dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

219 000 zł22 m² 9 954,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Znakomita lokalizacja - ścisłe centrum! (ogłoszenie prywatne) Powierzchnia 22m2. Duży pokój 16 m2, w kształcie kwadratu. Łazienka około 3 m2 (do remontu). Dodatkowo piwnica. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solankowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaję mieszkanie O powierzchni 48 M położone W częsci uzdrowiskowej miasta inowrocławia 100 metrów od parku solankowego W oklolicy ładnej, cichej I spokojnej. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Kolno,podlaskie

87 000 zł29 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, okna pcv, zabudowa kuchni i p.pokoju, goraco polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Końskie,świętokrzyskie

181 000 zł52 m² 3 480,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zamienię na mniejsze lub sprzedam mieszkanie 52m2 (3 piętro z 4) od pierwszego właściciela. W tym mieszkaniu jesteśmy od 14 lat (od momentu wybudowania), nigdy nie mieliśmy problemów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

123 000 zł49 m² 2 510,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na 9 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w październiku 2010r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta specjalna sprzedaż lub zamiana mieszkanie o powierzchni 48 m2 za 180 tys. zł. w bloku z cegły w samym centrum Nakła. Mieszkanie usytuowane jest na 1 pietrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maciejowicka

Kozienice,mazowieckie

193 600 zł60 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w kozienicach spółdzielczo-własnościowe z kw o powierzchni 60,5 m. Cena za metr 3200zł. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Westerplatte

Tarnów,małopolskie

200 000 zł60 m² 3 311,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe własnościowe po generalnym remoncie w 2010r, o pow. 60,39 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Nowa Dęba,podkarpackie

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Sprzedam lub zamienie na mieszkanie na parterze mieszkanie na 4 pietrze na osiedlu północ. Mieszkanie dwupokojowe , gotowe do zamieszkanie , kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Skoczów,śląskie

185 000 zł62 m² 2 983,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam mieszkanie o pow. 62 mkw znajdujące się w Skoczowie na Górnym Borze ( Morcinka). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w ocieplonym 4 piętrowym bloku. klatka schodowa po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Orzesze,śląskie

142 000 zł49 m² 2 877,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkania M3 (bez pośredników),50 m2 w cenie 142 tyś.do negocjacji. Do mieszkania przynalęży piwnica.Mieszkanie posiada balkon. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

153 000 zł47 m² 3 255,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest trzy-pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze w dziesięcio-piętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (w tym jeden przejściowy), kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brwinów

Brwinów,mazowieckie

115 000 zł36 m² 3 203,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1960

Mieszkania Brwinów. Ładne mieszkanie 36mkw w północnej części Brwinowa w kompleksie kilku budynków parterowych i piętrowych. Budynek ,w którym znajduje się mieszkanie ,został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Północna

Darłowo,zachodniopomorskie

255 600 zł41 m² 6 234,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W ofercie 17 apartamentów wykończonych w promocyjnej cenie. Apartamenty gotowe do wynajmu w sezonie 2012. Apartamenty znajdują się w kompleksie oddalonym 150m od plaży. Do kazdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oświęcimska

Opole,opolskie

190 000 zł53 m² 3 584,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania 2-dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu "metalchem". W okolicy Przedszkole, pub, supermarket, apteka, przychodnia. Niedaleko stacja kolejowa. Do centrum 8 minut samochodem. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gontyny

Szczecin,zachodniopomorskie

226 000 zł57 m² 3 964,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 56,80m2 usytuowane na II piętrze w X piętrowym wieżowcu z lat 70-tych z dużym balkonem. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koseły

Sandomierz,świętokrzyskie

219 000 zł58 m² 3 775,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania, nowe okna, dobra lokalizacja - blisko plac zabaw, przychodnia, przedszkole, sklepy .ocieplony blok 4 pokoje, możliwość przerobienia na trzy - cóż więcej - trzeba zobaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie (własnościowe) 2-pokojowe 38m. II-piętro znajdujące się w Pruszkowie przy ul. Al. Wojska Polskiego (ścisłe centrum Pruszkowa), blisko wkd, pkp, szkoła i Przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Moniuszki

Żary,lubuskie

170 000 zł59 m² 2 881,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne, słoneczne mieszkanie 4 pokojowe. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka, wc oraz dwa przedpokoje z szafami w zabudowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Heleny

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł97 m² 3 608,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słoneczne, przestronne mieszkanie czteropokojowe na parterze trzypiętrowej kamienicy z cegły. Pokoje rozkładowe, okna na dwie strony, duża kuchnia z oknem, łazienka z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Staszów,świętokrzyskie

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe , do natychmiastowego zamieszkania .Przedpokoj zabudowany boazerią, szafa wnekowa.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

340 000 zł50 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Borkowskiej (kliny), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia oddzielna, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie

Katowice,śląskie

199 000 zł58 m² 3 431,03 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Zawodzie. Mieszkanie składa się z trzech samodzielnych pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki i wc. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Łambinowice,opolskie

120 000 zł52 m² 2 307,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Mam do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe w Łambinowicach Osoby zainteresowane proszę o kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

239 000 zł34 m² 79 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. 20 minut do centrum tramwajem. Jasne ,mieszkanie o pow. 34 m2 przy przy ulicy Turniejowej w Krakowie (podgórze duchackie/kurdwanów). Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

150 000 zł85 m² 1 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum miasta na pierwszym piętrze przedwojennej kamienicy. Na parterze znajdują się lokale użytkowe. Pomieszczenia wewnątrz są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

113 000 zł36 m² 3 138 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 36 m2, składające się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki wraz z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie przeznaczone do remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogielnicka

Grójec,mazowieckie

215 000 zł58 m² 3 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 pokojowe na Os. Targowica w Grójcu. Duży pokój z balkonem typu loggia, dwie sypialnie, łazienka z wanną, wc, kuchnia, w przedpokoju szafa. Okna plastikowe, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

394 000 zł73 m² 5 397,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania piękne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 73m2 położone na 4 piętrze 4 piętrowego bloku z cegły z 2009r. Lokal znajduje się na zamkniętym osiedlu na Retkini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

139 000 zł34 m² 4 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sympatyczne, zadbane mieszkanie na 1p. składające się z pokoju 20m2, kuchni 7m2 i łazienki. Na podłodze w pokoju parkiet, na ścianach gładz gipsowa, kuchnia w glazurze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Brodnica,kujawsko-pomorskie

149 000 zł53 m² 2 811 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M3 w centrum Brodnicy Oferujemy Państwu mieszkanie położone w Brodnicy przy ulicy Mazurskiej. Mieści się ono na trzecim piętrze i składa się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filipowicza

Kraków,małopolskie

378 000 zł57 m² 6 631 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Filipowicza (kurdwanów), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Powierzchnia 57 m2 + antresola 25 m2. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie 52 m2 w bardzo atrakcyjnej cenie 299.000 zł - 5.750 zł/m2. Lokalizacja ul. Turniejowa 69a II piętro z III. Zadbana klatka schodowa, 2 mieszkania na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

206 000 zł35 m² 5 885,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Ładna przestronna kawalerka na spokojnym osiedlu o pow.35m2, pokój 17m2, osobna kuchnia w przedpokoju szafy, łazienka razem z WC. Czynsz 236zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł49 m² 7 158,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio sprzedam dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na kameralnym strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Osiedle położone jest wśród domków jednorodzinnych i lasów (uroczysko Henryków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piaski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

295 000 zł80 m² 3 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne, komfortowe i słoneczne mieszkanie o pow. 80 m2, usytuowane na II piętrze w budynku z 1998 r. w dzielnicy os. Piaski, w atrakcyjnej okolicy tzw. szklane domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wierzbowa

Będzin,śląskie

65 000 zł48 m² 1 354 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż partycypację /udział/ w tbs, górki Małobądzkie w Będzinie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku, składa się kuchni otwartej na salon, mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Piotrków Trybunalski,łódzkie

110 000 zł33 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowo położona kawalerka w centrum Piotrkowa Tryb. Duży pokój, widna, duża kuchnia, łazienka i przedpokój + piwnica. Okna pcv nie od strony ulicy (widok na pas zieleni). Klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

307 000 zł55 m² 5 581,82 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie posiadamy mieszkania zróżnicowane pod względem ceny,powierzchni,liczby pokoi I lokalizacji. Mieszkania od 1 do 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniwoja

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka do wprowadzenia, z komórką lokatorską, w samym centrum Mokotowa , w doskonałym punkcie komunikacyjnym, pomiędzy al. Niepodlegości (przy stacji metra Wierzbno), a ul.

Szczegóły ogłoszenia