dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

355 926 zł82 m² 4 330 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja osiedle "zielone wzgórze" opis inwestycji: projektowana inwestycja to kompleks 11 nowoczesnych, trzykondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej wraz z systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

139 000 zł34 m² 4 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w centrum Łodzi, świetna lokalizacji, bardzo blisko Manufaktury. Mieszkanie o powierzni 34 m2, składa się z dużego pokoju o wymiarach 21m2 oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł43 m² 7 627,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zadbane, rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią. Kuchnia z zabudową i agd. Ściana między kuchnią a pokojem nie jest nośna, więc można otworzyć kuchnię na pokój. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Bielsko-Biała,śląskie

289 305 zł64 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowe Budownictwo Prowizję w całości pokrywa strona sprzedająca! * 28 nowych rezydencyjnych mieszkań, garaże, windy * 2, 3 i 4 pokojowych o powierzchni: 42m2, 48m2, 55m2, 64m2, 70m2 * dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

222 300 zł44 m² 4 951 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Poznań,wielkopolskie

272 000 zł58 m² 4 689,66 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe , czynsz 490zł. Jasna kuchnia z meblami-nowsze płytki , pokoje 18m , 9m , 9m-panele , wc i łazienka-płytki , szafa komandor , okna pcv , balkon , wolne 1 miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

222 300 zł44 m² 4 951 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

45 m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż jasne, przytulne mieszkanie na osiedlu Widok ( ul. Na Błonie) o powierzchni 45,28 m2. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

355 926 zł82 m² 4 330 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Olszówka

Bielsko-Biała,śląskie

284 988 zł64 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie w centrum miasta w kamienicy z lat 30. Mieszkanie ma doskonałą lokalizację (bardzo blisko skrzyżowania ulicy Powstańców i Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

397 150 zł84 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 84,50 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum miasta Bielska-Białej, której termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

180 000 zł44 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ładne, zadbane, o powierzchni 44m2 Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią wyposażoną, tj.: meble,lodówka, kuchenka gazowa, rolety w oknach we wszystkich pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam bezposrednio wyremontowane ,2-pokojowe mieszkanie z duzym balkonem mieszczace sie przy Al. J.Waszyngtona na Pradze Poludnie. Kuchnia osobna ,pcv. W pozostałej części mieszkania parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górna

Łódź,łódzkie

225 000 zł56 m² 4 017,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokoje o powierzchni 56m2 na 1piętrze w wieżowcu na Górnej. Mieszkanie po częściowym remoncie i do własnej aranżacji, w pełni rozkładowe, okna nowe plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Polesie

Łódź,łódzkie

179 000 zł44 m² 4 068,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na Karolewie,o powierzchni 43m2 położone na parterze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, w dobrym stanie, w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

222 240 zł46 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 46,30 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum miasta Bielska-Białej, której termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe na ulicy Dolnobrzeskiej o powierzchni 52m2. Dwa przestronne pokoje, na podłogach panele, zabudowana i jasna kuchnia, łazienka z wanną oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Okole

Okole,kujawsko-pomorskie

107 000 zł31 m² 3 451 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 31m 2 na ul. Czarna Droga w Bydgoszczy Mieszkanie w dobrej lokalizacji, blisko sklepy, komunikacja miejska z dobrym połączeniem z centrum miasta. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

143 000 zł48 m² 2 979,17 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie ,wymienione instalacje co i wod-kan , rurki miedziane , , nowe drzwi zewnetrzne. w cenie zostają meble kuchenne ,. Mieszkanie ma dodatkowy przedpokój , poniewaz zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stałe

Jaworzno,śląskie

115 000 zł36 m² 3 203,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy!ustawne mieszkanie W dobrym stanie~mozliwość dokupienia garażu!~do sprzedania duża ustawna kawalerka o powierzchni 35,9 m2. na parterze bloku 5 piętrowego. Duży pokój na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Bardzo ładne , przytulne mieszkanie dwupokojowe o pow. 56 m na zamkniętym strzeżonym osiedlu w bloku z 1996 r . Piętro 1 w 4 p . Przestronny salon 23 m z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

105 000 zł25 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładna kawalerka Mieszkanie po kapitalnym remoncie - wymienione okna, instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjna. W kuchni, łazience oraz przedpokoju położone kafle. Przytulne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

227 000 zł33 m² 6 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Krzykach przy ul. Ślicznej. Metraż mieszkania to 33m2, usytuowane jest na parterze w bloku z windą. Składa się z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

290 000 zł67 m² 4 341,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stan bardzo dobry.Całkowicie ukończone i wyposażone.Blisko szkoła,las,rzeka,sklepy.Do PKP 8min pieszo.Tylko mieszkać:)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górna

Łódź,łódzkie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania czystei zadbane 3-pokojowe mieszkanie 48m kw na 10-m piętrze w wieżowcu na Dąbrowie. Mieszkanie po remoncie 4 lata temu. W pokojach na podłodze drewniany i wycyklinowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 57 mkw 2-pokojowe+aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym ,po remoncie.Okna nowe PCV,panele podłogowe wysokiego gatunku.Drzwi wejściowe nowe, antywłamaniowe.Łazienka razem z WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe typu "willowego" (parter bliźniaka) o pow.ok. 74m2 9całkowita 96m2)wraz z przynależną działką o powierzchni ok.300m2.Dom wybudowano w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górna

Łódź,łódzkie

250 000 zł62 m² 4 032,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 położone na 2 piętrze 4 piętrowego bloku na Chojnach. Mieszkanie rozkładowe z dużym balkonem do remontu. Doskonała lokalizacja - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, znajdujące się na 6 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu na Bałutach. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wolne od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

410 685 zł86 m² 4 775,41 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. ok.71,69 m2 położone na IV piętrze w bloku z cegły z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł40 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe wyremontowane (gotowe do wprowadzenia) mieszkanie o powierzchni ok. 40m 2. Mieszkanie częściowo wyposażone składające się z dwóch pokoi ( dwie kanapy, dwa fotele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł27 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładna kawalerka położona w Śródmieściu, tuż przy Mostach Pomorskich. 10min spacerem do rynku, 5min do wyspy słodowej.Na mieszkanie składa się pokój, niezależna kuchania co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

355 926 zł82 m² 4 330 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Doły

Łódź,łódzkie

142 000 zł39 m² 3 641,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Dołach. Budynek w dobrym stanie technicznym, czyste klatki schodowe, domofony. Mieszkanie do modernizacji. pow. pokoi: 15, 9m2 kuchnia - 6m2 czynsz-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Będzin,śląskie

118 000 zł38 m² 3 074 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę kasia ************************** lokalizacja - Będzin ul. Skalskiego media - C.O. woda - junkers, czynsz 300zł/1os mieszkanie - 38,38m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka + wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

222 300 zł44 m² 4 951 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górna

Łódź,łódzkie

135 000 zł33 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 33 m2, położona na 2 piętrze bloku z cegły na Górnej. Mieszkanie po częściowym remoncie. Pokój z balkonem i z zabudowanym aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

185 000 zł45 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2, 2 pokoje z kuchnią na 6 piętrze w 7 piętrowym bloku z cegły. Po kapitalnym remoncie nadaje się do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dworzec Karolew

Łódź,łódzkie

225 000 zł54 m² 4 128,44 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie środkowe, rozkładowe z balkonem , układ na dwie strony -wschód, zachód. Pokoje ok 17m na podłodze gres włoski , 10m na odłodze deska barlinecka, 9m na podłodze deska barlinecka, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeligowskiego

Łódź,łódzkie

490 000 zł123 m² 3 983,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne i komfortowe mieszkanie w Łodzi o pow. 122,5 m2 w zadbanej kamienicy.Doskonała lokalizacja w Centrum miasta, w bardzo dogodnym punkcie Łodzi okolice.