dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł74 m² 5 369 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie Z garażem I tarasem - okolice ul. Buforowej, promocja mikołajowa do końca grudnia 2011! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł55 m² 5 864 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - okolice ul. Buforowej, promocja mikołajkowa do końca grudnia 2011! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie pod klucz - gotowe do wprowadzenia. Wykończone pokoje na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł100 m² 4 574 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej, promocja mikołajkowa do końca grudnia 2011! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł51 m² 4 981 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena do końca grudnia 2011! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Władysławowo,pomorskie

277 080 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dewelopera - Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim 250 m od plaży o pow.46,18 m2 ( lokal A 17 ) składające się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 21,04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie po remoncie kilka lat temu. Bardzo duża, widna kuchnia. W kuchni i łazience glazura oraz terakota, w przedpokoju terakota, w pokoju parkiet. Pozostaje stała zabudowa. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chopina

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

155 000 zł65 m² 2 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 65 m2 po remoncie od podstaw. Nowe okna, parapety, drzwi, instalacja elektryczna, wylewki, podłogi, tynki, armatura łazienkowa i kuchenna. Zabudowa kuchenna i łazienkowa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

250 000 zł64 m² 3 906 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferuje mieszkanie w Katowicach Piotrowicach przy ul. Radockiego w niskiej zabudowie (bloczki z czerwonej cegły) odddane w 1995 roku. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Władysławowo,pomorskie

316 224 zł52 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dewelopera - Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim 250 m od plaży o pow. 51,84 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 26,64 m2,pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

230 900 zł56 m² 4 093 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 56,41 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 26,29m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł72 m² 7 152,78 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie w budynku po remontach i z nową elewacją. Mieszknie po remoncie, plastikowe okna, szafa typu Komandor. Pokoje: 20m, 10,5m, 11,5m, kuchnia 9m, łazienka 3m, wc 2m, garderoba 3m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzosowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

155 000 zł55 m² 2 792 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem w niskim bloku. W pokojach : nowe okna, ściany-tynk strukturalny oraz w dwóch pokojach tapety, podłogi-panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

385 000 zł58 m² 6 637,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Uwaga! cena do dużej negocjacji! 2-pokojowe, przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Na powierzchnię 58m2 składa się 25-metrowy salon z wyjściem na balkon (3.8m2), przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Armii Krajowej

Opole,opolskie

140 000 zł33 m² 4 204 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Opole Mieszkanie jednopokojowe z balkonem , o powierzchni użytkowej 33,30 m2, składające się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

124 500 zł46 m² 2 694 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***nowa niższa cena***do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem. W pokojach nowe okna pcv: na podłogach-mozaika, na ścianach-tapety. W jednym pokoju na suficie-kasetony, zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1960

Dwa pokoje z kuchnią na Grochowie, na drugim piętrze sześciopiętrowego budynku z windą. Duży balkon, wymienione okna. W przedpokoju szafy typu Komandor 3 metrowej szerokości. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Częstochowa,śląskie

110 000 zł38 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

=cena do negocjacji!= Witam! Mam do sprzedania dużą, przestronną kawalerkę na 4 piętrze w centrum Częstochowy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Objazdowa

Wrocław,dolnośląskie

327 000 zł56 m² 5 839 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opis: do sprzedaży posiadam bardzo ładne mieszkanie 2-pok.o pow.całkowitej 56m2 przy ul.Objazdowej,w budynku 3 piętrowym na 3 piętrze. Mieszkanie o wysokim standardzie: -podłogi parkiet merbau,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zawodzie

Katowice,śląskie

235 000 zł65 m² 3 615,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 7 piętrze w bloku położonym w Katowicach - Zawodziu. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki z wanną i toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Radom,mazowieckie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ładne,czyste i zadbane mieszkanie w stanie do wprowadzenia się.Czynsz 370zł.wtym zaliczka na co.Mozliwość wykonania podjazdu dla wóżka inwalidzkiego od strony balkonu lub małego pokoju,.cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

142 000 zł36 m² 3 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o wysokim standardzie na Rąbinie o pow. 36m2 w cenie 142 tys.zł. Cena do negocjacji. Mieszkanie jest położone na IV piętrze w ośmiopiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

162 000 zł38 m² 4 263 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w ocieplonym bloku z cegły w środku Osiedla Leśnego, spokój cisza , dużo zieleni i jednocześnie blisko do ciągów komunikacji publicznej oraz centrów handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

147 000 zł49 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 50 m2 Giżycko ul. Daszyńskiego 21. Mieszkanie na 3 piętrze 2-pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Cena do uzgodnienia. Kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

255 000 zł46 m² 5 579,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie Sprzedam bezpośrednio! mieszkanie 45,7m + piwinica 3,4 m Mieszkanie własnościowe. Wpólnota mieszkaniowa. Dwa pokoje - nowe okna pcv, klepka na podłodze do wycyklinowania. Kuchnia - duża ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

276 000 zł59 m² 4 655,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta dewelopera - W północnej części Rumi, w dzielnicy Biała Rzeka powstaje kameralne osiedle składające się z 8 budynków czterokondygnacyjnych. W każdym z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łużycka

Gryfino,zachodniopomorskie

250 000 zł74 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Nowa oferta - cztery pokoje O pow. 74 M2 na osiedlu południe. Mieszkanie wymaga odświeżenia - tym samym przyszli nabywcy mogą zaaranżować przestrzenne wnętrze według własnych gustów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

147 992 zł28 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie narożne. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

145 000 zł44 m² 3 295 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Do sprzedazy mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 44m2. Mieszkanie składa sie z dwóch pokoii, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oława

Oława,dolnośląskie

130 000 zł33 m² 3 892,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowa kawalerka do sprzedania w Oławie 33.4m2, na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym. Mieszkanie jest jak nowe ponieważ było mało używane. W pokoju jest drewniana podłoga dębowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Białystok,podlaskie

218 000 zł46 m² 4 698 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły na Osiedlu Nowe Miasto. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: dwa oddzielne pokoje ( w tym jeden z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łęczycka

Łódź,łódzkie

120 000 zł33 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,41m2 ,położone na parterze w 4 piętrowym bloku z cegły.Mieszkanie jest do odświeżenia w pokoju parkiet,wkuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Haćki

Haćki,podlaskie

75 000 zł60 m² 1 236 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 60,64m2, składa się z przedpokoju, kuchni, łazienki oraz trzech pokoi. Okazja! Zapraszamy!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiewiórowskiego

Szubin,kujawsko-pomorskie

253 000 zł77 m² 3 292,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie deweloperskie w trzypiętrowym budynku wielorodzinnym w Szubinie przy ul. Władysława Wiewiórowskiego. Mieszkanie wybudowane z ekologicznych materiałów najwyższej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Katowice,śląskie

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! okazja!~do sprzedania mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po generalnym remoncie, na 6 piętrze w 7 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, widnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prosta

Kielce,świętokrzyskie

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 53m2 położone w centrum Kielc. Do mieszkania przynależy strych oraz piwnica o powierzchni 18m2. I poziom to: salon, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rosochy

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

185 000 zł60 m² 30 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

blok ocieplony, mieszkanie bardzo ciepłe, nowe okna, glazura, terakota, panele

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w spokojnej okolicy. Dobry punkt komunikacyjny. W dobrym stanie. Kuchnia w aneksie. Mieszkanie posiada garderobę. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

281 003 zł49 m² 5 750,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkania zlokalizowane w Gdyni Dąbrowa przy ul. Sojowej o powierzchni od 40 m2 do 94 m2. Lokale w stanie deweloperskim obejmujące drzwi wejściowe antywłamaniowe oraz instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

226 200 zł43 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Luksusowe mieszkanie Z ogródkiem W samym centrum cygańskiego lasu! Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 43,50 m2 z ogródkiem, znajdujące się w kompleksie luksusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

240 000 zł42 m² 5 673 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwu pokojowe mieszkanie usytuowane w centrum Legionowa. Nieruchomość to dwa pokoje 16m2 i 9m2 wyłożone drewnianą mozaiką. Dzięki dużym oknom pomieszczenia są jasne. Kuchnia oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

175 000 zł54 m² 3 211,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzesam mieszkanie 3-pokojowe, 54,5 metrów kwadratowych, na osiedlu Przylesie, w bloku czteropiętrowym. Blok po termomodernizacji w 2011 r. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, dwustronne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij