dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 060 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 pokojowe jednopoziomowe o pow. 75 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Batalionów Chłopskich na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł51 m² 14 792,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach-, Wawrzyszew, przy ul. Williama Szekspira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 081 000 zł43 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania w dzielnicy Stare Miasto, w nowej inwestycji, która obejmowała całkowity remont kamienicy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

799 000 zł56 m² 14 267,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: lipska, gliniana, kraków (os. Płaszów), w pobliżu Zalewu Bagry. Oferta biura Nieruchomości na wyłączność nie szukaj dalej. Opis: mieszkanie usytuowane na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m na zielonych Jelonkach - idealne dla singla, pary lub młodej rodziny! W 2018 roku, podczas zmiany aranżacji mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Arakowa

Zamienie,mazowieckie

989 000 zł60 m² 16 353 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament z patio, tarasem i dużym ogrodem położony w Zamieniu na najbardziej atrakcyjnym w okolicy osiedlu Zamienie Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorowicka

Bielsko-Biała,śląskie

479 000 zł61 m² 7 852,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na 1 pięrze W niskim wyremontowanym bloku otoczonym bujną zielenią. Lokal zlokalizowany jest W komorowicach krakowskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pola

Jelenia Góra,dolnośląskie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Jelenia Góra Przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 47,90 m , położone w Jeleniej Górze w kamienicy w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Kameralne osiedle położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

759 000 zł75 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze w dwupiętrowym budynku w Bielanach Wrocławskich, tuż przy granicy Wrocławia. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko w gaudium. Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie o powierzchni 60 m2, które znajduje się przy ul. Suchej w Gdańsku Letnicy. Lokalizacja: to wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł46 m² 12 998,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rezerwacja. Wysokie, jasne 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie | 46 m południe oddzielna kuchnia 2 piwnice. Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo jasne mieszkanie o powierzchni 46,16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzeczna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł140 m² 8 185,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy wyjątkowy apartament, usytuowany przy Parku Sienkiewicza, w najbardziej prestiżowej lokalizacji Włocławka. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Lublin,lubelskie

328 000 zł26 m² 12 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Czechów, w niewielkiej odległości od Uniwersytetu Medycznego oraz Górek Czechowskich. Mieszkanie: całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Kraków,małopolskie

2 334 500 zł102 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji - na Starym Mieście. /Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

3 400 000 zł148 m² 22 934,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Sprzedaż | apartament W kamienicy | 148,25 m | warszawa | ul. Grójecka | 3 400 000zł. Link do spaceru 3D: wyjątkowa nieruchomość z niepowtarzalnym klimatem - przestronny, 5-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zabłocie

Rzeszów,podkarpackie

850 000 zł97 m² 8 762,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyłącznie w Stoprocent Nieruchomości, przedstawiamy ofertę sprzedaży eleganckiego, przestronnego mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 97 m (107 m po podłodze), usytuowanego na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

529 999 zł42 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne, dwustronne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajduje się w doskonale skomunikowanej części Krzyków - na osiedlu Huby. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł25 m² 16 760 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronną kawalerkę. Układ mieszkania Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , idealna jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Faustyny

Kraków,małopolskie

839 500 zł70 m² 11 958,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

70 m całkowite, 56 m użytkowe mieszkanie ze skosami, które tworzą wyjątkowy klimat Cisza, zieleń i świetna lokalizacja. To mieszkanie najlepiej poczuć na żywo, bo przestrzeń robi tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

529 000 zł62 m² 8 529,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 62,02 m2, położone na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym, na osiedlu Chabry w Opolu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

559 855 zł42 m² 13 345,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zabłocie to poprzemysłowa dzielnica, która przeżywa obecnie renesans i zyskuje na atrakcyjności, m.in. dzięki rozwojowi rekreacyjna-kulturalnemu oraz przybywającym restauracjom, kawiarniom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Bytomiu przy ul. Chorzowskiej 20. Marzysz o własnym, wykończonym i wyposażonym mieszkaniu, do którego wprowadzisz się bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

743 000 zł53 m² 14 018,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż duże mieszkanie w Krakowie o powierzchni 53m2 przy ulicy Zygmunta Glogera. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

754 797 zł53 m² 14 220 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu mieszkania 3 pokojowego blisko śródmieścia Gdańska. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrzosowa

Dębki,pomorskie

797 000 zł58 m² 13 800,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nad Bałtykiem, gwarantującą atrakcyjny zysk z inwestycji. Przestronny i jasny dwupokojowy apartament z dwoma pełnymi łazienkami i dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

798 000 zł64 m² 12 525,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 63,71 m2 w bardzo dobrym stanie, położone na 8 piętrze w bloku z windą -bronowice. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spacerowa

Piła,wielkopolskie

249 000 zł38 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż: - mieszkanie o pow. 37,8 m2 - Piła - ul. Spacerowa (wszystko w zasięgu ręki) - blok - 2 pokoje - balkon - 4 piętro (nikt nie "tupta" nad głową) - ogrzewanie oraz ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

695 000 zł46 m² 15 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do wejścia! lokalizacja: mieszkanie przy ul. Bobrzyńskiego, dzielnica Ruczaj. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

775 000 zł82 m² 9 451,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje, osobna kuchnia, 2 balkony! lokalizacja: dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie, ch Dekada, ch Bonarka, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

546 350 zł45 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz 3-pokojowego mieszkania z balkonem w zielonej, spokojnej części Krakowa? To idealna przestrzeń dla pary, rodziny lub na wynajem nowoczesne osiedle z odbiorem w 2025! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

539 900 zł48 m² 11 287,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w klimatycznej kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Grabiszynie we Wrocławiu. Metraż: 47,8 m kuchnia: 5,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

525 534 zł35 m² 14 929,90 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie biura również inne metraże I układy W tej inwestycji Na sprzedaż oferuję mieszkanie z rynku pierwotnego, położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł102 m² 8 844,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż! Oferuję Państwu na sprzedaż klimatyczne, duże mieszkanie z ogromnym potencjałem! 100 m2 w zadbanej kamienicy! Gdzie? Wrocław, ul. Trzebnicka 84. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

941 378 zł88 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie w najmodniejszej części Poznania! Osoba kupująca nie płaci pcc ani prowizji! Najważniejsze cechy nieruchomości: - świetnie skomunikowana okolica - bliskość rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Tadeusza Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł70 m² 11 414 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami ul. Kościuszki 36, wieliczka Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m, położone na 1 piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościelskiego

Poznań,wielkopolskie

920 000 zł93 m² 9 845,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Oferujemy Państwu na sprzedaż duże, rodzinne, ustawne oraz bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, znajdujące się na poznańskich Ogrodach (jeżyce) przy zachodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta promocyjna tylko do końca grudnia! cena 499 000 zł Zamieszkaj blisko natury! Nowoczesna nieruchomość z ogródkiem oraz miejscem postojowym na Osiedlu silva w Luzinie cudzoziemcy - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Białołęka - ul. Głębocka; 52 m - 2 pokoje - Ogród zimowy - Garaż - Komórka Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Głębockiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

986 000 zł76 m² 12 990,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 75,90 m | Gdańsk Morena, królewskie Wzgórze Podstawowe informacje: lokalizacja: gdańsk, piecki-Migowo (morena), ul. Królewskie Wzgórze Powierzchnia: 75,90.