dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Sopot,pomorskie

1 140 000 zł109 m² 10 430 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Sprzedam mieszkanie, z dużym potencjałem, w zabytkowej sopockiej kamienicy, zamieszkałej przez 4 rodziny. W kamienicy prężnie działająca administracja, wymieniono wszystkie piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korsykańska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie do remontu, rozkładowe, z widną kuchnią, łazienka i wc osobno. Glazura, terakota i parkiet do wymiany. Balkon 3m.kw. Okna stare. Budynek ocieplony, klatka schodowa w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Służbowa

Łódź,łódzkie

295 000 zł68 m² 4 338,24 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie 68m kw na 9-m piętrze w wieżowcu na Widzewie Wschodzie. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe, w bardzo dobrym stanie, częściowo umeblowane. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Dąbrowa Górnicza,śląskie

195 000 zł64 m² 3 046,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Okrzei 5 piętro, o powierzchni 64mkw, składające się z trzech niezależnych pokoi,widnej kuchni, łazienki, wc oraz dwuczęściowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

130 000 zł36 m² 3 611 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Kawalerka z otwartą zabudowaną kuchnią(zmywarka). W Katowicach przy ul. Radockiego. W pokoju deska barlinecka. Nowe okna. Doskonała loaklizacja. Serdecznie zapraszam! Przedstawione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

227 422 zł37 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, sypialnia ok.12,01m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Kraśnik,lubelskie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena: - do uzgodnienia Powierzchnia: 50 m2 Oferta od: osoby prywatnej Mieszkanie własn. 3/4 w bloku spółdz.3pokojowe, rozkładowe.łazienka z oddzielnym wc, widna kuchnia z funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na sprzedaż, z rynku pierwotnego, na nowo wybudowanym osiedlu, 3 piętro. Metraż 50 m2, dwa przestronne pokoje, jasne, ustawne 13 m2 i 17 m2 z balkonem, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Drezdenko,lubuskie

140 000 zł53 m² 2 641,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ocieplone. Okna wymienione, wychodzące na stronę południową. Możliwość dogrzewania piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł79 m² 3 924 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Eleganckie M-5 na sprzedaż na Bartodziejach. Mieszkanie o powierzchni całkowitej- 92 m2, użytkowej 79 m2. W skład mieszkania wchodzi salon (23,5 m2) oraz 3 pokoje- 11,5 m2, 8,5 m2, 7,7 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Piłsudskiego

Wołów,dolnośląskie

249 000 zł104 m² 2 394,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferujemy Państwu atrakcyjny apartament 2 poziomowy w nowej kameralnej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie posiada przestronne pokoje wszystkie od strony południowej budynku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Łódź,łódzkie

255 000 zł64 m² 3 984,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne mieszkanie 3-pokojowe 64 m kw na 10-m piętrze w wieżowcu na Retkini. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe, środkowe, w dobrym stanie, do ewentualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Świnoujście,zachodniopomorskie

285 000 zł53 m² 5 342,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w kompleksie mieszkalnym Słoneczna Podkowa Mieszkanie o pow. 53,35 m2. składa się z dwóch pokoi z balkonami , dużej ( 10m2) kuchni i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

144 000 zł37 m² 3 891 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronna kawalerka. W mieszkaniu przy okazji remontu wymieniono instalację wod. kan. Ściany wygipsowane. W przedpokoju znajduje się przepastna szafa typu wnękowego. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

320 000 zł86 m² 3 741,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z garażem. Na pierwszym poziomie znajdują się dwa pokoje, salon i aneks kuchenny oraz łazienka. Na drugi poziom prowadzą drewniane schody. Tam znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

293 000 zł42 m² 6 976,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Os. Cztery pory roku II etap! W cenie: - taras/ ogródek o pow. 66.30m2, - Komórka lokatorska o pow. 5.40m2, - Zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD (Gorenje). Możliwość dokupienia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł53 m² 4 132,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku,znakomicie zlokalizowane.Mieszkanie po remoncie,do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych.Pokoje 16m,11m,9m,kuchnia 7m. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł54 m² 3 518 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 54 m 2 z cegły za 190000,00zł! Bardzo ładne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie we Fordonie. Rok budowy 1996. Na życzenie klienta wszystkie meble widoczne na zdjęciach mogą pozostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Sosnowiec,śląskie

125 000 zł43 m² 2 927,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe (42,7 m2) o atrakcyjnym rozkładzie, położone na drugim piętrze, w czteropiętrowym bloku z cegły, przy ulicy Sobieskiego (spóldzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Tychy,śląskie

155 000 zł39 m² 4 005,17 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

39m2 - mieszkanie nowe, po adaptacji. Nowe okna plastikowe, nowe instalacje, gladzie na scianach, panele i plytki na podlodze. Oddzielna sypialnia, salon z otwarta kuchnia, lazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krakowska

Bielsko-Biała,śląskie

55 m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 54,90 m2. Mieszkanie jest 2-pokojowe, znajduje się na trzecim piętrze 3-piętrowego bloku niedaleko centrum z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unitów Podlaskich

Siedlce,mazowieckie

193 000 zł52 m² 3 690,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje wielkości: 9,5; 9,5;17,5. Kuchnia ok 6m2, przedpokój 5,7; łazienka 3,5 + wnęka na pralkę. Mieszkanie jak nowe, nigdy nie było zamieszkałe ani wynajmowane. Jest czyste, w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Drzymały

Lubin,dolnośląskie

85 000 zł27 m² 3 148,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka w centrum miasta 27m pokój+kuchnia.Mieszkanie do remontu.Dobra lokalizacja(urząd miasta,pracy,bank,szkoła).Mieszkanie tanie w utrzymaniu czynsz-230zł.Cena 85000 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Przeworsk,podkarpackie

160 000 zł54 m² 2 962,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 54m2, 3 pokojowe, na IV piętrze. W ścisłym centrum miasta, na przeciwko Cmentarza oraz Domu Kultury, 100m od bloku znajduje się podstawówka nr 1. Osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Ząbki,mazowieckie

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w Ząbkach. Kameralne osiedle 4 budynków. Kuchnia widna, łazienka z prysznicem. Ładny pokój, z panelami na podłogach i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł42 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19m2 z wyjściem na balkon ok.7,22m2, sypialnia ok.8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rokosowo

Koszalin,zachodniopomorskie

345 000 zł70 m² 4 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe, położone jest w domku szeregowym (trzy lokalowym). Wyposażenie mieszkania: meble kuchenne (drewniane), płyta grzewcza, piekarnik, okap, zmywarka, lodówka - wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

354 990 zł72 m² 4 896 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Rydygiera (rżąka), usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z 1990 roku. Blok ocieplony, odnowiony. W mieszkaniu okna wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

213 000 zł54 m² 3 944 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

M-3 znajdujące się na osiedlu Tatrzańskim, położone na parterze z dużą loggią i roletami zewnętrznymi. Pokój dzienny o pow. 18m2, sypialnia 14m2, otwarta kuchnia i garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Poznań,wielkopolskie

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 45m2 w kamienicy Poznan Nowe Miasto, stan deweloperski, drugie pietro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

225 000 zł42 m² 5 319 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie położone w Legionowie, jedynie 20km od centrum warszawy. Nieruchomość to dwa pokoje 16m2 i 9m2, wyłożone wykładziną, dzięki dużym oknom pomieszczenia są jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

180 000 zł50 m² 3 629,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą w Jelczu-Laskowicach Krótka charakterystyka: mieszkanie posiada 2 pokoje, oddzielną kuchnię, duży balkon, do dyspozycji także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Kraków,małopolskie

232 000 zł39 m² 5 948,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Właściciel sprzeda bez pośredników 2 pokojowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą na oś. Przy Arce. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1973. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Giszowiec

Katowice,śląskie

485 000 zł109 m² 4 449,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne dwupoziomowe mieszkanie, w dzielnicy Giszowiec. Mieszkanie składa się z trzech, samodzielnych pokoi z aneksem kuchennym, łazienki wraz z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł93 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej, promocja mikołajkowa do końca grudnia 2011! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z antresolą oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Bielsko-Biała,śląskie

280 000 zł66 m² 4 226 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowe budownictwo cygański las kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa strona sprzedająca. Bielsko-Biała. Cygański Las Do sprzedaży mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Cygański Las na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turka

Kraków,małopolskie

280 000 zł52 m² 5 384 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy ks.Turka (Płaszów), usytuowane na poddaszu trzypiętrowego budynku z 1997 roku. Powierzchnia całkowita 52 m2, użytkowa 40,45 m2. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rozkładowe mieszkanie do częściowego remontu (łazienka). Pokoje i wc po remoncie 3 lata temu, w kuchni panele podłogowe, nie ma glazury. Gładzie gipsowe na ścianach. Meble do negocjacji. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szopienice

Katowice,śląskie

120 000 zł48 m² 2 484,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie, w dzielnicy Szopienice. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie centralne miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł57 m² 5 469 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjnie położone mieszkanie Z ogródkiem I garażem uwaga! ceny promocyjne do 31.01.2012r. Prowizję biura pokrywa deweloper. Nowe mieszkanie położone przy ul. Aleja Śliwowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

306 000 zł37 m² 8 270,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Budynek położony w dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie do remontu. Kuchnia ciemna. W łazience wanna. W pokojach na podłodze pcv. Okna stare, drewniane. Mieszkanie ma balkon.