dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł38 m² 4 184 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na II piętrze na osiedlu stary Fordon. Podłogi wyłożone są kafelkami, a pokój dzienny parkietem. Na ścianach kafelki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł74 m² 4 735,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Słoneczne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie w śródmieściu w niskim bloku z cegły. Ostatnia kondygnacja bez skosów. Wysoki standard. Mieszkanie składa sie z: salon - 30m2, pokój1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

185 000 zł32 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja. Mieszkanie jednopokojowe Z mozliwoscia wyodrebnienia dodatkowego pomieszczenia po kapitalnym remoncie , blok ocieplony Z cegly. W poblizu szkoly przedszkole apteka (centrum), balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balbinki

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

44 metrowe 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej części Ursusa. forma własności: własnościowe pomieszczenia wszystkie pomieszczenia oddzielne - pokój 19 m2 z loggią na stronę południową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

225 000 zł46 m² 4 866,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Atrakcyjne, dwupokojowe mieszanie o pow. 46,5 m/kw. usytuowane na 2 piętrze na cichym spokojnym osiedlu Wejherowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Kraków,małopolskie

370 000 zł46 m² 8 043 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 zlokalizowane na ulicy Sądowa (grzegórzki), usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1982 roku. Mieszkanie po remoncie, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

274 000 zł69 m² 3 971,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Ustawne, duże 70 M2 mieszkanie W centrum szczecina - okazja! Przestronne trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Szczecina. Opis mieszkania: pokoje rozkładowe o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Głogów,dolnośląskie

170 000 zł63 m² 2 698 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania mieszkanie na os. Kopernik C na II piętrze w czteropiętrowym bloku. 63 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka osobno, przedpokój, balkon(wyremontowany). Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł56 m² 6 468,47 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie po remoncie kuchni, do odnowienia jest łazienka. Kuchnia widna, z zabudową, są dwa przedpokoje. Spora łazienka. W pokojach jest mozaika dębowa. Okna pcv. Balkon 6 m.kw. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

499 125 zł102 m² 4 893,38 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 102,5 m2 na osiedlu Jana III Sobieskiego. Mieszkanie jest śliczne wykończone gotowe do zamieszkania nie wymaga żadnego nakładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Umultowo

Poznań,wielkopolskie

558 125 zł73 m² 7 751,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3 - pokoje (73 m2) na osiedlu różany potok w Poznaniu. Nowoczesny budynek o nietypowej architekturze, połączenie klinkieru, drewna i dużych przeszklonych powierzchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

250 000 zł90 m² 2 777 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w szczawnie zdroju. Mieszkanie w trakcie remontu kapitalnego, przewidziane są 3 pokoje kuchnia, lazienka, wc oraz duży hol. w projekcie ogrzewanie gazowe możliwość zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

300 000 zł80 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Nieruchomości Grodzisk Mazowiecki okolice. Mieszkanie obejmujące parter domu dwulokalowego w Adamowiźnie blisko Grodziska Mazowieckiego. Dom został wybudowany w 1988 roku z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

275 000 zł44 m² 6 179 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym, strzeżonym, monitorowanym osiedlu w Jabłonnie. Mamy do dyspozycji dwa pokoje 18m2 i 10m2 wyłożone elegancką sosnową deską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

140 000 zł43 m² 3 255,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta wstrzymana. Ustawne 2 pokojowe mieszkanie na os. Paderewskiego. Mieszkanie położone na 1p w bloku. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, łazienki i osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Nysa,opolskie

224 000 zł78 m² 2 871,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe na parterze w Centrum. Ładne ustawne pokoje. Duża jasna kuchnia. Łazienka z wc. Balkon :oferta eksportowana z programu mediarent:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

450 000 zł102 m² 4 411 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w otulinie lasu w Jabłonnie, jedynie 20km od centrum Warszawy. Mamy do dyspozycji trzy pokoje 35m2; 20m; 18m2; wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

303 900 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna kuchnia ok.9m2. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

181 405 zł38 m² 4 773,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe o pow.38m2 na I-szym piętrze w lubianej i poszukiwanej dzielnicy Gumieńce. Pokoje rozkładowe/19m2/,7,5m2/, kuchnia/5m2/,łazienka z wc/3,5m2/,przedpokój/3m2/.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Kraków,małopolskie

330 000 zł39 m² 8 461 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow.39m2 położone na II piętrze w 3-piętrowym budynki z 2008 r. Wyposażony i umeblowany aneks kuchenny, przedpokój, 2 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

465 000 zł93 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Polecam gorąco mieszkanie 3 pokojowe na II piętrze położone w samym centrum Szczecina w w odrestaurowanej kamienicy(ocieplona, nowa elewacja, odwilgotnione piwnice, wzmocnione fundamenty). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

200 000 zł45 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 2 rozkładowe pokoje o powierzchni 45m2 na 2 piętrze w bloku 4- piętrowym na Dąbrowie. Mieszkanie w dobrym stanie z balkonem, do własnej aranżacji, okna nowe pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

361 900 zł70 m² 5 126 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Inwestycja: polecam mieszkania w nowej części osiedla Cztery Pory Roku na wrocławskim Jagodnie. To nowoczesne i bezpieczne osiedle cenione jest przez osoby oczekujące ciszy i spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Wejherowo,pomorskie

199 000 zł53 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze. Doskonała lokalizacja - bogata infrastruktura. Mieszkanie jest wyremontowane, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubańska

Nowogrodziec,dolnośląskie

130 000 zł73 m² 1 780,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 3 pokojowe na I piętrze,osobna kuchnia, łazienka, ogrzewanie centralne (węgiel, drzewo), okna pcv, więcej inf. pod numerem tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

134 000 zł46 m² 2 913,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie zadbane , na oknach nowe rolety przyszybowe, w kuchni nowe meble ( mogą zostać w cenie) , na podłogach w małym pokoju panele , w kuchni płytki , w przedpokoju i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bałuty

Łódź,łódzkie

96 000 zł30 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka na trzecim piętrze w wieżowcu, osiedle Bałuty, za cenę 96000 zł, do negocjacji! Opis dodatkowy: 1) Stan prawny: spółdzielcze-własnościowe, 2) 29,66 m2 , pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

246 000 zł57 m² 4 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie w trakcie budowy. Lokal mieszkalny nr 1 Okna: północ, wschód. Mieszkanie składa się 2 pokoi, widnej kuchni oraz przestronnej łazienki. W korytarzu przewidzieliśmy miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Milanówek

Milanówek,mazowieckie

170 000 zł37 m² 4 557,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkania Milanówek. Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 37,30 m położone w Milanówku na Osiedlu Berliny. Blok wybudowany w latach 90 -tych. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

350 000 zł65 m² 5 384 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w sąsiedztwie lasu. Na powierzchni 65m2 mamy do dyspozycji trzy pokoje 22m2; 10m2 i 9m2 wyłożone drewnianym parkietem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 33m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

237 268 zł44 m² 5 322 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 20m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

296 933 zł51 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22m2, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

222 636 zł43 m² 5 177 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe mieszkanie z ogródkiem na eleganckim, ogrodzonym osiedlu w kameralnej części Siechnic, niedaleko Wrocławia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

397 398 zł74 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem na eleganckim, ogrodzonym osiedlu w kameralnej części Siechnic, niedaleko Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakątek

Kraków,małopolskie

375 000 zł51 m² 7 352 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51m2 położone na I piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 70. Jasna oddzielna umeblowana i wyposażona kuchnia, przedpokój, 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł72 m² 2 708 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

cena do negocjacji Do sprzedania przestronne,słoneczne mieszkanie w centrum Starego Zdroju.Dwa duże pokoje, jeden można podzielić na dwa,przedpokój z oknem, nad mieszkaniem pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł65 m² 5 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe, przestronne i ustawne mieszkanie o podwyższonym standardzie na Winogradach na osiedlu Kosmonautów. Mieszkanie o powierzchni 68,3m2 (w tym powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lodowa

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł62 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Polecam do sprzedaży mieszkanie w kamienicy przy ul. Lodowej. Kamienica w końcowej fazie remontu, do wymalowania została klatka schodowa. Budynek ocieplony. Pokój 1: 17,5m2 deski lakierowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Bytom,śląskie

100 000 zł46 m² 2 173,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na ul. Wyzwolenia Oferujemy atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiego 4 piętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostropa

Gliwice,śląskie

144 000 zł40 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy mieszkanie 2 -pokojowe, 40 -metrowe, odremontowane do wykończenia.Mieszkanie w niewielkiej kamienicy (11 lokali mieszkalnych) znajduje się przy ulicy Daszyńskiego, w drugiej linii.