dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 070 648 zł86 m² 12 376 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania apartament 4 pokojowy, o powierzchni 86,51 mkw, w prestiżowej inwestycji "rezydencja Borek". W willi zaplanowano 16 ekskluzywnych apartamentów, z recepcją, sauną, fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

283 000 zł64 m² 4 421,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania 4-pokojowego na Radogoszczu? Zadzwoń tel. Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie o pow. 64m2 mieszczące się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z płyty, budynek po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Piastów,mazowieckie

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie do sprzedania, piastów, 50 m2, jasne, dogodna lokalizacja! Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, dużego balkonu. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

227 000 zł47 m² 4 778 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest ładne mieszkanie trzypokojowe o pow. 47,5m2 położone na pierwszym piętrze z balkonem w bloku z materiału mieszanego (cegła/suporex). Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lermontowa

Łódź,łódzkie

175 000 zł43 m² 4 069,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe, 43 metrowe mieszkanie położone na 10 pietrze 11 piętrowego bloku na Widzewiw Wschodzie. Mieszkanie w pełni rozkładowe z balkonem. W pokojach parkiet dębowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł35 m² 7 114 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, położone w 10 piętrowym bloku, na Krzykach, na osiedlu Gaj. Mieszkanie jasne, przestronne, kuchnia z oknem, wyposażona w meble na wymiar. Okna nowe pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bródnowska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł74 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Rozkładowe mieszkanie - poziom półpiętra. Ogrodzony budynek z cegły, prężna Wspólnota dbanjaca o budynek. Klatka w trakcie odnawianie, media sieciowe - miejsckie. W czynszu zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł57 m² 4 192 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Leśnym w bloku na parterze z balkonem. Pokoje (20,12,10m2).układ rozkładowy.Na podłodze panele, na ścianach gładzie.W łazience nowoczesne kafle. Nowa stolarka drzwiowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karb

Bytom,śląskie

105 000 zł37 m² 2 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po remoncie!~gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Cena zawiera zabudowe kuchenną ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

289 984 zł63 m² 4 602,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa niższa cena! *** bezpośredni przedstawiciel dewelopera *** *** *** Osiedle mieszkaniowe Fabryka Giętych Mebli i Parasoli jest zlokalizowane przy ul. Geodetów 23c między ekskluzywnym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnogórska

Gliwice,śląskie

172 000 zł59 m² 2 890 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone przy ul. Tarnogórskiej o pow. 59,5m2. Składa się z 2 niezależnych pokoi, bardzo dużej i widnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

290 248 zł51 m² 5 691,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

273 000 zł46 m² 5 905,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Redzie o pow. 46,23m2 znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku mieszkalnego. Lokal obejmuje 2 pokoje, kuchnię, łazienkę, oddzielne wc i przedpokój. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł135 m² 3 696 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupoziomowe, w nowym bloku z cegły na osiedlu Szwederowo. Wnętrze mieszkania posiada pięć pokoi, jeden z pokoi został otwarty na kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 103 zł67 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Ostatnie mieszkania na sprzedaż! ceny promocyjne! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym położone na I piętrze w nowym bloku z cegły na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

115 000 zł25 m² 4 527 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-2 o pow. 25,40 m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie bardzo jasne, pokój ustawny o pow. 15,33 m2. Kuchnia oddzielna, widna. Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mirandy

Legnica,dolnośląskie

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

799 390 zł80 m² 9 879 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania apartament 3 pokojowy, o powierzchni 80,91 mkw, w prestiżowej inwestycji "rezydencja Borek". W willi zaplanowano 16 ekskluzywnych apartamentów, z recepcją, sauną, fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

133 500 zł35 m² 3 814 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 35 m 2 na parterze budynku wielorodzinnego. Lokal pierwotnie składał się z pokoju, kuchni, łazienki i korytarza. Dzięki wstawieniu ścianki działowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Łódź,łódzkie

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na Karolewie przy ulicy Krzemienieckiej. Mieszkanie w stanie do generalnego remontu, wymienione zostały okna na nowe plastikowe pcv (oprócz jednego). Lokal mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

300 000 zł85 m² 3 518,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie w kamienicy położonej w Śródmieściu Łodzi. Mieszkanie posiada typową duszę kamienicy, jest wysokie, pomieszczenia są duże, układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 432 zł45 m² 5 405 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkania w kamienicy po kapitalnym remoncie w samym centrum miasta. Budynek składający się z kamienicy frontowej dwupiętrowej i piętrowej oficyny został gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł43 m² 4 395 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Wyżynach B4, układ szczeciński.Pokoje (16,9m2).Na podłogach panele, na ścianach gładzie.Okna PCV, drzwi antywłamaniowe. Łazienka połączona z wc w kaflach. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Głuszyca,dolnośląskie

90 000 zł37 m² 2 407,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyremontowane mieszkanie własnościowe w Głuszycy. Dwa pokoje, łazieneczka , aneks kuchenny, loggia .Mieszkanko jest bardzo przytulne z widokiem na zielona okolice .Bardzo zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Słowackiego

Kraków,małopolskie

290 000 zł35 m² 8 192 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na al. Słowackiego (stare Miasto), usytuowane na parterze w oficynie czteropiętrowej kamienicy z lat 30 - tych. W mieszkaniu okna częściowo wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górna

Otwock,mazowieckie

410 000 zł70 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam ładne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone w centrum Otwocka. Do każdego z pomieszczeń dostaniemy się, z przestronnego przedpokoju, a z salonu jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

138 500 zł29 m² 4 775 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała. Oś. Złote Łany. Do sprzedania kawalerka po generalnym remoncie o powierzchni 29 m2 usytuowana na 3 pietrze w niskim bloku. Mieszkanie czyste i zadbane, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kołowa

Kraków,małopolskie

612 000 zł67 m² 9 134 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kołowej (krowodrza), usytuowane na dziesiątym piętrze w budynku Tarasy Verona. Mieszkanie posiada dwa balkony. Kuchnia połączona z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

151 015 zł27 m² 5 549 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

262 243 zł44 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem ok 30m2. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

335 630 zł60 m² 5 587 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

296 933 zł51 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,08m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

248 000 zł44 m² 5 524 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokój dzienny ok. 19,84m2 z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą, wykończone w kategorii standard: armatura sanitarna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł74 m² 6 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie Z garażem I tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym. Mieszkanie w standardzie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

345 150 zł53 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny [ok. 22m2] z wyjściem na balkon [6m2], sypialnia [10m2].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

310 068 zł57 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej w promocyjnej cenie! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19,02m2 z wyjściem na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

187 964 zł39 m² 4 795 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

186 094 zł38 m² 4 795 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38,81 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

186 094 zł38 m² 4 795 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Promocyjna cena! Mieszkanie o powierzchni 38,81 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

213 640 zł39 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. 19,78m2,.