dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mycielskiego

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Budynek po remoncie i wymianie instalacji, nowa elewacja. Dobry punkt komunikacyjny. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie w stanie dobrym, do zrobienia są podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

209 000 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Do nagocjacji! Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Piotrowice. Mieszkanie składa się z trzech pokoi z aneksem kuchennym, łazienki wraz z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł48 m² 4 274 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe o pow. 48,5m2 położone na wyższym parterze z bloku z cegły (2000r) w otoczeniu lasu. Mieszkanie bardzo jasne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

177 000 zł42 m² 4 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, położone na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym na Karolewie. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, z nowymi plastikowymi oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zyndrama

Olecko,warmińsko-mazurskie

110 000 zł35 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jestem otwarta na propozycję wymiany na większe ok 50m, w centrum miasta. Mieszkanie może nadawać się do remontu. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

295 000 zł57 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie 57m2 położone blisko ścisłego centrum Legionowa. Pokoje 20m2;15m2;10m2; wyłożone panelami, a dzięki dużym oknom pomieszczenia są widne. Kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jaroty

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

258 000 zł58 m² 4 440,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2-pokojowe z salonem i aneksem kuchennym, położone na pierwszym piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym. Lokalizacja w centrum Jarot, blisko sklepów, przystanku komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Sieradz,łódzkie

149 000 zł63 m² 2 346 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 na parterze o pow. 63,5 m2 usytuowane w Sieradzu, przy ul. Jagiellońskiej 12. Jedno klatkowy, cichy blok, po termomodernizacji, odświeżony, ze sprawnym domofonem. 3 pokoje o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla studentów! niska cena! możliwość negocjacji! Blisko um oraz Manufaktury! ok. 50m2. Niespełna 3500m za metr! Dwa oddzielne pokoje plus oddzielna kuchnia pozostająca w takim stanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

190 000 zł58 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w Białej Podlaskiej przy ulicy Sidorskiej z możliwością zrobienia 4 pokoju. Mieszkanie dwustronne, słoneczne /północ - południe/, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł54 m² 8 582,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio Dwupokojowe mieszkanie na Bemowie o pow. 53,60 m2 usytuowane na 2-gim piętrze w budynku z 2008 roku, położone w ekskluzywnym osiedlu apartamentowców - Ewen Shiraz. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

369 000 zł91 m² 4 054,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania 2-pokojowy apartament o powierzchni 91 m2, wykończony w 2001 roku. Mieszkanie jest w bardzo wysokim standardzie, mieści się w bloku z cegły z windą na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierzbowa

Łęczna,lubelskie

2 350 000 zł63 m² 37 301,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze .Bez hałasu ulicznego,blisko szpital,szkoła,apteka,kosciół,sklep i przychodnia.3 pokoje ,kuchnia,łazienka,osobno ubikacja.Stan mieszkania oceniam na B. dobry,blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

225 000 zł39 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, własnościowe, z Księgą Wieczystą. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w bloku na Osiedlu Kosmonautów, na Winogradach. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zaodrze

Opole,opolskie

123 900 zł30 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka, w dobrym stanie. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kamionek

Kamionek,warmińsko-mazurskie

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Nowe Mieszkanie na Kamionku 2/14, koło Szczytna, woj.Warmińsko-Mazurskie. O powierzchni 49m2 na parterze. 1-pokój, łazienka, salon połączony z kuchnią, balkon oraz piwnica. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Północna

Płońsk,mazowieckie

219 345 zł63 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie M-4 na 1 piętrze. Trzy pokoje: 17.8 m, 10.7 m oraz 10 m. Kuchnia: 10m. Łazienka: 3.7m. WC: 1.2m. Korytarz: 9.2 m. Jeden pokój klimatyzowany. W cenie mieszkania są meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

310 000 zł54 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe, przestronne, nasłonecznione mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku z 2006 r (bez windy). w Legionowie, w dzielnicy Bukowiec, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

354 000 zł51 m² 6 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pok rozkładowe, z balkonem o powierzchni ok.51mkw.Mieszkanie po kapitalnym remoncie,wykończone materiałami wysokiej klasy na styl apartamentu.Salon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł45 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 62.5 mkw 2 pokojowe , w pełni rozkładowe , na 1 piętrze w budynku z cegły.Ładny duży pokój ok 26 mkw i sypialnia ok 12 mkw.Na ścianach gładzie , na podłodze deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł80 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Przy stacji Metro Służew, bezpośrednio, tel.   w godz. 12-17

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Olszówka

Bielsko-Biała,śląskie

360 000 zł76 m² 4 736 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bielsko-Biała. Olszówka Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w domu o zabudowie bliźniaczej na prestiżowym osiedlu zamkniętym w pięknej dzielnicy Olszówki, która jest miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Reda,pomorskie

220 000 zł54 m² 4 036,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Spore, funkcjonalne mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Redy, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum, przedszkole, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

191 000 zł51 m² 3 745,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M3 o powierzchni 51m2 w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w pobliżu ul. Lutomierskiej, 10 minut spacerem do Manufaktury. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Murarska

Łobez,zachodniopomorskie

94 000 zł26 m² 3 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciepła, przytulna i widna kawalerka w centrum Łobza. Niski czynsz 185 zł/m-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

130 000 zł39 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie M-3 o pow. 39 m2, położone na pierwszym piętrze w kameralnej kamienicy, niedaleko Placu Poznańskiego. Mieszkanie bardzo jasne (duże okna), niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Legnica,dolnośląskie

163 000 zł52 m² 3 134,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, 52 m2, na os. Kopernik. Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym bloku na 4 piętrze. Blok ocieplony, nowa elewacja, balkon i piwnica. Mieszkanie jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie słoneczne niedaleko morza (1,5 km) cena do lekkiej negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł55 m² 3 649,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

możliwośc zakupu wyposażenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

325 000 zł70 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przyjazna okolica, plac zabaw dla dzieci

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 -pokojowe o powierzchni 48,5 mkw usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku .Mieszkanie w pełni rozkładowe składa się z salonu ok. 18,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

70 000 zł37 m² 1 891 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.38m2 składające się z 1 dużego pokoju, osobnej dużej kuchni w kwadracie, łazienki i wc razem. Mieszkanie jest ustawne i słoneczne, nadające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,4 mkw na 8 pietrze w bloku 11 piętrowym .Składa się z salonu ok. 16 mkw z aneksem kuchennym oraz osobnej sypialni ok. 10 mkw.Salon ma wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Skarpa

Płock,mazowieckie

114 000 zł32 m² 3 562 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka Płock, skarpa, ul. Słowackiego. Mieszkanie o powierzchni 32mkw z kuchnią, łazienką, przedpokojem, balkonem. Mieszkanie ładne i zadbane, po remoncie. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grójec

Grójec,mazowieckie

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49m2 z piwnicą ok. 3 m2.2 pokoje , kuchnia , łazienka,WC, przedpokój,wymienione okna, mieszkanie jest po remoncie.Umeblowane :kuchnia w pełni wyposażona,blok jest po niedawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Małyszyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

159 000 zł53 m² 2 983,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze 4piętrowego bloku z lat 90, blok ocieplony, mieszkanie położone w środkowej klatce, pełna własność. Pokoje niezależne 16m2, 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Kościerzyna,pomorskie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, ciche,jasne mieszkanie po remoncie przy ulicy Topolowej, położonej niedaleko centrum.W pobliżu szkoła, bank, sklepy.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wójtowska

Kraków,małopolskie

290 000 zł44 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na ulicy Wójtowskiej (krowodrza), usytuowane na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1971 roku. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mrzeżyno

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

96 500 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie mieszczące się w niskim bloku na parterze w małej miejscowości znajdującej się 4 kilometry od portu w mrzeżynie, 25 kilometrów od Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 500 zł47 m² 3 180 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Okazja cenowa! najtańsze mieszkanie na osiedlu leśnym Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o pow 47m2 usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym bloku z cegły na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walki Młodych

Ustka,pomorskie

310 000 zł66 m² 4 709,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, z balkonem typu loggia i ciepłą bieżącą wodą, usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij