloku, na trzecim piętrze. Wnętrze mieszkania, bardzo ładnie urządzone, nie wymaga dużych nakładów nakładów finansowych, po prostu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł41 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ładne ciche mieszkanie na zamkniętym osiedlu, okna od strony zachodniej, widna kuchnia 11 mkw, pokój z wnęką 20 mkw, podłoga drewniana mozaika jesion, duży balkon, łazienka glazura terakota. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

369 000 zł104 m² 3 548 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Informujemy, że nasze wygrodzenie pokrywa w całości właściciel nieruchomości. Kobyłka, dom/bliźniak/segment na sprzedaż, 4 pokoje segment/dom w cenie mieszkania Nowo powstała inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, położone w ok. Placu Strzeleckiego, w kamienicy, na 3 pietrze. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe okna pcv, wymienione instalację elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Działkowa

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł34 m² 7 272 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie, położone na nowym, strzeżonym Osiedlu Centauris, przy ulicy Działkowej. Mieszkanie usytuowane jest na 2 pietrze, w budynku 4 piętrowym. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł63 m² 4 603 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63m2 na Osowej Górze. Mieszkanie z wyposażoną kuchnią w cenie meble kuchenne, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł63 m² 3 235 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym bloku na pierwszym piętrze (blok posiada sześć pięter z winda), położone w bardzo atrakcyjnej części Fordonu blisko lasu. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawisza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł41 m² 4 512 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku na osiedlu Zawiszy, parter, układ rozkładowy.Powierzchnia 41m2, Pokoje (16,8m2). Kuchnia oddzielna, z oknem, pow. 11m2.Okna PCV, Na podłogach panele, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gliwice

Gliwice,śląskie

300 000 zł70 m² 4 249 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękne mieszkanie położone na osiedlu Millenium. Mieszkanie składa się z 4 pokoi. W jednym z pokoi znajduje się pawlacz idealny na garderobę. Kuchnia otwarta na jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Gliwice,śląskie

210 000 zł57 m² 3 684 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie położne przy ul. Kopernika. Składa się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki, osobnego wc i przedpokoju. Mieszkanie po remoncie; nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

989 506 zł93 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania apartament 4 pokojowy, o powierzchni 93,65 mkw, w prestiżowej inwestycji "rezydencja Borek". W willi zaplanowano 16 ekskluzywnych apartamentów, z recepcją, sauną, fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ognik

Poznań,wielkopolskie

182 000 zł38 m² 4 853,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnosciowe z księgą wieczystą , czynsz 380zł.[4osoby] Jasna kuchnia-płytki , pokoje 16m i 10m-panele , wc i łazienka-płytki , brak balkonu , okna nowe PCV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Monte Cassino

Skawina,małopolskie

322 000 zł56 m² 5 699,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania przytulne i dobrze nasłonecznione mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,5 m2, z balkonem, usytuowane na parterze. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

295 000 zł81 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bardzo atrakcyjna oferta! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie M-4 o pow.całkowitej 81,36m2 na Białych Błotach wykonane z wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

140 000 zł63 m² 2 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 63 m2, i piętro, 2 pokoje. WC i łazienka osobno. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, ogrzewanie gazowe. W cenie mieszkania kuchnia i łazienka umeblowana wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 000 zł97 m² 3 763 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy w centrum miasta o powierzchni 97,25m 2. Pokój 14,5m 2 na podłodze wykładzina na ścianach gładź. Jadalnia o powierzchni 17m 2 na ścianach gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Jędrzejów,świętokrzyskie

175 000 zł64 m² 2 755,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie własnościowe w bloku o powierzchni 63,5 m2 w Jędrzejowie przy ulicy Sobieskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie umiejscowione na IV piętrze. Mieszkanie posiada: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

258 000 zł42 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 42 mkw ,dwustronne,na 3 piętrze w budynku z cegły. Duży pokój ok 16 mkw , z przejściem do małego ok 10 mkw. Duża, jasna kuchnia z oknem ok 10 mkw. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cichociemnych

Gliwice,śląskie

153 000 zł37 m² 4 135 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 37m2 położone w Gliwicach przy ul. Zubrzyckiego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Racibórz

Racibórz,śląskie

189 000 zł85 m² 2 223,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe,na pierwszym piętrze w kamienicy czterorodzinnej.Bardzo dobra lokalizacja:szkoła,przedszkola,przychodnia,park,sklepy,apteka,PKS,PKP,mies
zkanie jest słoneczne,ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł65 m² 6 846 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie znajdujące się we Wrocławskiej dzielnicy Fabryczna. Gotowe do wprowadzenia, wymaga ewentualnie niewielkich nakładów na kuchnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

378 000 zł64 m² 5 906 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie w nowo budowanym luksusowym osiedlu w okolicach ul. Zwycięskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 64 mkw, w jego skład wchodzą salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław krzyki , ul. Dąbrowskiego. Ładne, dwustronne mieszkanie o pow. 74 m2 na I piętrze w kamienicy po modernizacji. W mieszkaniu znajdują się: sypialnia z antresolą 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podhalańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w 2010r.Pokój dzienny 26m2,sypialnia 11m2,pokój mały 6m2,kuchnia 6m2,łazienka 2,40m2,wc 1m2,korytarz 8m2,piwnica 5m2,loggia 6m2.Na podłogach panele i kafle(oprócz wc).Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł45 m² 5 321 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkania w kamienicy po kapitalnym remoncie w samym centrum miasta. Budynek składający się z kamienicy frontowej dwupiętrowej i piętrowej oficyny został gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Pilne! Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w Markach niedaleko Centrum Handlowego M1, ikei, praktikera, makro itd a zarazem ukryte w ciszy i na rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wodna

Słubice,lubuskie

240 480 zł67 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w Słubicach - sprzedam / Rynek : wtórny / Forma własności : własnościowe / Księga wieczysta : tak / Lokalizacja : 69-100 Słubice ul. Wodna 7a / Powierzchnia użytkowa : 66,8 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Miedziana

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł23 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Kawalerka w dobrym punkcie do wprowadzenia od zaraz, bez nakładów. Lokalizacja- miedziana przy Srebrnej, w pobliżu Al. Jerozolimskie, pl. Zawiszy, al. Jana Pawła II, dworzec Centralny, tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

150 000 zł64 m² 2 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

tel kont.   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Warszawa, saska Kępa, zwycięzców, 3 pokoje, mieszkanie sprzedaż. Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Saskiej Kępie. Bardzo dobre połączenie zarówno komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

110 000 zł30 m² 3 616 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-2 o pow. 30,42m2 w stanie deweloperskim w remontowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie typu studio. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego.