dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna oferta mieszkanie bez-czynszowe Nie zwlekaj w nowym roku może być już za późno Mieszkanie za jedyne 120tys z pomieszczeniem gospodarczym, działką na garaż i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Głogów,dolnośląskie

220 000 zł73 m² 3 001 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam przestronne i funkcjonalne mieszkanie w centrum miasta na os. Hutnik I przy ul. Norwida na III piętrze w bloku czteropietrowym. 73,3 m2, salon, trzy sypialnie, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hauke-Bosaka

Starachowice,świętokrzyskie

230 000 zł64 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszaknie 3 pok. , 64 m, III pietro, duzy balkon, całośc po generalnym remoncie, umeblowane + sprzęt agd. Starachowice, os. południe, cena: 230 tys. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu wygodne mieszkanie z ogrodem w okolicach Małej Poczty. Mieszkanie zajduje się na wysokim parterze kilkurodzinnego domu w zielonej dzielnicy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze III

Jelenia Góra,dolnośląskie

228 000 zł67 m² 3 402,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na zabobrzu III 67-mieszkanie o nietypowym rozkładzie, sprzedawane z wyposażeniem. Dużym atutem mieszkania jest duża łazienka , ładny widok na okoliczne wzgórza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie w okolicy Małej Poczty Nieruchomość znajduje się na II piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie ma ładny i wygodny układ; jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zębcowska

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

170 000 zł82 m² 2 073,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Cena 170.000 zł (euro 45.000) Czteropokojowe komfortowe, ciepłe, suche i nasłonecznione mieszkanie środkowe na parterze 82,1 m2 plus 5 m2 balkon 16,52 m2 piwnica i 17 m2 garaż oraz m. postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Tarnobrzeg,podkarpackie

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe - 48m2. Ładne przestronne z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz balkonem. W cenie mieszkania zawarta jest również piwnica. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł51 m² 7 869,82 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na Bielanach po generalnym remoncie. W trakcie remontu wymieniono instalacje, na ścianach położono gładzie, wstawiono nowe okna pcv, na podłodze położono dębowy finish.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

120 000 zł37 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie usytułowane na parterze w 4 piętrowym bloku.Wejscie z pokoju do kuchni .Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. Wolne od zaraz. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Świetne, duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 położone na drugim piętrze piętrowego budynku przy ul. Królewskiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł67 m² 7 835,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

"Do sprzedania bardzo przestronne mieszkanie (66,6 m2) na Ursynowie przy ulicy Wasilkowskiego 11. 1 piętro w 4 piętrowym budynku. Doskonała lokalizacja- 1 minuta spacerkiem do metra Imielin. 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Głubczyce,opolskie

99 000 zł45 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po wymianie okien i drzwi wejściowych. Ewentualna możliwość wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł48 m² 3 402 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w bloku ocieplonym na pierwszym piętrze o powierzchni 49m2. Wnętrze lokalu bardzo czyste zadbane w pokojach na ścianach znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

406 000 zł76 m² 5 307 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania ładne, przestronne mieszkanie w okolicach ul. Długiej i ul. Poznańskiej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku z 1995 roku(2 lata temu blok przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Żary

Żary,lubuskie

270 000 zł110 m² 2 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oryginalne i bardzo ładne mieszkanie w centrum miasta. Wszystkie nowe instalacje, duża łazienka z narożną wanną, prysznicem, umywalkami i ogrzewaniem podłogowym! Salon + 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budowlana

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

345 000 zł67 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bardzo funkcjonalny rozkład mieszkania, wysoki parter. Doskonała komunikacja z centrum, bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum, zabudowa kuchni i sprzęt w cenie. Piwnica, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krzywy Zaułek

Kraków,małopolskie

239 000 zł21 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Krzywy Zaułek (krowodrza), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z cegły. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, całkowicie wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jaworskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Okazja! Polecam ładną kawalerkę w Konstancinie-Jeziornie. Mieszkanie położone na 1 piętrze. Składa sie z pokoju z wyjściem na balkon, sypialni, widnej kuchni ( bez mebli) , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

409 668 zł61 m² 6 630 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania gotowe mieszkanie dwupokojowe z rynku pierwotnego w luksusowym budynku na Starym Mieście. Mieszkanie ma powierzchnię 61,79 mkw i mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł70 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu, na Karłowicach, przy ul. Długosza (niedaleko centrum). Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne o powierzchni 70m2. Pokoje o powierzchni 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Niemodlin

Niemodlin,opolskie

95 000 zł33 m² 2 796 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do Sprzedania: mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 33,97m2 w Niemodlinie. Układ mieszkania pozwolił na wydzielenie dwóch niezależnych i widnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł51 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż bardzo ładne, 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na nowym osiedlu (krzyki/gaj) z 2006r. Zlokalizowane na cichym, zagospodarowanym osiedlu w ok. ul Wandy Rutkiewicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Łódź,łódzkie

123 000 zł37 m² 3 324,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 usytułowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Dąbrowa. Mieszkanie jest częściowo przechodnie( mały pokój jest oddzielnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Kraków,małopolskie

289 000 zł37 m² 7 609 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,98 m2 zlokalizowane na ulicy Środkowej (olsza), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z 1986 roku. Blok ocieplony. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

449 129 zł64 m² 7 017,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy Ul. Sarego , dzielnica Kazimierz, pow.: 64,12 m2. Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w kamienicy przy ul. Sarego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (18m2, 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Gryfino,zachodniopomorskie

220 000 zł59 m² 3 728,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazjia! oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe Z balkonem na starym miescie W cenie 3.450 ZŁ/M2 -POW.MIESZKANIA-59,40 M2 -W POKOJACH NA PODŁODZE PANELE,ŚCIANY GŁADZONE I MALOWANE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

300 000 zł68 m² 4 360 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,80 m2 położone na drugim piętrze w niskim budynku w Opolu,Armii Krajowej (były zwm). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astronautów

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł36 m² 7 260,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie zadbane, pokój ok. 19 m2, na podłodze parkiet. Okna od wschodu, na całą szerokość balkon ok. 7 m2. Widna, duża kuchnia w zabudowie mdf, sprzęt agd, na ścianie glazura, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Tarnobrzeg,podkarpackie

163 000 zł57 m² 2 859,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie na II piętrze, 4 pokoje, 57m,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Stargard,zachodniopomorskie

199 000 zł63 m² 3 158,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo jasne mieszkanie na ul. Wieniawskiego w Stargardzie o powierzchni 63,31m2. Przedpokój duży, ustawny z wbudowaną szafą i komodą z lustrem. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

75 000 zł54 m² 1 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się we wsi Dydule, 12 km od Bielsk Podlaskiego, 5 km od fabryki Ikea. W cenę wliczona jest piwnica, budynek gospodarczy ok 30m oraz ogródek 500m. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myślibórz

Myślibórz,zachodniopomorskie

70 000 zł29 m² 2 413,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 29 m2 w bloku czteropiętrowym w centrum miasta, mieszkanie ciepłe, zwroty za nadpłaty z c.o., niski czynsz, mieszkanie własnościowe, więcej informacji pod nr tel:   lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Polecam rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na pograniczu dzielnicy Ochoty i Włoch, przy ulicy 1-go Sierpnia. Mieszkanie odświeżone i umeblowane. Pokoje 16m2 i 14m2. Oddzielna kuchnia, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

166 400 zł32 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanko po remoncie generalnym , wyposażone w nowe meble i sprzęt wliczone w cenę ( kuchenka mastercook , piekarnik Electrolux , lodówka w wysepce kuchennej Amica , pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bliźniąt

Gdańsk,pomorskie

290 000 zł62 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

mieszkanko do drobnego remontu,balkon,ogrodek z pieknymi choinami,plac zabaw,boisko do kosza,sklepy ,markety itd do sprzedazy bez posrednikow

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nocznickiego

Żagań,lubuskie

98 000 zł47 m² 2 085,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Okazyjnie mam do sprzedania cieplutkie dwupokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką z wc , wyremontowane i kompletnie umeblowane (skórzany wypoczynek, ława z blatem.