dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedlowa

Łódź,łódzkie

144 000 zł43 m² 3 348,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 43m2 na 3 piętrze w 4- piętrowym bloku z cegły na Bałutach. Mieszkanie jest do odnowienia i własnej aranżacji, nowe okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

365 000 zł87 m² 4 176,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedaż lub zamiana mieszkania. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w Redzie. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 87,4 m2 ze skosami na drugim poziomie (nie są liczone do ogólnej pow. mieszkania).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

255 000 zł36 m² 6 967 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w Jabłonnie, jedynie 20km od centrum Warszawy. Dwa pokoje 14m2 i 8m2 wyłożone panelami, a dzięki oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

46 m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 46,2 m2 w centrum miasta - 3 pokoje z balkonem oraz piwnicą. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie.Kuchnia w zabudowie dębowej ( zmywarka i kuchenka ), sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

330 000 zł76 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

blok 4 pietra. mieszkanie na 3 pietrze. 4 pokoje panele. łazieka flizy wanna.ubikacja osobno flizy. duży balkon. 2 piwnice. 76m2. cena do negocjacji.   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

100 000 zł43 m² 2 336,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie po remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, stolarka okienna. W mieszkaniu położona jest glazura, panele. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, co na węgiel kamienny. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

140 000 zł48 m² 2 922,76 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Knc Nieruchomości Siedlce oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na os. Warszawska o powierzchni 47,9m2. Mieszkanie środkowe, położone na 2 piętrze budynku z windą. Kuchnia jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztukowskiego

Lubin,dolnośląskie

210 000 zł61 m² 3 464,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Ustronie. W bliskiej odległości: ośrodek zdrowia, szkoła, przedszkole, przystanek komunikacji miejskiej, plac zabaw, liczne punkty handlowo usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Skierniewice,łódzkie

195 000 zł58 m² 3 362,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania własnościowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na czwartym piętrze. Duży przedpokój , ustawne pokoje (duży ponad 20m2), widna kuchnia nieumeblowana, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podolszyce Południe

Płock,mazowieckie

200 000 zł49 m² 4 081,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe na podolszycach poludniowych 48,9 m czwartakow 26 blok połozony na przeciw domkow jednorodzinnych przy zubrzyckiego 2 pokoje +kuchnia+ łazienka. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

275 000 zł77 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie położone blisko Placu Wolności. Mieszkanie 3-pokojowe położone w kamienicy na 2 piętrze. Podwórko jest zamykane,zadbane, wyłożone kostką brukową.W nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 42m2 na 2 piętrze. Rozkładowe, 2 pokojowe, spółdzielcze własnościowe. Mieszkanie jest po remoncie (wymienione wszystkie media miejskie a także instalacja m.in. Wlz). Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

309 000 zł62 m² 4 920 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku z cegły na Osiedlu Nowe Miasto. Na podłogach w pokojach parkiety dębowe, nowa zabudowa w kuchni, łazienka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

220 000 zł70 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w kamienicy o powierzchni 63.50 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki oraz dwóch przedpokoi.Kuchnia jest w zabudowie.Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

380 000 zł66 m² 5 757 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie usytuowane w zamkniętym osiedlu na obrzeżach Legionowa. Nieruchomość składa się z trzech pokoi o powierzchni (21m2; 12m2; 12m2) wyłożonych eleganckimi panelami. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Kielce,świętokrzyskie

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odzielnie łazienka i wc, dwa przedpokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

93 000 zł35 m² 2 657,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie własnościowe, o pow. 35 m, mieszczące się na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Złotoryjskiej ( Legnica), kilka minut pieszo od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irydiona

Lublin,lubelskie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Mam do sprzedania mieszkanie własnościowe na ul. Irydiona o powierzchni 48,3 m2 w bardzo dobrej dzielnicy Lublina - lsm. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze,okna przestronnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Zamość,lubelskie

185 000 zł64 m² 2 890,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W 2006 R całościowy remont

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirki

Łódź,łódzkie

420 000 zł123 m² 3 414,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Do sprzedania przepiękne i niezwykle przestronne mieszkanie 4-pokojowe 123m2 na drugim piętrze w czteropietrowej kamienicy w doskonałej lokalizacji (śródmieście). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sulechów

Sulechów,lubuskie

85 000 zł40 m² 2 122,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! Na sprzedaż mieszkalnie zlokalizowane na trzecim piętrze bloku w Sulechowie. Budynek zlokalizowany w cichej i spokojnej części miasta. Lokal mieszkalny o pow. 40,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Łódź,łódzkie

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne 2- pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,5m2 na 1 piętrze w bloku 4- pietrowym na Dąbrowie. Mieszkanie jest do odnowienia i własnej aranżacji,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Cena do negocjacji! Przytulne mieszkanie 49 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim 5 piętrowym budynku z 2003 roku na Osiedlu Olszyny w bliskim sąsiedztwie zabytkowego Fortu Bema. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

795 000 zł178 m² 4 466,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie położone na cichym zamkniętym osiedlu w pobliżu centrum Grodziska Mazowieckiego, o powierzchni użytkowej 178 m , powierzchni całkowitej, 230 m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Łódź,łódzkie

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania dwupokojowe (rozkładowe) mieszkanie własnościowe z oddzielną kuchnią oraz łazienką razem z wc. Mieszkanie znajduje się na parterze (wysoki parter), ma powierzchnię 45m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kombatantów

Rumia,pomorskie

95 000 zł27 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy zbudowanej z cegły, stropy i schody drewniane, zlokalizowane w okolicy domków jednorodzinnych. W pobliżu szkoły, przedszkole, kościół, galeria handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolbuszowska

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł55 m² 6 636 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Atrkcyjne, willowe Z dużym tarasem Polecam bardzo ładne mieszkanie willowe położone w urokliwym miejscu, blisko centrum przy ul. Kolbuszowskiej, osiedle Borek. Mieszkanie dwupoziomowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

248 000 zł60 m² 4 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w cegle na 3 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Znakomicie zlokalizowane.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni i przestrzeni.Spokojne,kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł52 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe mieszkanie na Muranowie w niskim budynku z cegły w pobliżu metra. Budynek z cegły ocieplony, po wymianie wszytkich instalacji, klatka czysta po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

200 000 zł70 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie na poddaszu. PO remoncie W 2000 roku. Salon, sypialnia, duża kuchnia, łazienka Z wc.NIESTETY KONTAKT NA RAZIE TYLKO ZA POŚREDNICTWEM MAILA:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smetany

Łódź,łódzkie

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Widzew Wschód w ładnej, zielonej okolicy. mieszkanie położone jest na 4, ostatnim piętrze. Składa się z 3 pokoi, przedpokoju, łazienki, wc, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smetany

Łódź,łódzkie

225 000 zł63 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63m2 położone na drugim piętrze w wieżowcu na Widzewie. W mieszkaniu wszystkie okna wymieniono na nowe plastikowe, wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Małobądz

Będzin,śląskie

70 000 zł42 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Okazja - do sprzedania mieszkanie z umeblowanym, widnym i z nowym sprzętem agd aneksem kuchennym (piec gazowy, okap elektryczny, zmywarka, lodówka, zabudowa na wymiar) oraz sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Zabrze,śląskie

145 000 zł53 m² 2 735,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

230 000 zł62 m² 3 709,68 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo atrakcyjne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m2, usytuowane na 6 piętrze w ocieplonym wieżowcu 8-piętrowym w pobliżu Rynku Bałuckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Urodzajna

Bielsko-Biała,śląskie

128 436 zł29 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Osiedle złote wzgórze kupujący nie płaci prowizji,prowizję pokrywa strona sprzedająca! Osiedle złote wzgórze położone jest we wschodniej części Bielska-Białej, na zboczu malowniczego wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

208 000 zł53 m² 3 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie nowe okna pcv ,na podłodze panele i płytki w łazience i kuchni .W bloku jest centralne ogrzewanie .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł34 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą -34m2- (1pokój) na Maślicach we Wrocławiu. W cenę wliczony jest sprzęt agd, meble kuchenne, szafa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Żory,śląskie

140 000 zł56 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-4 na os. Powstańców Śląskich, w wysokim bloku na parterze. Mieszkanie po kompleksowym remoncie. Na podłogach panele i kafelki, na ścianach tynki i gładź, nowy piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

65 000 zł35 m² 1 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z widna kuchnia na niskim parterze do sprzedania - do remontu. Wymienione okna, instalacje wodno-kanalizacyjna, elektryczna. Nowa wylewka przygotowana pod polozenie podlogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Ogrodowa

Brzesko,małopolskie

150 000 zł25 m² 5 905,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam nowoczesną kawalerkę o powierzchni 25,40 m2 w Brzesku na osiedlu Ogrodowa. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku, jest po kapilarnym remoncie,.