dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł100 m² 2 150 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedania duże rozkładowe mieszkanie w spokojnej części Starego Zdroju.Mieszkanie bez czynszowe, pełna własność z gruntem. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

194 000 zł65 m² 2 984 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie komfortowe dla wymagającego klienta o pow. 65 m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, widnej osobnej kuchni, łazienki i wc osobno. Mieszkanie jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

183 000 zł47 m² 3 893,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w pełni rozkładowe, 2 pokojowe, 47 metrowe mieszkanie położone na parterze wieżowca na Zarzewie. Wszystkie okna wymienione na nowe pcv, na podłogach panele na ścianach tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe znakomicie zlokalizowane.Znajduje się na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Mieszkanie przestronne,słoneczne ,dobrze utrzymane do wprowadzenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

295 000 zł68 m² 4 370,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ze względu na lokalizację mieszkanie można przeznaczyć na biuro , gabinet itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w" sercu starego" Pogodna na parterze niskiego, ocieplonego budynku z cegły. Pokoje w mieszkaniu są rozkładowe w metrażach 20, 15mkw, na podłogach deska cyklinowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

154 000 zł50 m² 3 080 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferujemy Pańswu mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnicy Ruda 54m w cenie 154 000zł. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze 2- piętrowego bloku na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł67 m² 4 328,36 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Duże, ładne I zadbane mieszkanie spokojnej okolicy Ciepłe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 67,2 m2 o wygodnym rozkładzie w dobrym stanie do zamieszkania od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nawojki

Kraków,małopolskie

245 000 zł31 m² 7 903 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31mkw, zlokalizowanie na 6-piętrze w 7-piętrowym budynku przy ulicy Nawojki (krowodrza) w Krakowie. Lokal składa się z pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleksandrowice

Bielsko-Biała,śląskie

75 000 zł36 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odstąpię ładne, komfortowe mieszkanie M2 o powierzchni 36 m2 w systemie tbs w dzielnicy Aleksandrowice w Bielsku-Białej. Mieszkanie mieści się na parterze 2 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Józefów,mazowieckie

451 470 zł69 m² 6 543,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjnie wykończone mieszkanie w centrum Józefowa. Blok jest duży, w sumie 55 mieszkań. Okolica spokojna. Widok z okna wschodni i południowo-zachodni na starodrzew sosnowy. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

190 000 zł87 m² 2 183,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 87mkw, mieszczące się na pierwszym piętrze 3 piętrowej kamienicy znajdującej się w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaz prywatnie, bez prowizji. Mieszkanie w centrum Wrzeszcza, budynek "olimp".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Gdańsk,pomorskie

268 000 zł57 m² 4 701,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaz prywatnie, bez prowizji; mieszkanie raczej wymaga remontu, wg upodoban kupujacego chociaz jest teraz odswiezone i do zamieszkania acz nie komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 861 zł63 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Firma Metro Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel prezentuje ofertę sprzedaży apartamentów w nowej inwestycji piano house. Charakteryzujący się nowoczesną i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

387 000 zł85 m² 4 552 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Uwaga nowa cena! atrakcyjne mieszkanie czteropokojowe Z tarasem osiedle karpackie! Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie z tarasem,usytuowane na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł96 m² 7 867 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Rozkładowe ciche mieszkanie w przyjemnej dobrze skomunikowanej okolicy Bielan. W cenie mieszkania uwzględniony jest garaż znajdujący się w części piwnicznej budynku. 3 sypialnie, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

380 000 zł94 m² 4 042,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament mieszkalny o pow. 94m2, 4pokojowy, znajdujący się na pierwszym piętrze kameralnego apartamentowca w prestiżowej lokalizacji. Do mieszkania przynależy ogród o pow. ok550m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

304 000 zł48 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dobra cena! Oferujemy do sprzedaży piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, mieszczące się na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z 2008 roku, przy ulicy Kordiana. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarskiego

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł61 m² 5 393 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow. 61m2 na Muchoborze Wielkim usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia o pow. 8m2 z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

235 000 zł65 m² 3 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie w cichej części Nowego Miasta. 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i oknem, przedpokój, do mieszkania przynależy strych i 2 piwnice. na podłogach panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

260 000 zł146 m² 1 780,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne pod gabinety lub kancelarie!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy Państwu mieszkanie, w Centrum Bytomia ( okolice szpitala przy Batorego). Mieszkanie ciche, rozkładowe, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bytom

Bytom,śląskie

90 000 zł32 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy- bezpłatne doradztwo kredytowe!oferujemy do sprzedania słoneczne, ciepłe mieszkanie w bloku o niskiej zabudowie- po remoncie. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

115 000 zł19 m² 5 955,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Mieszkanie na I-piętrze o powierzchni 19,31 mkw wyremontowane, nowe instalacje elektryczna, wodno-kanalizacyjna i gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł37 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie na Szczawienku. 2 pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka z wc. mieszkanie po remoncie. nowe okna, drzwi, instalacja, w łazience kabina i glazura nowego typu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł60 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Klient Koszty prowizji ponosi developer. Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60,2 w stanie deweloperskim usytuowane na 1 piętrze w dzielnicy Krzyki. Metraż pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kościan

Kościan,wielkopolskie

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 - pokojowe spółdzielcze własnościowe mieszkanie (parter) w Kościanie na os. Piastowskim. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie składa się z : dwa pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 500 zł94 m² 1 484,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis obniżona cena!dwupoziomowe mieszkanie z osobnym wejściem,z ogródkiem(w użytkowaniu) pod oknami, wygodnymi miejscami parkingowymi,możliwością postawienia garażu. Budynek odsunięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bronowice

Lublin,lubelskie

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie przy ul.Fabrycznej (na Klinie), o pow. 65 m2, 3 pokoje, w tym salon otwarty na widną kuchnię, duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na parterze, w wieżowcu,rozkładowe o pow 43 m .Wieżowiec odnowiony i ocieplony,położony na os.Jagiełły. Mieszkanie po remoncie .Wymienione okna na nowe-PCV,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł54 m² 3 425,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie w spokojnej części Nowego miasta. 2 pokoje, jadalnia z aneksem kuchennym, praedpokój oraz łazienka z wc. ogrzewanie gazowe, kuchnia w zabudowie w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

456 780 zł76 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie nr 29. Mieszkanie w stanie deweloperskim, na podłogach wylewki, na ścianach gładzie gipsowe, pomalowane na biało. Okna i drzwi w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okińskiego

Warszawa,mazowieckie

336 000 zł41 m² 8 175,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o ładnym rozkładzie z widną kuchnią. W kuchni glazura i terakota, jest nowa zabudowa kuchenna. W łazience tapeta zmywalna i terakota. W pokojach mozaika do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

170 000 zł34 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w samym centrum Szczecina, w pobliżu Galaxy i Pazimu. Na całkowitą powierzchnię 34 metrów składają się 2 pokoje, łazienka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Toruń,kujawsko-pomorskie

80 000 zł44 m² 1 797,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odstąpię mieszkanie tbs z partycypacją Toruń ul. Olsztyńska. Mieszkanie środkowe, rozkładowe wsch- zach, 44,5m2, i piętro w bloku z cegły. Osiedle ogrodzone z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

218 000 zł60 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym bloku na trzecim piętrze. Wnętrze mieszkania bardzo czyste zadbane, posiadające trzy oddzielne pokoje, kuchnię, oraz łazienkę. Znaczną zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Miejsce parkingowe w cenie. Przytulne dwu pokojowe mieszkanie położone na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Słoneczna Polana w Jabłonnie, jedynie 20km od centrum Warszawy. Mieszkanie dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

289 260 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie nr 37. Mieszkanie w stanie deweloperskim, na podłogach wylewki, na ścianach gładzie gipsowe, pomalowane na biało. Okna i drzwi w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Chorzów,śląskie

120 000 zł90 m² 1 577 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Centrum Chorzowa! Klimatyczne poddasze w kamienicy z początków ubiegłego wieku, z widokiem na niebo w górę, a przed siebie na wieżę kościoła. Jeśli cenisz taką atmosferę.