dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Młodych

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

160 000 zł49 m² 3 265,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Układ pomieszczeń optymalny. Kuchnia z nowoczesnymi meblami na wymiar. Sypialnia z szafą wnękową. Szafa w przedpokoju. Wszystkie okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ariańska

Kraków,małopolskie

255 000 zł33 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Ariańskiej (stare Miasto), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Kuchnia - aneks w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Czechów

Lublin,lubelskie

360 000 zł67 m² 5 309 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe-os.Szymanowskiego-Czechów. Mieszkanie czyste, schludne, zadbane, ładnie urządzone. Pokoje rozkładowe- 3 sypialnie, salon połączony z kuchnia(około 30m 2 ). Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiej

Kraków,małopolskie

450 000 zł69 m² 6 521 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wysockiej (czyżyny), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 1997 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia połączona z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł51 m² 2 616 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze W dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 51,6m2, w skład którego wchodzą: ~ salon (14m2) ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na 4 piętrze w wieżowcu o powierzchni 45m2.Mieszkanie zlokalizowane w cichej spokojnej okolicy dzielnicy Górna.Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł63 m² 3 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Polecam do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe na Osiedlu Słonecznym w pobliżu jeziorka. Na powierzchnię 63,6 m2 składają się 4 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka oraz wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

179 900 zł43 m² 4 183,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lub wynajmu!~przytulne dwu pokojowe mieszkanie, pokój dzienny połączony z kuchnią na podłogach panele i płytki ceramiczne. Sypialnia z zabudowaną szafą, łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

169 000 zł32 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam bez czynszowe mieszkanie w Markach pod Warszawą na ul; piłsudskiego, 32 m2 , pokój z kuchnią, po remoncie: nowe podłogo, drzwi, okna, możliwość zaadaptowania strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane na osiedlu Na Stoku (grębałów), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1962 roku. W mieszkaniu okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różyckiego

Kraków,małopolskie

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe mieszczące się przy ul. Różyckiego. Funkcjonalny rozkład, mieszkanie nasłonecznione (zachodnia ekspozycja salonu). Składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osińskiego

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

160 000 zł69 m² 2 332,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie usytuowane jest w centrum, w zacisznej okolicy, w ktorej jest wiele wielobranzowych sklepow, kosciol, zamek. Mieszkanie jest ladnie wykrojone. Kuchnia, pokoje i przedpokoj sa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rytownicza

Wrocław,dolnośląskie

139 000 zł29 m² 4 711 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Opis Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,50 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju, kuchni, łazienki wraz z wc. Mieszkanie jest po remoncie i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł44 m² 6 546,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-okazja-Sprzedam pilnie!bezpośrednio! (bez agencji-bez dodatkowych kosztów) zadbane mieszkanie 2 pokoje na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym z cegły z lat 60-tych- mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżyny

Kraków,małopolskie

250 000 zł47 m² 5 252 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m2 zlokalizowane na osiedle Niepodległości (czyżyny), usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Brzęczkowice

Mysłowice,śląskie

215 000 zł72 m² 2 986,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy duże mieszkanie znakomita lokalizacja!~oferujemy 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 4-tyim piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

399 000 zł80 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bardzo dobra cena! Duże mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Idealne dla rodziny! Duże, przestronne mieszkanie na wysokim parterze, własnościowe. Trzy pokoje, łazienka z oknem, wc osobno oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różyckiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

140 000 zł47 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie zadbane w dobrym stanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

185 000 zł35 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania mieszkanie we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki na ul. Hallera, 35m2 w kamienicy czteropiętrowej obok kina Lwów. Mieszkanie na 4 piętrze, w 2009 roku po kapitalnym remoncie (m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania zadbane 3 pokojowe mieszkanie po remoncie w Aleksandrowie Łódzkim. Mieszkanie nierozkładowe o powierzchni 48 m2 mieści się na 4 piętrze w bloku w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Łódź,łódzkie

420 000 zł123 m² 3 414,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Do sprzedania przepiękne i niezwykle przestronne mieszkanie 4-pokojowe 123m2 na drugim piętrze w czteropietrowej kamienicy w doskonałej lokalizacji (śródmieście). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

172 000 zł42 m² 4 072 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe w Fordonie. Na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z loggią, o powierzchni 42m2 usytuowane na IV piętrze w bloku na osiedlu Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

295 000 zł46 m² 6 372,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży piękne mieszkanie położone na Porębie (ulica Agatowa 15), o pow. 46,29 m2, 2 pokoje, widna kuchnia , bardzo duży balkon (w części oszklony), widna łazienka, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

163 000 zł55 m² 2 963 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.54,24 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej dużej kuchni w kwadracie, łazienki i wc razem. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł69 m² 4 347 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! Nowa niższa cena 300000zł. Wyjątkowa oferta tylko i wyłącznie w Metro Nieruchomości. Wyjątkowa ze względu na wspaniałą lokalizację na Bartodziejach blisko parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Będzin

Będzin,śląskie

259 000 zł80 m² 3 237 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Oferta nieaktualna! Do sprzedania mieszkanie o pow. 80 m2 składające się z 4 niezależnych widnych pokoi, kuchni widnej osobnej, łazienki i wc osobno oraz balkon. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

260 000 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowe mieszkanie polecam*** 3 pokoje (2pokoje+salon z aneksem), ok 52m2, 1 piętro blisko centrum, jelcz Laskowice. Mieszkanie w nowym bloku (nikt w nim nie mieszkał) posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

301 500 zł62 m² 4 799 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa deweloper! Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ciasna

Sobótka,dolnośląskie

440 000 zł107 m² 4 112,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Komfortowe mieszkanie w cichej spokojnej okolicy Ślężańskiego Parku Krajobrazowego w Sobótce k. Wrocławia. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 107 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kłodzino

Kłodzino,zachodniopomorskie

65 000 zł47 m² 1 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest po remoncie w stanie bardzo dobrym. Jest 2 pokojowe, łazienka , kuchnia , podłogi w panelach przedpokój glazura oraz kuchnia i łazienka w glazurze. Nowe centralne.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Walim

Walim,dolnośląskie

68 000 zł41 m² 1 658,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis ogrzewanie piecowe i kominek elektryczny Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w centrum Walimia. Mieszkanie po remoncie do wprowadzenia. Idealne jako baza wypadowa na narty bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

206 000 zł52 m² 3 961,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły z lat'60 tych odnowionym i ocieplonym. Klatka schodowa zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

425 000 zł39 m² 10 897 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wrocławskiej (krowodrza), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego apartamentowca z 2005 roku. Budynek chroniony, monitorowany. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł53 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe przebudowane na M3 na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Przestronne,słoneczne do zamieszkania.Doskonała lokalizacja.W pobliżu sklepy, szkoła z basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

370 000 zł80 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 4 piętrze w budynku 4- piętrowym z windą Mieszkanie dwupoziomowe, 3 pokoje, dwie łazienki dół: salon z kuchnią + balkon Kuchnia pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

115 000 zł51 m² 2 254,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Posiadam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze przy centrum miasta. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi, łazienki z oddzielną ubikacją, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Super okazja!atrakcyjne mieszkanie w plombie z 1992r.z windą.Mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe.Mieszkanie ładne,zadbane,nie wymaga nakładów finansowych.Pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

133 000 zł38 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38 m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie przechodnie - przejscie do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Łódź,łódzkie

139 000 zł38 m² 3 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo sympatyczne, widne i przestronne 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o pow 36 m kw na parterze w czteropiętrowej kamienicy w ścisłym centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Częstochowa,śląskie

199 000 zł61 m² 3 251,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na nowym osiedlu , z wygodym dużym parkingiem przed blokiem , do centrum niedaleko , dobra komunikacja miejska - autobusy , tramwaj, niedaleko LIDL , duży parking. Mieszkanie ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Celejów

Celejów,lubelskie

350 000 zł3 000 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam! Mam do sprzedania działkę budowlaną 0,30ha na której znajduje się budynek mieszkalny o pow około 60 m2.W budynku jest już ogrzewanie podłogowe,cała elektryka,woda,gaz, jedyne co zostało.