dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kołobrzeska

Wałcz,zachodniopomorskie

90 000 zł36 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

mieszkanie w bardzo dobrym stanie umeblowane , kuchnia umeblowana,bezczynszowo ,dodatkowo pomieszczenie gospodarcze. (pralka + lodówka+zmywalka+ łożko+ mikrofalowka+narożnik+stolik+kszesła+losterko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

118 000 zł39 m² 3 017,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.~Mieszkanie do zamieszkania bez większych nakładów remontowych.~Cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

440 000 zł68 m² 6 470 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Transakcja : sprzedaż komfortowego 3-pokojowego apartamentu Z 2010 r. ( na zamkniętej posesji- brama na pilota) powierzchnia : 68 m2 cena : 440 000 pln - cena obejmuje wyposażenie kuchni - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cementowa

Wrocław,dolnośląskie

339 900 zł57 m² 5 911 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Olimpia Port na styku Sępolna i Swojczyc. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok.23m2 z wyjściem na balkon ok.4,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Polesie

Łódź,łódzkie

360 000 zł88 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie 88m2 na pierwszym piętrze w 3-piętrowej kamienicy na pierwszym piętrze, o wysokim standardzie wykńczenia na Polesiu. Duży, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wańkowicza

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł75 m² 6 466,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami, na nowym osiedlu na Muchoborze Wielkim. Na pierwszym poziomie znajduje się aneks kuchenny otwarty na salon z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podbipięty

Łódź,łódzkie

285 000 zł65 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne 2 pokojowe w pełni rozkładowe zadbane mieszkanie o pow. ok. 65 m2 położone na I piętrze w bloku III piętrowym z cegły z roku 1998 usytuowanym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Strzegom,dolnośląskie

120 000 zł33 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam do sprzedania posiadam mieszkanie 33m2 , w spokojnej okolicy, kuchnia po remoncie, ściany w drewnie, meble kuchenne z dodatkowym oświetleniem, kuchnia duża oraz przestronne dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

227 520 zł47 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rewelacyjna lokalizacja, świetny układ mieszkania nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Zduńska Wola,łódzkie

180 000 zł64 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek ocieplony, mieszkanie zadbane, estetyczne! Agencjom nieruchomości dziękuję!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

235 000 zł58 m² 4 051,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły na Bałutach (koziny). Mieszkanie własnościowe, po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Billewiczówny

Leszno,wielkopolskie

285 000 zł57 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Interesująca oferta W gronowie obniżka ceny! 1 piętro! cena do negocjacji! Oferujemy Państwu mieszkanie w nowym apartamentowcu w dzielnicy Leszna - Gronowo ul. Oleńki Billewiczówny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gotarda

Warszawa,mazowieckie

311 000 zł42 m² 7 404,76 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią w zielonej części Mokotowa. W pobliżu tor wyścigów konnych, galeria Mokotów, pelna infrastruktura, liczne tereny spacerowe. Budynek ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł51 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe mieszkanie do remontu. Kuchnia osobna, widna. W pokojach mozaika do cyklinowania, ściany do wygładzenia. Stare okna. Loggia 3m.kw. Ściany w mieszkaniu są działowe co stwarza duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

195 000 zł73 m² 2 671,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 4-pokojowe o pow. 73 m 2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym na os. Południe we Włocławku. Mieszkanie w stanie ogólnym dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

139 000 zł44 m² 3 159,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne, 2 pokojowe mieszkanie położone w Zielonej Górze na alei Wojska Polskiego. Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w wieżowcu. W skład jego wchodzą bardzo ustawne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Udzieli

Gliwice,śląskie

95 000 zł30 m² 3 198,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka usytuowana w spokojnej części miasta ,blisko do centrum,marketów i do rekreacji-basen.z jednej strony budynku duży teren(podwórko) bezpieczne miejsce do zabawy dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

222 300 zł44 m² 4 951 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja osiedle "zielone wzgórze" opis inwestycji: projektowana inwestycja to kompleks 11 nowoczesnych, trzykondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej wraz z systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł49 m² 3 244,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w atrakcyjnej okolicy z widokiem na las.Słoneczne,ciepłe w dogodnym punkcie komunikacyjnym.Pokoje 25m,9m,kuchnia 8m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Widzew

Łódź,łódzkie

225 000 zł57 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie rozkładowe M4 o powierzchni 57m2 na parterze (składane harmonijkowe kraty ) Wpokojach panele, na podłodze w kuchni łazience i wc tarakota.Okna plastikowe wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

82 000 zł35 m² 2 309 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem usytuowane na parterze o powierzchni 34,48m2. Duży pokój został przedzielony ścianką tworząc dwa pokoje. W pokojach : nowe okna, ściany-tapety, podłoga-linoleum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

274 000 zł48 m² 5 708,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta!mieszkanie rozkładowe,dwustronne,Z balkonem(7mkw),2-pokojowe O pow.48mkw.Pokoje o powierzchni ok.18 i 12 mkw,na podłogach panele,okna PCV.Kuchnia odrębna,słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

95 000 zł34 m² 2 794 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duże, jednopokojowe mieszkanie w wieżowcu, w Fordonie na osiedlu Przylesie. Pokój z wnęką ok. 20m kw. Kuchnia z oknem ok. 8m kw. Łazienka z wc - kafelki. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

222 300 zł44 m² 4 951 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

195 000 zł52 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, do odnowienia położone na parterze w atrakcyjnej cenie! Wejście do mieszkania poprzedza korytarz z osobnym wejściem, dzieki temu dodatkowe jest pommieszczenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Widzew

Łódź,łódzkie

201 000 zł49 m² 4 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta nr : 2843s/2011 Oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego położonego na Zarzewie, na I piętrze w wieżowcu. Mieszkanie na ciekawy układ pomieszczeń co daje fantastyczne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Opole,opolskie

189 000 zł49 m² 3 798 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Sprzedaż 2 pokojowe Mieszkanie dwupokojowe , o powierzchni użytkowej 47,95 m2 , do mieszkania przynależy piwnica. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Katowice,śląskie

179 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie z balkonem, na osiedlu Tysiąclecia - dolne!~mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych ustawnych, pokoi, dużego balkonu, kuchni, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

170 400 zł35 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 35,50 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum miasta Bielska-Białej, której termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górna

Łódź,łódzkie

190 000 zł49 m² 3 877,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na Dąbrowie. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze. Mieszkanie z dużym salonem, z oddzielną kuchnią, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

325 000 zł79 m² 4 113,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zielone osiedle "Rogatka". Mieszkanie po generalnym remoncie. Znajduje się na 8 piętrze w wieżowcu niedawno ocieplonym. Mieszkanie o powierzchni 79m2. Okna wymienione na plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

286 805 zł60 m² 4 780,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. ok.60,38,68 m2 położone na I piętrze w bloku z cegły z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł77 m² 8 463,54 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecamy atrakcyjne mieszkanie w okolicach centrum miasta. Lokal w stanie deweloperskim, do wykończenia. Piękna paanorama miasta z przeszklonego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

109 000 zł48 m² 2 270 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! szukasz mieszkania po remoncie W spokojnej okolicy Z ogrodem, ta oferta jest dla ciebie! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł86 m² 5 581,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne, rozkładowe mieszkanie z balkonem usytuowane w kamienicy w Centrum Wrocławia. Lokal składa się z dwuch niezależnych i dużych pokoi, osobnej kuchni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszenna

Lublin,lubelskie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Budynek wielopiętrowy w otoczeniu domków jednorodzinnych w cichej okolicy. W pobliżu znajdują się sklepy calodobowe i przystanek autobusowy( 5 min.samochodem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

275 400 zł52 m² 5 296,15 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne i zadbane mieszkanie w dobrej lokalizacji, 10-15 minut od centrum Wrocławia. W jego skład wchodzą dwa duże pokoje, równie przestronna kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Polesie

Łódź,łódzkie

173 000 zł42 m² 4 119,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42m2 położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na Retkini. Mieszkanie środkowe,w stanie dobrym, w pełni rozkładowe. Nowe plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Leszno,wielkopolskie

149 000 zł54 m² 2 759,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie! okazja! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w dogodnej lokalizacji. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

249 775 zł51 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 51,50 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum miasta Bielska-Białej, której termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

323 000 zł48 m² 6 729 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48m2 zlokalizowane na ostatnim piętrze w 3-piętrowym nowym bloku przy ul. Kordiana (podgórze Duchackie) w Krakowie. Mieszkanie wykończone.