dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieniawa

Lublin,lubelskie

249 000 zł55 m² 4 531,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku z lat 60-tych w Śródmieściu Lublina, bardzo blisko miasteczka akademickiego. Mieszkanie rozkładowe, do generalnego remontu stwarzającego nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zabłocie

Rzeszów,podkarpackie

145 000 zł21 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na ul. Zabłocie o pow. 21m2, piętro 4/6 w niskim bloku oddanym do użytku w 2010 roku. Salon z aneksem kuchennym, łazienka razem z wc, przedpokój, duża joggia 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

267 000 zł47 m² 5 680,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla studentów, 3 niezależne pokoje, bardzo dobre połączenie komunikacyjne! lokalizacja: os. Wichrowe wzgórze, w pobliżu przystanek, tramwajowy, autobusowy oraz szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

238 000 zł49 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Warszewo-Nowe/ 2005/ mieszkanie 2 pokojowe o pow.49m2 na parterze 2 piętrowego budynku z balkonem, pokoje rozkładowe. Mieszkanie zadbane, niskie koszty eksploatacyjne/bezczynszowe/.OC i CW.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

298 000 zł137 m² 2 167,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Bezczynszowe,dwupoziomowe mieszkanie w budynku dwurodzinnym posiadające oddzielne wejście z podwórza i osobną klatkę schodowa. Na 1 poziomie: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

371 000 zł49 m² 7 510,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia od sierpnia. Dwupokojowe w bardzo dobrym stanie. Umeblowane i wyposażone w sprzęt agd i rtv. Garaż podziemny, osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żurawia

Katowice,śląskie

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania przytulne, słoneczne mieszkanie w Katowicach - Piotrowicach na małym, cichym osidlu przy ul. Żurawia. Mieszkanie położone na drugim piętrze w niskiej zabudowie. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Kraśnik,lubelskie

185 000 zł64 m² 2 913,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

sprzedam mieszkanie m-4 na trzecim piętrze w kraśniku fabrycznym przy ul pogodnej mieszkanie ma 63.5 m2, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i osobnej ubikacji.Posiada obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wolnica

Kraków,małopolskie

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na 1 piętrze 3 piętrowej zmodernizowanej kamienicy (1920 rok, cegła), w okolicy Placu Wolnica na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 900 zł60 m² 3 139 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M4 na osiedlu Bajka w Fordonie o powierzchni 60,49m2. Doskonała lokalizacja tj.: w pobliżu szkoły, markety, przychodnia i apteki, w odległości kilkudziesięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

289 000 zł63 m² 4 587,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klientom biura zapewniamy kompleksową obsługę transakcji przez licencjonowanego pośrednika oraz bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu. Lokalizacja: os. Bolesława Chrobrego, w pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł54 m² 3 240 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wyjątkowe mieszanie 3-pokojowe. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie w bardzo wysokim standardzie, wykończone z dbałością o szczegóły. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

306 500 zł50 m² 6 130 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ustawne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 50m usytuowane na piątym piętrze pięcio piętrowego bloku przy ul. Piasta Kołodzieja 65 (mistrzejowice) w Krakowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Henryka Sienkiewicza

Wieliczka,małopolskie

257 000 zł53 m² 4 849,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do negocjacji! Do sprzedania 3 pokojowe, mieszkanie, zlokalizowane Osiedlu Sienkiewicza (centrum Wieliczki), na parterze 4 piętrowego bloku z roku 1974 (wielka płyta). Mieszkania ma 53 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie w spokojnej części Piastowa. Salon z aneksem kuchennym ok. 20m2, sypialnia 7-8m2, łazienka z wc, w p.pokoju szafa wnękowa. Mieszkanie na wysokim parterze, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

248 000 zł60 m² 4 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga!. Obniżono ofertę aż o 20000zł. Na os. K a l i n y - ł a d n e m i e s z k a n i e 3 pokojowe na parterze o pow.60,8m2, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

258 000 zł62 m² 4 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone w Wadowicach o powierzchni 62,61 m2. Lokal znajduje się na I piętrze w bloku. Rozkład: salon z balkonem, 2 sypialnie, kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

160 000 zł44 m² 3 636 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe M-3 Centrum z windą niski blok!zobacz koniecznie! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ładne,przestronne mieszkanie dwupokojowe w centrum Rybnika o pow.44m2.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

215 000 zł60 m² 3 553,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt: agnieszka Jelcz-Laskowice to nieduże , spokojne i czyste miasteczko blisko Wrocławia (dogodny dojazd ok. 25 min. Pkp i pks). Ma dobrze rozwinięty park technologiczny, a dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

485 000 zł90 m² 5 352 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Mieszkanie po remoncie generalnym w 2003r. Nowa stolarka okienna i drzwiowa, nowe drzwi wejściowe, na podłogach deski i kafle, na ścianach i sufitach - gładzie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

225 000 zł52 m² 4 326 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe w bloku z cegły na Przedmieściu Bydgoskim Położone na parterze, w 4-piętrowym bloku Wybudowanym z cegły w 1980r. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowy Dwór

Wrocław,dolnośląskie

189 000 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nowy Dwór, wokół dużo urządzonej zieleni. Bardzo dobre połączenie autobusowe z różnymi częściami Wrocławia (15min. do centrum, 10min do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kowalczyka

Zabrze,śląskie

106 000 zł35 m² 3 037,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę na ul. Kowalczyka. Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze niskiego 3 piętrowego bloku. Mieszkanie ma powierzchnie 34,92 m2 i składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

195 000 zł36 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w bloku 7-piętrowym z windą na 3 piętrze do remontu .,z duzą loggą i widną kuchnią. czynsz miesięczny 260 zł + opłaty. Mieszkanie w dobrym stanie ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł72 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! Zapraszam do zakupu pięknego umeblowanego mieszkanie w pobliżu centrum. Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie jest urządzone nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

165 000 zł44 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użutkowej 44,47 m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

359 900 zł67 m² 5 308 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Inwestycja: polecam mieszkania w nowej części osiedla Cztery Pory Roku na wrocławskim Jagodnie. To nowoczesne i bezpieczne osiedle cenione jest przez osoby oczekujące ciszy i spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

159 000 zł39 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy nową ofertę atrakcyjnego mieszkania dwupokojowego położonego w wieżowcu w dzielnicy 1000-lecia. Na mieszkanie składają się dwa pokoje z szafami typu Komandor, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

158 000 zł47 m² 3 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chciałbym przedstawić państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Dwustronne rozkładowe mieszkanie, w pokojach na podłodze panele natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

159 000 zł52 m² 3 057,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na parterze w ocieplonym i otynkowanym bloku czteropiętrowym w spokojnej i cichej lokalizacji. Mieszkanie o standardzie podstawowym przeznaczone do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

120 000 zł39 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na parterze z balkonem w jednopiętrowym budynku. Dwustronny rozkładowy układ pomieszczeń, dwa osobne pokoje, przestronna kuchnia w glazurze z zabudową kuchenną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy nową ofertę atrakcyjnego mieszkania dwupokojowego położonego w bloku czteropiętrowym na 2 piętrze w dzielnicy Północ. Na mieszkanie składają się dwa duże pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Częstochówka-Parkitka

Częstochowa,śląskie

138 000 zł37 m² 3 729,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chciałbym przedstawić państwu przestronne jednopokojowe mieszkanie z dużym balkonem mieszczące się na wysokim parterze w bloku z 2003 roku. W pokoju podłoga panelowa, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Częstochowa,śląskie

180 000 zł51 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,4 m z dużym balkonem, znajdujące się na ulicy Skłodowskiej- curie położone na ostatnim piętrze w ocieplonym oraz otynkowanym bloku. Dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błeszno

Częstochowa,śląskie

167 000 zł59 m² 2 830,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy dla Państwa ofertę mieszkania położonego w dzielnicy Błeszno, w bloku czteropiętrowym na drugim piętrze. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

189 000 zł44 m² 4 295,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Państwa ofertę bardzo ładnego mieszkania w dzielnicy Wrzosowiak, w bloku z cegły, wybudowanym w 2008 roku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

115 000 zł35 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

jednopokojowe mieszkanie z dużym balkonem na parterze w bloku czteropiętrowym. W pokoju na podłodze lentex natomiast ściany zwykłe tynkowe pomalowane. Widna oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

130 000 zł41 m² 3 170,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania położonego w dzielnicy Wrzosowiak, w bloku czteropiętrowym, na czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki razem z wc, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

200 000 zł30 m² 6 493 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 1-pokojowe na 2-piętrze w nowo powstałym bloku przy ul. Łużyckiej (kurdwanów) w Krakowie. Mieszkanie składa się z: sypialni, pokoju połączonego z kuchnią, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bema

Gostynin,mazowieckie

152 000 zł48 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie remontowane 3 lata temu- gładzie, podłogi, glazura, terakota, wymieniona hydraulika oraz sanitarka, wymienione drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne. Możliwość zostawienia mebli kuchennych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Wojska Polskiego

Żary,lubuskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezczynszowe luksusowe 5 pokojowe mieszkanie 120m2, 1 pietro, w domu 6 rodzinnym.Mieszkanie jest bardzo sloneczne,ma osobne wejscia do kazdego pomeszczenia z duzego holu.Posiada kominek.