dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

190 000 zł50 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pok w pełni rozkładowe o powierzchni 50mkw.Pokoje o powierzchni 15,11,9mkw.Kuchnia słoneczna z oknem o powierzchni ok.6mkw.Łazienka ok.4mkw z wanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

108 000 zł34 m² 3 176,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! stan idealny! okolica oś. Rózyckiego!~oferujemy Państwu mieszkanie położone w Mysłowicach. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4 pietrowym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Joselewicza

Kraków,małopolskie

750 000 zł86 m² 9 069 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m2 zlokalizowane na ulicy Berka Joselewicza (kazimierz), usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna wymienione na pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Koziegłowy,wielkopolskie

198 000 zł56 m² 3 535,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 450zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m, 11m, 9m-wykładzina dywanowa, wc-płytki, łazienka-płytki, loggia-płytki , okna drewniane, piwnica 6m , wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

100 000 zł31 m² 3 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji blisko szpitala Jurasza Mieszkanie o powierzchni 31m 2 , pokój 22m 2 ( ściany malowane, podłoga deski ), kuchnia bez okna (3m 2 ), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

196 000 zł46 m² 4 260,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie dobrze skomunikowane Z centrum miasta, spokojna okolica okazyjna cena 4.667,52 PLN/M2 - TAKIE OKAZJE TYLKO Z ! Przestronne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Warszawa,mazowieckie

282 000 zł37 m² 7 683,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie odnowione w 2011r. Okna pcv. W części kuchennej nowa glazura i terakota.(generalny remont w 2011r.). Przeprowadzone remonty instalacji: wymiana instalacji gazowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

143 000 zł37 m² 3 864 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na I piętrze osiedle Rubinkowo II. Powierzchnia -37mkw ( IX piętro - 1 pokój). Pokój: ściany - tapeta, podłoga kuchnia: ściany - tapeta podłoga glazura łazienka: podłogi kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Płonia

Szczecin,zachodniopomorskie

207 500 zł52 m² 3 990,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Proponuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe (16/11/10) w Płoni. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w budynku wielorodzinnym. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Super komfortowe mieszkanie Z ogródkiem na osiedlu tęczowym W warzymicach! Polecam gorąco mieszkanie (apartament) 2pokojowe mieszkanie o pow. 47,18m2 z ogródkiem (bezpośredenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 60 m2 - 2 pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka z wc, rozkładowe, centralne ogrzewanie - gazowe. Budynek wspólnotowy, dwukondygnacyjny, cegła, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łęknice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

135 000 zł49 m² 2 755 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow. 48,40 m2 składającego się z 2 niezależnych widnych pokoi obecnie jest wydzielony 3 pokój widny z oknem jako sypialnia, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ofiar Oświęcimia

Szczecin,zachodniopomorskie

116 000 zł26 m² 4 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna kawalerka zlokalizowana na pierwszym piętrze wieżowca na osiedlu Piastowskim. Na powierzchnię 26 m2 składa się obszerny pokój o pow. 18 m2, niewielki aneks kuchenny ok.3 m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Necla

Wejherowo,pomorskie

164 000 zł31 m² 5 359,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w nowym budownictwie, w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, dobrze zlokalizowane, w pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole. Do dworca skm ok. 5- 10 min. Kameralne osiedle składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

180 000 zł53 m² 3 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Super okazja! Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku o pow. 53 m2 na Retkini .Mieszkanie w pełnym rozkładzie czyste zadbane ale do remontu.W pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nad Sudołem

Kraków,małopolskie

370 000 zł57 m² 6 491 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Nad Sudołem (prądnik Biały), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70 - tych. Blok ocieplony. W mieszkaniu okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł94 m² 3 819,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super okazja! tylko 3800zł/m2! na inwestycję-super lokalizacja-5 minut Uczelnie.Mieszkanie o powierzchni ok.94mkw na 2-piętrze w kamienicy,dwustronne.Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

439 000 zł71 m² 6 183 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Dietla (kazimierz), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie po generalnym remoncie, wszelkie instalacje zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszawskie

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł103 m² 2 902 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie, 103 m2, 3 pok. - zajmujące kondygnację w kamienicy - suterena mieszkanie - właśnośc z kw z udziałem w gruncie. Pokoje o wym. ok. 25m 2 , ok. 22 m 2 ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Radom,mazowieckie

199 000 zł70 m² 2 848,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam ładne i zadbane mieszkanie do wprowadzenia, usytuowane na 4/4 piętrze ocieplonego bloku z domofonem na osiedlu Młodzianów. Powierzchnia całkowita lokalu 69,86 m2: salon ok. 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Kraków,małopolskie

610 000 zł96 m² 6 354 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m2 zlokalizowane na ulicy Sienkiewicza (krowodrza), usytuowane na czwartym piętrze pięciopiętrowej kamienicy. Kamienica z windą. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji. Okna pcv. W pokojach na podłodze mozaika do wycyklinowania ewentualnie do wymiany. Kuchnia, łazienka do odświeżenia. W mniejszym pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimia

Szczecin,zachodniopomorskie

188 700 zł36 m² 5 241,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa rozkładowe pokoje w trakcie generalnego remontu zlokalizowane na 8 piętrze ocieplonego wieżowca na osiedlu Piastowskim. W mieszkaniu nowe okna pcv, nowe panele pogłodowe, ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Rybnik,śląskie

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M3, położone w popularnej i prestiżowej w dzielnicy Smolna, na ulicy Reymonta. Lokal posiada 2 pokoje, przedpokój, kuchnię i łazienkę, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Konstytucji 3 Maja

Kościan,wielkopolskie

177 000 zł62 m² 2 832 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję na sprzedaż mieszkanie w Kościanie na os. Konstytucji 3 Maja, parter (w bloku czteropiętrowym). Mieszkanie jest oddzielną własnością z kw! Powierzchnia 62,5 m2: - 3 pokoje - meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Maratońska

Radom,mazowieckie

85 000 zł27 m² 3 183,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie w stanie do remontu. Mieszkanie posiada widną kuchnię, na podłodze parkiet, wymienione okna. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

218 900 zł55 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Okazja! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5m2, położone na 4 piętrze bloku na Radogoszczu Wschodzie. Mieszkanie przestronne, rozkładowe, z balkonem, wyremontowane w 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

157 000 zł42 m² 3 694,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie dwu pokojowe w spokojnej dzielnicy Koszalina. W pokojach parkiet. Łazienka wyremontowana w 09-2011. W małym pokoju gładzie. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

146 400 zł48 m² 3 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam pilnie mieszkanie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

217 000 zł39 m² 5 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wszystkie instalacje nowo położone, nowe okna pcv, na podłodze terakota i dobrej jakości panele podłogowe, kuchnia nowa na wymiar wraz z nowym sprzętem na gwarancji (lodówka, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

83 000 zł19 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam przytulną kawalerkę na ul. Wojska polskiego okolice Dworca Północnego. Mieszkanie jest po remoncie. Mieszkanie w bloku z cegły na drugim piętrze (nowa winda). Właśnie podłączana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł29 m² 2 758,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Śliczne,zadbane mieszkanie w centrum Piaskowej Góry. Dwa rozkładowe pokoje z parkietem na podłodze,pomysłowo zabudowana wnęka kuchenna, w przedpokoju duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jerzmanki

Jerzmanki,dolnośląskie

159 000 zł64 m² 2 476 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ty też możesz zamieszkać w wygodnym i komfortowym mieszkaniu na wsi oddalonej tylko o 3 km od Zgorzeleca. Wystarczy kupić to 3 pokojowe spółdzielcze własnościowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Ciechanów,mazowieckie

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ładne mieszkanie, w spokojnej okolicy. Na podłodze jesionowy parkiet. W cenie -zabudowa przedpokoju i kuchni. Garaż dodatkowo płatny, ale mozna kupić bez garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Puławy,lubelskie

159 000 zł39 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie ,wymienione instalacje, podwieszane sufity, gładzie, zabudowy karton-gips,wymienione okna oraz drzwi, mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu, blisko centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szydłówek

Kielce,świętokrzyskie

145 000 zł36 m² 4 014,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,12m2 położone na 9 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu. W skład nieruchomości wchodzą dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

190 000 zł45 m² 4 222 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Super oferta przestronnego dwupokojowego mieszkanie z cegły z 1998 roku na Podgórzu Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż na parterze 2 piętrowego bloku z cegły z 1998 roku Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

165 000 zł21 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie jednopokojowe, po generalnym remoncie, w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Partyzantów. Mieszkanie na wysokim parterze, okna od strony południowej - ul. Partyzantów. Łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotych Kłosów

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

120 000 zł35 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mikołajki: malownicze miasteczko położone nad dwoma jeziorami: tałty i Mikołajskie. Mikołajki posiadają rozbudowaną infrastrukturę turystyczną między innymi: przystań Żeglugi Mazurskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Siedlce,mazowieckie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Budynek dwupiętrowy z poddaszem ocieplony nowa elewacja ,zmieniony dach ,kryty blachą.lokalizacja jest bardzo dobra. Blok położony jest w centrum, przy ul Sienkiewicza 38 w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

299 000 zł98 m² 3 045,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 98,19 m2 położone w spokojnej dzielnicy Wejherowa. Mieszkanie o odrębnej własności w budynku dwurodzinnym, położone na parterze oraz składające się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij