dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

259 152 zł51 m² 5 033 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 51,49 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 23,05m2, sypialni 18,10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

185 736 zł34 m² 5 361 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 34,64 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 26,29m2, przedpokoju 3,95m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

149 000 zł35 m² 4 206 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 35,42 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 17,75m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

230 900 zł56 m² 4 093 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 56,41 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 26,29m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

273 200 zł67 m² 4 021 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach, tylko 5km od Wrocławia. Mieszkanie o powierzchni 67,94 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

182 100 zł43 m² 4 225 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 43,10 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19,82m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

237 268 zł44 m² 5 322 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,08m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

248 000 zł44 m² 5 524 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokój dzienny ok. 19,84m2 z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł55 m² 5 864 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - okolice ul. Buforowej, promocja mikołajkowa do końca grudnia 2011! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie pod klucz - gotowe do wprowadzenia. Wykończone pokoje na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł100 m² 4 574 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej, promocja mikołajkowa do końca grudnia 2011! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł74 m² 5 369 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie Z garażem I tarasem - okolice ul. Buforowej, promocja mikołajowa do końca grudnia 2011! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł42 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19m2 z wyjściem na balkon ok.7,22m2, sypialnia ok.8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

299 500 zł58 m² 5 108 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Atrakcyjne mieszkanie w promocyjnej cenie w nowej inwestycji - rezydencja piastowska! Mieszkanie o łącznej powierzchni powyżej 58m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

354 650 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocyjna cena! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny ok. 18m2 z wyjściem na duży balkon ok.19m2, sypialnia ok.13,58m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

299 500 zł58 m² 5 108 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

247 055 zł49 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe osiedle horyzonty przy ul. Żwirki i Wigury. Promocyjna cena! Mieszkanie o powierzchni 49,9 m2, składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

147 992 zł28 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie narożne. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

170 440 zł30 m² 5 549 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Szczecin,zachodniopomorskie

348 000 zł77 m² 4 519,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie czteropokojowe o łącznej powierzchni 77m2. Pokoje rozkładowe 18m2, 16m2, 13m2 i 8m2. Parkiet oraz drzwi dębowe, ściany gładkie, okna pcv. Kuchnia widna 8m2 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

95 000 zł38 m² 2 513,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe znajdujące się na obrzeżach Środy Śląskiej (3 km do centrum) o powierzchni 37,8 m2 (wysoki parter - dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój). Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

135 000 zł50 m² 2 689,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na jednym z nowosolskich osiedli. Na powierzchni 50,2 mkw znajdują sie 3 pokoje, bardzo przestronny hall z możliwośćia adaptacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Bytom,śląskie

85 000 zł60 m² 1 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w kamienicy.~Mieszkanie składa się z 2 pokoi,dużej kuchni ,łazienki razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

139 500 zł36 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie o powierzchni 36 m2. Piętro IV. Dwa pokoje- 16m2 i 7 m2. Na podłodze mozaika parkietowa, na ścianach częściowo gładzie. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

146 687 zł26 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

147 900 zł55 m² 2 689,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie do sprzedaży mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie trzy pokojowe z balkonem- loggia, widną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Luboń,wielkopolskie

290 000 zł57 m² 5 096,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż. Pełna własność z kw. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Luboniu przy ul. Gen. Sikorskiego, składające się z: -pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł35 m² 4 329 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku w bardzo ładnym otoczeniu zieleni z dala od ruchliwych ulicy. Mieszkanie jest odnowione tzn. położone gładzie na ściany w pokojach i wymalowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł56 m² 7 053 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ładne i słoneczne mieszkanie na osiedlu Krzyki-Partynice. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 20m2, 2 sypialni o pow.ok.12 i 8m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grójec

Grójec,mazowieckie

189 000 zł45 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przytulne mieszkanko 3 pokojowe na Os. Polna w Grójcu. Dwie sypialnie, pokój dzienny z balkonem, ustawna kuchnia. Na podłogach parkiet, ściany gładź gipsowa, okna plastikowe. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

210 000 zł55 m² 3 853,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie z balkonem, na osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, balkonu, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1981

!okazja!budynek ocieplony, nowa elewacja, po wymianie pionów i poziomów wod-kanal połozony na terenie Piastowa. Mieszkanie przytulne, idealnie ciche(okna od strony podwórka) ,usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

268 000 zł40 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2000

Zadbane, ciche, dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze. Pokoje widne słoneczne dzięki zach.- póln. wystawie okien. Na podłodze jasne panele. Kuchnia otwarta na pokój z gustownie dobraną terakotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne mieszkanie na cichym i kameralnym Osiedlu Róż w Piasecznie. Mieszkanie w pełni wyposażone, szafy wnękowe w łazience oraz w przedpokoju. Mieszkanie w idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zorzy Polarnej

Józefosław,mazowieckie

413 000 zł64 m² 6 453,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (aneks posiada osobne okno, wyposażony w sprzęt agd; kuchenka, zmywarka, lodówka, okap) 2 sypialni i łazienki. W sypialniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Giszowiec

Katowice,śląskie

138 000 zł30 m² 4 535 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Giszowiec. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

170 000 zł63 m² 2 698,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu konstytucji 3 maja W nowej soli. Powierzchnia mieszkania wynosi 63 mkw, położone na I piętrze w niskim bloku, zadbana klatka schodowa. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana Pawła II

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

155 000 zł71 m² 2 189,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam bardzo pilnie do sprzedania mieszkanie na ul Jana Pawła II o powierzchni 70,8 m2 cena 155 000 tys. zł. (cena do negocjacji). Jest to mieszkanie własnościowe, do którego przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża

Marki,mazowieckie

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania rozkładowe, przestronne, ładne mieszkanie w podwarszawskich Markach. Inwestycja zrealizowana w 2007 roku, wykonana porządnie i starannie- dla rodzin policyjnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Brzeziny,łódzkie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Brzezinach, 60 m2, trzy pokoje z kuchnią, duzy balkon, dwie piwnice, mieszkanie po remoncie. Tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Będzin,śląskie

94 000 zł39 m² 2 410,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie położone w centrum miasta , na cichym , zielonym i spokojnym osiedlu. ogrzewanie centralne miejskie , gaz , tv kablowa , niskie opłaty - około 220,oo z wliczonym ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Sośnica

Gliwice,śląskie

90 000 zł27 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładną, przytulną kawalerkę w bardzo dobrym stanie, na pierwszym piętrze 27m 2 po generalnym remoncie w 2009r: wymieniona instalacja elektryczna, okna nowe plastikowe, drzwi wewnętrzne.