dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

297 600 zł50 m² 5 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - gotowe do odbioru - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie zawiera wykończenie w kategorii standard: armatura sanitarna: boreal,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Warszawa,mazowieckie

277 000 zł32 m² 8 656,25 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie z ciekawym układem pomieszczeń. Kucnia przechodnia, widna, z zabudową. Okno w większym pokoju jest po wymianie, pozostałe są od nowsci, w dobrym stanie. Balkon 5m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

220 000 zł63 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Czyste, słoneczne mieszkanie usytuowane na 2piętrze w bloku 4-piętrowym, składające się: z 3 ustawnych pokoi [20, 13, 10m2], kuchni 9m2, łazienki 4m2, osobno wc, przestronnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Warszawa,mazowieckie

408 330 zł35 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Okazja! 2 ustawne pokoje przez oba balkon , wejścia z przedpokoju -widok na pałacyk i pl. krasińskich.Widna kwadratowa kuchnia. Przedpokój z dużą szafą wnękową i 3 szafkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Radlin,śląskie

129 000 zł70 m² 1 842,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Radlina, przestronne, wygodne, na 6 piętrze.winda. 4 pokoje, kuchnia z oknem połączona z salonem,meble kuchenne w zabudowie.Duży przedpokuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

347 000 zł63 m² 5 507 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, położone w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Gaj, w 10 piętrowym bloku, na piątym pietrze. Mieszkanie o pow. 63m2 , składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Połaniec,świętokrzyskie

149 000 zł56 m² 2 660,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do srzedaży mieszkanie w centrum miasta, po remoncie, o powierzchni użytkowej 56m2, usytuowane na 3 piętrze Składa sę z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

380 000 zł99 m² 3 838 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 23,95m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Przeworsk,podkarpackie

168 000 zł57 m² 2 947,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na mniejsze do 30m2. 4 piętro, 3 pokoje , kuchnia umeblowana, łazienka i ubikacja wyremontowana,przedpokój zabudowany, okna w części wymienione. Czynsz ok.500zł-(w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

120 000 zł65 m² 1 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy!~uwaga! Okazja! Do sprzedania mieszkanie w samym centrum Bytomia, doskonałe zarówno na cele mieszkaniowe, jak i biuro, czy pracownię. Wszędzie stąd blisko w pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

149 000 zł70 m² 2 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! Możliwość negocjacji ceny!~oferujemy Państwu mieszkanie ciepłe, ciche, z widokiem na las usytuowane w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie w dobrym stanie; składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

423 000 zł79 m² 5 302 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w rejonie ulicy Bieżanowskiej (prokocim), usytuowane na parterze w budynku z 2011 roku. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie posiada taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rozbark

Bytom,śląskie

208 000 zł77 m² 2 701,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Bytom Rozbark. Do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 77m2 na 4 piętrze 11-sto kondygnacyjnego bloku. Mieszkanie po remoncie. Składa się z 4 pokoi, widnej kuchni 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

139 000 zł38 m² 3 657,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne mieszkanie usytuowane na 1i1/2piętrze w bloku 4-piętrowym, składające się: z 2 pokoi [16 i 8m2], oddzielnej, widnej kuchni 6m2, łazienki z wanną 3m2, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieczorka

Piekary Śląskie,śląskie

184 000 zł62 m² 2 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie!~gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie~usytuowane na parterze w bloku o niskiej zabudowie.~Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

327 000 zł38 m² 8 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1956

Okazja - Muranów Duży pokój, kuchnia widna, balkon! Cichy, zielony Muranów, kilka kroków do Metra, do Parku Krasińskich. Po sąsiedzku pełna infrastruktura. Mieszkanie narożne - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

215 000 zł57 m² 3 771,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W cenie mieszkania meble kuchenne i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koszutka

Katowice,śląskie

130 000 zł32 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią, łazienką, toaletą oraz przedpokojem. Ogrzewanie centralne miejskie, ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krowodrza Górka

Kraków,małopolskie

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie.Nowe panele,drzwi,powłoki malarskie,okna plastikowe.W mieszkaniu znajdują sie 4 pokoje,osobna łazienka i wc, kuchnia,przestrzenny korytarz.Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

259 152 zł51 m² 5 033 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 51,49 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 23,05m2, sypialni 18,10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

205 000 zł27 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jednopokojowe z oknami na płd.-wsch. Okna nowe. Na podłodze mozaika dębowa do cyklinowania. W kuchni na ścianie glazura, zostają szafki, kuchenka gazowa oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Prudnik

Prudnik,opolskie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam piekne, funcjonalne mieszkanie w centrum Prudnika o powierzchni 60 m2. Mieszkanie polozone jest na 2 pietrze czteropietrowego bloku, składa się z przestrzennego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Os. Spółdzielcza

Żyrardów,mazowieckie

132 000 zł28 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Słoneczna, czysta, zadbana kawalerka gotowa do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych, usytuowana jest na 1piętrze, składa się z pokoju 18m2 z wyjściem na balkon, kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Roździeńskiego

Katowice,śląskie

175 000 zł53 m² 3 295,67 zł/m²

 

Piętro:7/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, mieszkanie, na oś. Gwiazdy. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Ogrzewanie centralne miejskie, ciepła woda podgrzewana piecykiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierzy Września

Chorzów,śląskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie po generalnym remoncie, na ścianach gładzie gipsowe, w kuchni, przedpokoju, łazience kafelki, w pokojach panele. Okna plastikowe, blok w zeszłym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Mieszkanie o powierzchni 70m2, składa się z dużej powierzchni do zagospodarowania o pow. ok 60m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Samarytanka

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł35 m² 7 369,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bezpośrednio kawalerkę 34,6m2 z ogródkiem wielkości 28 m2. Duży pokój z wyposażonym aneksem kuchennym we wnęce: 25 m2, łazienka umeblowana: 5 m2. Duża szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańcza

Poznań,wielkopolskie

255 000 zł44 m² 5 795,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprzedamy mieszkanie 2 pokojowe na wildzie, ul. Powstańcza 9 (skrzyżowanie z ulicą św. Jerzego) w bloku (blok jest ocieplony i zadbany) bez pośredników, w bardzo dobrej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślibórz

Myślibórz,zachodniopomorskie

160 000 zł65 m² 2 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe na obrzeżach Myśliborza (wierzbnica) w pięknej okolicy z widokiem na las. Mieszkanie w dobrym stanie. Bezczynszowe z balkonem i działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwu pokojowe W centrum miasta na pierwszym pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cmentarna

Złotoryja,dolnośląskie

185 000 zł67 m² 2 761,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie wlasnosciowe 67 m2, dwie toalety plus ,bidet.wanna ,prysznic,3 pokoje ,kuchnia ,przedpokój ,strych ,plus piwnica 3 poziomowa,podlogi sosnowe,ogrzewanie gazowe,mozliwosc regulacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ziębice

Ziębice,dolnośląskie

157 000 zł72 m² 2 180,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam własnościowe, bezczynszowe mieszkanie na pierwszym piętrze w centrum Ziębic (rynek), zero dodatkowych opłat, dwa pokoje, łazienka wraz z wc, kuchnia, przedpokój o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kosmonautów

Stargard,zachodniopomorskie

102 500 zł28 m² 3 660,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka Z dużym pokojem! oddzielna kuchnia! przedpokuj. Łazienka Z wanną! okna Z pcv , tarakota W kuchni I łazience! pokuj ma nową wykładzinę pcv! ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł56 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami. W pobliżu sklepy, centra handlowe, szkoła, przedszkola i urzędy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

144 000 zł74 m² 1 945,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Powierzchnia wynosi 74m2. W skład mieszkania znajdującego się na 3-im piętrze z 4-ech wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

300 000 zł61 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzednia bardzo przestronne i ładne mieszkanie 2-pokojowe 61m kw na parterze w bloku z cegły (śródmieście). Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

638 550 zł64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3 pok., dwustronne, ciche, odnowione, do zamieszkania od zaraz. Budynek na terenie ogrodzonym, z własnym placem zabaw dla małych dzieci, ocieplony, nowa elewacja, zadbana klatka schodowa, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Kopalni Bytom

Bytom,śląskie

120 000 zł59 m² 2 033,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O k A Z ja! niska cena na nowy rok! Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe( pokoje niezależne ), duży taras z widokiem na las.Łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztygarska

Knurów,śląskie

112 000 zł38 m² 2 947 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 38m2 zlokalizowane w Knurowie przy ul. Sztygarskiej. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

230 000 zł53 m² 4 367,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny o powierzchni 52,66 mkw położony na parterze bloku usytuowanego w centrum miasta.W skład pomieszczeń wchodzą 3 pokoje z czego jeden przejściowy, kuchnię, łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w standardzie pod klucz:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij