dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukasińskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

167 000 zł84 m² 1 988 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

! kontakt Kasia! lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, centrum, ul. Łukasińskiego media - gaz, woda ciepła z miasta, ogrzewanie miejskie, czynsz 1100 mieszkanie - 4 pokoje, widna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

2 700 000 zł69 m² 39 130,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na ul. Podwisłocze o pow. 69 m2, piętro III/X. Trzy niezależne pokoje, jasna kuchnia, dwa przedpokoje, łazienka osobno wc, piwnica, loggia. W pokojach na podłodze parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Opole,opolskie

235 000 zł62 m² 3 763 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zwm Sprzedaż. Proponujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,45m2, położone w Opolu na osiedlu Armi Krajowej (nowy zwm). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł65 m² 3 615 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie na Osowej Górze. Mieszkanie trzypokojowe o pow. 65m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku z loggią. Mieszkanie o wyjątkowym klimacie bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł44 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie na Psim Polu. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Mieszkanie do remontu, ogrzewanie piecowe (możliwość zrobiernie kominkowego lub gazowego), do mieszkania przynależy strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Przestronne jednopokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie wysoki parter w 6 pietrowym bloku z dwoma tarasami , nowe , zadbane osiedle z 2007 r . z ochroną i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

231 750 zł39 m² 5 942,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Odremontowane ładne mieszkanie W spokojnej okolicy Ciepłe i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38,96 m2 o wygodnym rozkładzie w doskonałym stanie do zamieszkania od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

145 000 zł72 m² 2 008 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez kredytu, typ szwedzki. Posiadamy do pilnej sprzedaży mieszkanie o powierzchni 72,2 m2 w niskim bloku z balkonem na IV piętrze. W pokojach : nowe okna, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fertnera

Kraków,małopolskie

350 000 zł71 m² 4 929 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 zlokalizowane na przed ostatnim piętrze 10-piętrowego bloku na osiedlu przy ul. Fertnera (grzegórzki) w Krakowie. Mieszkanie wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowskiego

Kraków,małopolskie

230 000 zł37 m² 6 216 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne mieszkanie o powierzchni 37m2 zlokalizowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku przy ul. Makowskiego (azory) w Krakowie. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

250 750 zł42 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19m2 z wyjściem na balkon ok.7,22m2, sypialnia ok.8m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł46 m² 3 311 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Uwaga okazja! na sprzedaż M3 na Kapuściskach 46,8m2 w rewelacyjnej cenie i lokalizacji! 155000zł! = 3311zł za metr! Mieszkanie położone w dogodnej lokalizacji, blisko do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

160 000 zł61 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M-3 o pow 61 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy cztero-piętrowej , rozkładowe w samym Centrum miasta. Mieszkanie do remontu .Stan kamienicy dobry. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł53 m² 3 754 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M4 o powierzchni 53m2, w ocieplonym bloku, na osiedlu Kapuściska. W mieszkaniu znajdują się trzy osobne pokoje o wymiarach 16mkw, 12mkw,9mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł60 m² 5 206 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis: do sprzedaży posiadam 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, 3 ustawne pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka z wanną, osobne wc. Mieszkanie po częściowym odnowieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Sosnowiec,śląskie

195 000 zł55 m² 3 491 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Sosnowcu przy ulicy Legionów. W mieszkaniu o układzie niezależnym trzy pokoje, kuchnia w aneksie, duży przedpokój, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

124 000 zł22 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

W dużym 2-wu piętrowym ocieplonym apartamentowcu znajdują się 24 apartamenty do indywidualnej sprzedaży o metrażach i cenach niżej podanych: numer lokalu pow.użytkowa cena brutto numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

233 000 zł50 m² 4 570 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

340 000 zł54 m² 6 261 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3 m2 zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na piątym piętrze jedenastopiętrowego bloku z 1992 roku. Pokoje o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołacz

Poznań,wielkopolskie

269 000 zł47 m² 5 711 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Sprzedaż 3-pokojowe Poznań na sprzedaż, sołacz, winiary. 3-pokojowe Poznań na sprzedaż, sołacz Bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie w Poznaniu o metrażu 47,1 m2 bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joselewicza

Kraków,małopolskie

390 000 zł40 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Berka Joselewicza (stare Miasto), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1890 roku. Budynek po remoncie. Mieszkanie po remoncie, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł51 m² 6 960,78 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji - przy Rondzie Wiatraczna. Duża, widna kuchnia. W pokojach na podłodze parkiet. Kuchnia i duży pokój po remoncie w tym roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Sierpc,mazowieckie

132 000 zł37 m² 3 567 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37m2, 2 pokoje , I piętro, usytuowane na osiedlu "Jana Pawła ii" tuż przy spółdzielni mieszkaniowej. Po remoncie, częściowo wymieniona instalacja elektryczna, okna pcv, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

248 000 zł39 m² 6 358 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

237 268 zł44 m² 5 322 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 20m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

303 900 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna kuchnia ok.9m2. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

375 929 zł70 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny ok. 18m2 z wyjściem na duży balkon ok.19m2, sypialnia ok.13,58m2, sypialnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

303 900 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

372 240 zł62 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

229 600 zł56 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem 75m2 w programie "oszczędni na swoim" 3999złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni 70m2, składa się z dużej powierzchni do zagospodarowania o pow. ok 60m2 z wyjściem na duży balkon ok 23m2, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

151 700 zł37 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 3999/m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

198 900 zł42 m² 4 711 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

222 100 zł48 m² 4 610 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

219 000 zł51 m² 4 253 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! cena promocyjna do końca maja 2012r.! Nowe mieszkanie z tarasem Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 51,49 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Kraków,małopolskie

293 000 zł42 m² 6 976 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42m2 usytuowane na 1-szym piętrze w 8-piętrowym bloku w doskonałej lokalizacji przy ul. Ułanów (okolice Pilotów -prądnik Czerwony-Olsza II).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

270 000 zł32 m² 8 437 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Starowiślnej (stare Miasto/w rej. Poczty Głównej), położone na czwartym piętrze - na poddaszu, w dobudowanej w 2001 roku części kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Złote

Dzierżoniów,dolnośląskie

92 000 zł28 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 28m2, II piętro, os. Złote (budynek 4-piętrowy). Mieszkanie niekonwencjonalne, zaprojektowane przez architekta - prezentowane w czasopiśmie wnętrzarskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł68 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Duże mieszkanie 68,2 M2 W spokojnej dzielnicy szczecina- tylko Z ! Ciepłe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68,2 m2 o wygodnym rozkładzie. Opis mieszkania: 3 rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

125 000 zł45 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ul. Lotniczej, 45,28m, 3piętro, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe wylewki, wymienione: okna, elektryka, hydraulika i rury gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hutnicze

Kraków,małopolskie

310 000 zł59 m² 5 254,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Bardzo piękne ,słoneczne mieszkanie, położone w starej części Nowej Huty na oś.Hutniczym. Dwa niezależne ustawne (kwadraty)pokoje 25m i 14m. Jasna umeblowana kuchnia ,duży przestronny.