dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Kraków,małopolskie

470 000 zł74 m² 6 351 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opis: na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze Z przyjemnością oferujemy 3 pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowej, odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Sochaczew,mazowieckie

230 000 zł68 m² 3 392,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne mieszkanie: 67,8 m przy ul. Targowej, IV piętro - 3 pokoje + kuchnia, oddzielna łazienka, oddzielne wc. Do mieszkania przynależy duża piwnica oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

94 000 zł35 m² 2 685 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lub zamiana na większe(za dopłatą). W sprzedaży M-2 o pow. 34 m2 na parterze, okna częściowo wymienione. Pokój przedzielony ścianką działową, na podłogach wykładzina pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

237 268 zł44 m² 5 322 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 20m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

296 933 zł51 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22m2, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

437 855 zł74 m² 5 892 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie Z garażem I tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

350 075 zł61 m² 5 712 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów zielonych, w niedalekim sąsiedztwie osiedla Gaj. Mieszkanie jest II-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

490 105 zł93 m² 5 221 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

270 655 zł51 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

411 394 zł70 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny ok. 18m2 z wyjściem na duży balkon ok.19m2, sypialnia ok.13,58m2, sypialnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Brücknera

Wrocław,dolnośląskie

372 300 zł58 m² 6 349 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji - rezydencja piastowska! Mieszkanie o łącznej powierzchni powyżej 58m2, składa się z oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

347 805 zł53 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny [ok. 22m2] z wyjściem na balkon [6m2], sypialnia [10m2] z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

418 770 zł62 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

217 671 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

173 512 zł30 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

151 700 zł37 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 3999/m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

209 100 zł51 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem 11m2 w programie "oszczędni na swoim" 3999złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

135 300 zł33 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w Siechnicach, 11km od centrum Wrocławia. Atrakcyjna cena 3999/m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

196 800 zł48 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem , w programie "oszczędni na swoim" 3999złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

239 000 zł51 m² 4 641 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! cena promocyjna do końca maja 2012r.! Nowe mieszkanie z tarasem Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 51,49 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

199 500 zł42 m² 4 709 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

159 700 zł32 m² 4 971 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach - 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

222 100 zł48 m² 4 610 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł39 m² 6 538 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

233 000 zł50 m² 4 570 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

279 000 zł55 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Osiedle pogodne Kupujący nie płaci prowizji,strona sprzedająca pokrywa koszty prowizji! Osiedle Pogodne w Bielsku-Białej to kompleks 8 nowoczesnych budynków wielorodzinnych o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

130 000 zł65 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Jedlinie-Zdrój w strefie A. Budynek znajduje sie w cichym i spokojnym miejscu w pobliżu "domu Zdrojowego". Mieszkanie jest po remoncie:okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

145 000 zł34 m² 4 166 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe , Opole ,zwm ,armii Krajowej o powierzchni użytkowej 34,80 m2 , położone na 3 piętrze w budynku 8p. Mieszkanie ciepłe ,słoneczne ,zadbane ,składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oboźna

Kraków,małopolskie

520 000 zł64 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w kameralnym 3 piętrowym budynku, wybudowanym w 1999 roku przez polsko-niemiecką spółkę. Technologia i opomiarowanie niemieckie, ogrodzony, ciepła woda z ec, automatycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

424 000 zł61 m² 6 950,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż bez pośredników - umowa zawierana z developerem. Gotowe, nowe mieszkanie w osiedlu Górczewska Park, vis a vis Wola Parku. Ostatnie piętro. Dostępne również podobne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Światowida

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł58 m² 5 898,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ogłoszenie bezpośrednie. Kupujący nie płaci podatku pcc! Kontakt: tel.   Mieszkanie w nowo budowanym osiedlu przy ul.Światowida (róg ul.Ordonówny). Kuchnia z oknem! Balkon 11 m1!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stary Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł49 m² 10 467,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49 m2 na parterze w zamkniętym kompleksie mieszkaniowym przedwojennej spółdzielni nauczycielskiej. 2 pokoje (ok.19 i 14m2) oddzielna kuchnia ok.8m2, łazienka z wc ok.4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gorzków

Nowy Sącz,małopolskie

185 000 zł64 m² 2 890,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiot sprzedaży : mieszkanie spółdzielczo-własnościowe Powierzchnia : 64 m2 Piętro : 0/4 Liczba pokoi : 4 Okna : nowe plastikowe Posadzka : płytki, mozaika parkietowa Kuchnia : oddzielna, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł73 m² 3 082 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie, w ocieplonym blok. Wnętrze mieszkania bardzo czyste zadbane, posiadające cztery ustawne pokoje, wymagające jednak małego remontu. Znaczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Widzew

Łódź,łódzkie

128 000 zł35 m² 3 657,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 35m2 położona na 10 piętrze wieżowca na Chojnach. Mieszkanie w pełni rozkładowe z balkonem. Usytuowanie wzgl. stron świata południowo-wschodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

109 000 zł33 m² 3 303,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M2 o powierzchni 33m2, położone na parterze wieżowca na Bałutach. Mieszkanie rozkładowe, do remontu. Doskonała lokalizacja - okolica Mc'Donalda na al. Włókniarzy. Niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł68 m² 5 808 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2 usytuowane na 1 piętrze w nowym, kameralnym budynku z 2007 roku na osiedlu Kuźniki. Cisza, zieleń, sąsiedztwo domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Amundsena

Gdańsk,pomorskie

359 000 zł74 m² 4 851,35 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Morenie idealne dla rodziny z dziećmi. Przestronne 3 pokojowe doskonale skomunikowane. Kuchnia z jadalnią, duży pokój dzienny i 2 sypialnie. Na parterze. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górna

Łódź,łódzkie

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne 2- pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,5m2 na 1 piętrze w bloku 4- pietrowym na Dąbrowie. Mieszkanie jest do odnowienia i własnej aranżacji,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Sosnowiec,śląskie

149 000 zł56 m² 2 660,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z kuchnią oraz oddzielną łazienką i wc. Kuchnia duża, przestronna w kwadracie, umeblowana. Znajduje się w niej również spiżarnia (zamykana). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mandarynki

Warszawa,mazowieckie

393 000 zł45 m² 8 733,33 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Wszystkie instalacje zostały wymienione. Budynek ocieplony. Widok z okien na tereny rekreacyjne. Spora loggia ok. 6m od strony północno-wschodniej. Dwie windy.